Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Pobavilo a po par letech ve hre jsem uz ztratil nadeji, ze se cokoli vyresi v nejakem normalnim case :) horsi jsou ty nervy kdyz pak cekam 13s na olejovku a mam patlat mobky za 1.2m nasucho
    Premium den trapnost nejvetsi, ridil jsem si budika, abych nahodou neco neprosvihl. To jsem ale naivni co? Prvni opasek 18 1 27, to jsem se nasmal nad tema 3,9k hp, zrovna v opasku kde mam ted 39k, ametysty a ocarka na hp. No asi to budu muset nejak prehazet do helmy treba a sem nacpat dmg, bohuzel prijdu o dmg a hp v zakladu, to mi sice vynahradi ten stack, problem je, ted kdyz se jeste porad leze k nekterym bossum po jednom a ceka na + mi to akorat vyprsi, takze o houne ve skup. Na solicka asi dobry, nebo na porty q2, kde to nastackujes na pavouckach, no ale vyvaruj se zdechnuti zejo
    Jj bylo to za zabiti stack a kdyz jsi u bosse nebyl ten kdo dal posledni, neprodlouzil se ti
    No a driv 55lvl normal t0 bolest t1 a tak to slo az po peklo7 t10 a pri premium dni jsi mohl koupit t0 nebo t10, stalo to raketu, ale melo to smysl, to tam tomu jeste sefovala uklizecka...
     
    ргцт and Divine like this.
  2. mmaarrttiinn

    mmaarrttiinn Forum Greenhorn

    preco stale palcete, tak to nehrajte, ale zavslost je velka
     
  3. Striatta

    Striatta Junior Expert

    setoneto.... jj uklizečka byla aspoň trošku platná, vrátnej je k ničemu )))

    mmaarrttiinn ... nováček a děcko což?
    vysvetlení:
    nováček dle reakce
    děcko dle nicku
     
    ргцт and setoneto like this.
  4. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Prosim preloz mi ten vyblitek odborniku, muj rano updatovny prekladac z klingonstiny to nemuze rozlousknout :)
     
  5. JEKAJE

    JEKAJE Junior Expert

    Bohužel má pravdu. Už si ani nepamatuji kolikrát jsem tuhle hru přestal hrát a po nějaké době se vrátil zpátky. Po DL jsem tedy skončil nadobro, protože to co udělali s hratelností a hlavně mobilitou je k pláči. Pokaždé když se po čase podívám na fórum, tak je buď mrtvé a nebo si lidi stěžujou. A po DL je to x100. BP pořád dokola ukazuje, že je kritika a celkově feedback nezajímá. "děcko dle nicku" Tohle je taky smutný, kam jsme se dostali.

     
  6. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    no souhlasim ze to asi bude dite:) protoze kazdej na neco nadava vzdycky a vsude v hospode na praci na pritelkyni na politiku atd ale nikdo nic nezmeni proste clovek si potrebuje postezovat aby mu bylo lip:) ja si stezuju porad:D po DL vecina skoncila s hrou ze to byla pro ne strasna zmena skoda ze tomu nedali sanci protoze muj nazor ze hra je patch od patche lepsi dokonce si troufam tvrdit ze je to lepsi jak predtim je co delat konecne clovek ma vicero moznosti nespocet moznosti nataveni a variace postavy a drop? ty kameny co padaji neskutecny runy padaji taky hodne vsechno se da udelat :) a pro me nejvetsi vyhoda driv clovek farmil celej den aby mel 600 sferaku ted? to mam za 15min a nemusi hrat celej den :) ano je tu jeste hodne chyb ale kde neni ze:)
     
  7. setoneto

    setoneto Forum Pro

    No padaj tak, ze by mohli dat nejaky konvertor prachu 100k runoveho = 1k zariveho, vylepsil jsem vsechny druhy 5x, nektery i dvojmo do druhy obranny cetky a uz je mi k nicemu. Teda nejak nechapu ty spesl odolkovy runy, mam treba 90k odolky na temnotu a at nasadim runy na temnotu nebo obyc runy na vsechno mam furt tech 90k, zkousel jsem nasadit stit ve kterym schovavam jedovy sutry a jedovy ocarka na stoky a chovalo se to stejne, tim ty spesl odolkovy postradaj smysl, nebo delam nekde chybu?
    Hratelnost - po pulrocnim oplakavani q7buffu a lehkeho vystrileni obrazovky specialkou na dalku uz si zacinam zvykat
    Mobilita - uplne nechapu, dneska beham snad rychlejc nez jsem driv jezdil na mountovi
     
