Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Lemuřice

    Lemuřice Forum Apprentice

    Ten ponk s elíkama mi jde jen při 1 drcení, pak klikám úplně stejně 5-6x na stoh jak na jiným ponku.
     
  2. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Dej sutry na ponk, navol kolik rozdrtit, potvrd a zavri escapem ponk, je to nejrychlejsi cesta, bohuzel na to potrebujes obe ruce a nemuzes si tu pakarnu zprijemnit treba pomuckanim kocoura, aby prestal vyvadet. Byl to takovej nas ritualek nekolikrat denne... Smrďo jdem drtit? Miauu jasne
    Pripadne jestli chces postaru jen mysi, tak vlez na ponk a jako prvni naklikni levou listu a od ty doby ti bude nabizet dve volby, vylepseni nebo drceni. Jen si musis najit svuj ponk, kterej takhle reaguje, protoze nektery ti budou porad cpat jen upgrade, protoze misto aby po rozdrceni skocil z5 na listu vyroby, skoci na diamanty. Ma to logiku - to si nemyslim :) snad to pristim patchem jeste vic nedoserou. Kazdopadne pekla dobry, jen mi vysvetlete proc za materi 15ks a za goldy 10, no a ze tam vazne lejou prvni ligu asi jako bloodborne dokazuje cena pekelnych za temny, kolikze vyjde jeden pekelnej fragment? No ty cico.. zlaty casy, kdyz tam tomu sefovala uklizecka, pamatujete? Ta s tim kyblem a hadrem co tomu rozumela a pri vytirani serverovny vzdycky zavadila zadkem o ten spravnej cudlik a vsichni byli spokojeny
     
    micuna13 likes this.
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  4. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    ahojte, som váš nový moderátor, a budem sa vám snažiť pomôct a poradiť čo mi budú sily stačiť :p snáď vám budem stíhat
     
    setoneto likes this.
  5. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ahooj a vítej, preji pevne nervy tady s nama :)
    Hned bych ti na ty nervy zabrnkal a zeptal se jak to vypada s mym dotazem na nefunkcni trpaslikuv skill blizkost delu za 300znalostnich bodu, ktery jsem dal pred mesicem do zpetne vazby od hracu. Nefunguje na nerovnostech a schodech, tzn funguje jen malokde, idealni na vyzkouseni je q1, kde to jde jen na plosine u schodu, v kruhu, pred dverma na m2 a pak az pred dverma k bossovi. Jestli chces natocim vsevysvetlujici video, ale myslim, ze je to celkem jasny, na rovine funguje, jinde ne, vazne zajimavy je, ze se v poznamkach k minulemu patchi pochlubili opravou odecitani cd u automatu na celou dobu co je aktivni, ale tohohle si nevsimli :rolleyes:
     
  6. MasterPain1

    MasterPain1 Forum Greenhorn

    nevíte když si koupim ten 5 slot na postavu za 12400 tm, jestli dostanu ten baliček sem to viděl u někoho na yt je tam royal gemy legendy a deluxe??
     
  7. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    deluxe? to by kazdy kupoval delux za TM na milion postav a pak mazal..
     
  8. MasterPain1

    MasterPain1 Forum Greenhorn

    tady vim, že to je z test serveru
     
  9. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Ahoj, mal by som ti odpovedať ako nováčik, ale moja moja odpoveď ťa aj tak neuspokojí.. Odpoveď znie že hlásené to je, ale kedy.. A ako neviem odpovedať možno sa dočkáte opravy po XY ROKOCH, ale môžem to pripomenúť nič viac ti sľúbiť neviem.
     
  10. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    To si robia z Nás srandu??? Itemy lvl 100? ***? Veď na lvl 55 sa dali kúpiť itemy vyššieho rangu a teraz toto? Nech mi oblížu tam kde slnko nesvieti xxx.... Toto už nieje ani smiešne ale trápne a ešte k tomu len za TM tvl... trapas






    *upravil Divine (bez bodov)
     
    Last edited by moderator: May 8, 2021
    ргцт and jackoneill1976 like this.
  11. MasterPain1

    MasterPain1 Forum Greenhorn

    nj tenhle pay day je jenom o placení.. předražený to je
     
  12. Robocop

    Robocop Forum Connoisseur

    tento premium den je premna obrovskym sklamanim akoze cakal som vselico, ale toto veru nie keby tam boli aspon polozky za goldy ale ani Ň.
     
  13. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    presne to vystihuje politiku BP... plat za nic XD... chapu ze chtej predevsim penize..ale tvl..lvl100 itemy? se xxx,ne? kdyz uz tak lvl100 za goldy..a lvl140-145 dat za temny.. jestli tahle nabidka prijme nekoho aby si poridil premko tak mam pochybnosti o svepravnosti toho jedince

    *upravil Divine
     
    Last edited by moderator: May 8, 2021
  14. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Ahoj jacku, je nám ľúto že to takto vyšlo, ale level postavy je max. 100lv preto sa predávajú aj veci 100lv. Možno v budúcnosti sa s tým popasujú a bude možné rozlíšiť itemy podľa lv hráča u obchodníka. A s odpoveďou že o tom DEV Tím vie ťa asi veľmi neuspokojím
     
  15. Striatta

    Striatta Junior Expert

    BP dělá vše pro to, aby přestal hrát i ten zbyteček veteránů a premium den? To je fakt výsměch, co tu hru hraji, tak tohle jsem ještě neviděla. Místo aby hráče lákali a trošku je podpořili, chtějí je sedřít z kůže za něco, co za to nestojí.

    Jinak vítám nového admina ;o)
    A hned budu odporovat, před DL se prodávali předměty při premium dni na vyšším lvl, než byla daná postava(55)
     
  16. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Striatta, s tým máš pravdu, ale ako fungovalo vtedy neviem porovnať, viem to, čo buď zistím alebo vy hráči napíšete a môžem vám sľúbiť že všetko prepošlem vyššie.
     
  17. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    60k tm za novyho peta je taky dobry joke..
     
  18. Tedošekcz

    Tedošekcz Forum Greenhorn

    Ještě nikdy jsem tady nepsal,ale dneska musím. Myslím si,že to byl asi nejčernější den pro BP v historii,nejenže se nenapakovali,ale spoustu lidí opět přesvědčili o tom,že hra padá a padá až na uplné dno,ceny nechám stranou,ale ty nesmysly co udělali třeba se stakovacím opaskem jsou nehoráznost. I kdyby prodávali na 145 levlu,stejně by byl tankum nebo warum celkem k ničemu,tuším,že kdysi se stakoval kritickým úderem,což celkem šlo,ale ted za zabiteho protivníka,no kdybych jel solo,dobře,ale ve skupině se dvoma magama,trpem a rangerem asi nemám šanci zabít 100 mobek za celou mapu,takže asi opasek k ničemu,tedy pokud se počítají jen ty které zabiju já a ne celá skupina a jestli to tak je,tak jsou k ničemu i ostatní věci,dovolím si tedy mluvit za podstatnou část waru,najdou se i takoví,co jsou na tom lépe než já a těm by to asi nedělalo problém dát těch 100 mobek i s plnou skupinou:DDD No chtěl jsem toho napsat více,ale jsem starý pařez a už jsem zapoměl co,tak někdy příště:D
     
  19. TondaMatony

    TondaMatony Forum Apprentice

    Tak bylo celkem jasný když má každý na 100lvl miliony goldů že za to nic nebude , prostě to je jejich politika.
     
  20. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Tedosekcz mam pocit ze to tak bylo vzdycky od zacatku kazde zabiti monstra nikdy to nebyla kritika