  8. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    Runy na jednotlivé odolky dávají pro jedinou odolku stejný % bonus jako obecné runy na odolky. Takže jsou zcela zbytečné ;)
     
  9. JEKAJE

    JEKAJE Junior Expert

    Skočím si jen když mám zlost, na výpad nemám dost slotů, výkřik sice může být rychlejší, ale jelikož už neuvolňuje, tak běžím zpomalenej a o dračí kůži bych raději ani nemluvil. Možná jsem rychlejší, ale s probíháním skrz hromady NPC mi to nepomůže.
     
  10. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Já jsem teď cca tam jak před CE.. čistě můj pocit. Dokonce bych řekl kdyby bossove neměli že začátku štít tak umřou dřív než před CE. To jsem vypozoroval minule při poušti esencí..jak ten boss šel k zemi hned na pekle.."Musel" jsem přejít na merciless :)
     
  11. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    No verim ze kdyby tomu dali tak sanci mekteri tak by urcite zmenili nazor a pak by mozna rikali to stejne co Jack.


    A ted kdyz sem videl ty zmeny skillu na testaku jaj jako war si pripadam nesmrtelnej :D a uplnej zabijak ale rak uvidime jak to ve finale bude fungovat :) ale tesim se na to :)
     
  12. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    No před CE jsem jako war zvládal zabít max Inf 1 :D teď už zvládnu i krev solo (ne všechny mapy, ne PW a ne bosse), ve skupce pak bez problémů 4 truhly. A to nehraju nijak hodně, 1-2 hodinky denně a ne každý den.

    Chápu že lidi odešli protože to byla velká změna a když předtím někdo investoval stovky hodin aby pak zjistil, že mu to je nanic, tak nebyl moc motivovaný pokračovat. Plus taky stav hry byl po několik týdnů příšerný, místy nehratelný, žádný drop, všude bugy...
     
  13. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Zefyr1-cr má pravdu, bolo tomu tak od začiatku
     
  14. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    konecne sem nasel nejakyho wara na youtube :D
    ikdyz za me akorat tak pekny kameny jinak nic moc:)
     
  15. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Toro je bohužiaľ boj s itemamy ktorý tu bol stále a ako hráča ma to štve tiež. A ako moderátor ti môžem odpovedať toľko, že sa snažíme aby sa to už neopakovalo a boli predmety prístupné 145lv, lenže postavy sú 100lv... A nie t0-t10 itemy
     
  16. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran


    to mi pripomina typka co se vychloubal u nas v gilde ze zabije cokoliv kdyz to nekdo bude tankovat...
     
  17. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    No čtyři truhly dáme i ve dvojici kde já zabíjím 2-3 marasty (údolí ostnů). Ve skupce samozřejmě běháme každý svého. Je to jen o tom dobře trefit všechny 3 armor breaky (čelo se ne vždy povede, zvlášť když tam je kolem plno havěti), dračí+štít a pár otoček obloukem a je dole.

    A samozřejmě do nich nejdu bílou ani zelenou :D
     
  18. Bloodborne

    Bloodborne Active Author

    [​IMG]
    setonetoForum Inhabitant
    New

    preco stale palcete, tak to nehrajte, ale zavslost je​
    Prosim preloz mi ten vyblitek odborniku, muj rano updatovny prekladac z klingonstiny to nemuze rozlousknout :)

    Sone neco na tom je ,jajsem to od cervna min roku flakal bo ta hra stala za ...proste opakujici mapy a ..no vsak vsichni vime jak byla zabavna. to co jsi psal ,ze ses zbail zavislosti na q7 setu a hrajes dal.ty on jineho ,ale ten trpaslik nemel :) a ted ..to neim byl jsem naposled ve hre v lednu nebo prosinci a to bylo ( hryu znam bo od 2011 to mackam) ale toto byl kripl skok jak vydelat a prodelat..cetl jsem komentare ,ze i ty nej skoncili. neni se cemu divit ,kdyz hrac se vyjebe navrchol tak hraje solo a je na mape sym panem jak se rika(tam pauza ,tam to musim dat ! :-D tam ted budu hrat pomalu b o jsem sam tam to to vsak vis)

    jinak soneto z praveku k ty hre na me vyskocilo me video ( neboj neberu penize za shlednuti :- ) q7 set byl pro trpa ,kde mohl o strele rozhodovat do ktereho smeru leti ... to ma kazda klasa ..trpaslik byl ..hmmm vsichni nakonec vime kdo navstivi forum co byl a je ted trpaslicek zac :-D ... pro seta vid ... ( ostatni nedivat bo by vas to nebavilo)

    Setoneto ( krasny nock ..se to pos..nebo ne :-D .-..proste se to ne to :-D ) ... ale jde o q7 ...ty neee to bylo co mel strilet na nejaky smer ..toto me neyvratis
     
  19. Bloodborne

    Bloodborne Active Author

    pravda ,kdyz to vedla uklizecka...bylo fajn...vratni sluzba neodvadi na 60% imperilisticky prace pri nocnich to nedava co si budeme rikat..od roku 2018 se blizilo k vratne a lidi bojoali a ten tym dso neposlouchal . :-D

    furt,ale je to pro toho prccka kteremu pisi



    ty ne sono jsem v pul videa a ..q7 bylo fajn nez palit plameno ,tj pic od bp ....... zlaty casy kdy se dalo hrat


    a vubec q7 set ,ted kdyz ses me na to donutil divat :-D .... me me Pane nebyl spatny .. jak rikam naposled jsem hral tuto hru v lednu a je to pi...vina

    a dival jsem se a hral jsem s tim plamenometem .. a z jsem prestal hrat( zakyvani hlaou a rikam ne) radeji prestat hrat a hrdosti trosku sobe ,kdyz ty kazdy 3 roky BP po..be postvu a znehodnoti tve penize.....ja nevim co ta spolecnost ceka a proc jeste existuje dnes a to je mi zahadou


    a vubec co kur..na stare casy co u Vas jak se dari mas nejake vid taky ?

    toto te pustim soto !,kdyz jsem jeste hraval a byl jak rikajic ve forme :-D ... samo ,ze jsou vse hry max obtiznost



    ale ted radeji budeme z prdele poustet olej a hazet draty a palit plamenometem na 2 metry,ano chape to kazdy trpasli
     
    Last edited: May 11, 2021
  20. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ta dmg dobra, jinak zadna slava na to, ze ma uz 300znalosti :) jen
    300rubiny a 360k kritik s ozdobou a botama z pametovky, no ale ta rychlost utoku ***, nez nastackuje tak zbytek skupiny uz bezi dalsi kolo, nevim co je to za peta a co dava a hlavne nehraju wara, tak nvim co jde skillama dohnat, jen jestli se nepletu stack uderem po skoku jde rychle, ale drtakem nebo jinym skillem to vyrusis, takze s lego klenotem hnevu bude max na 4.5, takze stack sbira po dvou spis po jednom a to je malo podle me, navic kdyz vidim, ze ma v ozdobe cca 24k kritik a pod tim ocarka 24.07 a v helme 6k kritik z opalu a pod tim ocarka 24.5 tak si klepu na celo
    Netocim, jen hraju a hraju :) obcas kdyz se neco deje si natocim pro zajimavost, ale to je vyjimecne
    Udajne ted na testu je prodlouzeni dosahu plamenometu, ja bych spis uvital zvetseni a zvyrazneni olejovky. Mag vyhodi vortex a vsichni tam hned utikaj kilovat, ja akorat porad koukam jak mi vsichni drzej mobky mimo olejovku a dost me to vytaci, na mapach je trpaslik za kikota a jeste kdyz to mam patlat nasucho :)