Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. *Dal*

    *Dal* Forum Apprentice

    Super, konečně nějaká změna k lepšímu. Už se se svým warem netrápím, je konečně lépe hratelný. Dračí hněv vypadá a funguje nádherně. V tomhle musím DSO pochválit.
     
  2. ргцт

    ргцт Active Author

    Patch sice dobrý, zato hráčů ve hře minimum ... a na nějaké zlepšení to v blízké budoucnosti vůbec nevypadá, ba spíše na ještě větší úpadek
     
  3. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Dá někdo z warů screen skillů pro inspiraci?
     
  4. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    no dat to sem muzu ale jestli to k necemu bude:) prijde mi ze ted je vic skillu k nicemu snad vecina:D
    zakladni utoky uplne k nicemu synergie na cokoliv uplne k nicemu podle meho nazoru jen prvotni nastaveni nezkoumal sem ty elementarni talenty ale nemyslim si ze to bude nejaka pecka
    [​IMG]
     
  5. ki84

    ki84 Advanced

    Nech už idú do XXX XXX, rangera zase len XXX. A nech mám aj perma, je mi to jedno.


    *za nevhodnú nadávku som ti udelil 10b. správaj sa prosím slušne Divine*
     
    Last edited by moderator: May 28, 2021
  6. setoneto

    setoneto Forum Pro

    A to slovo za XXX je tu jako v pohode jo? Ted zrovna neni uplne potreba, protoze tenhle patch udelal z trpaslika konecne normalne hratelnou postavu, ktera uz nemusi zavidet ostatnim a nevericne koukat, jak jim padaj mobky k noham :) palec nahoru bp, vyjimecne chvalim a mam radost z patche :D
     
  7. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Včera jsem si zkoušel nějaké nastavení a nakonec zůstal u vzteklého švihu. Drťák je podle mě děsně pomalý. Je dobré, že už máme jen dva skilly na nalomení zbroje. Byl to děsný oser mačkat tři klávesy jen pro zbroj.
    Stejně jsme vůči ostatním klasám furt pižlové. V rychlosti průchodu mapou a zabití bosse nemůžeme ostatním konkurovat. A to mě prostě sere.

    Jo a nedělali něco s dropem šutrů? Včera jsme lítali bosse a tolik šutrů bez přívlastku na nemilost nikdy nepadlo.
     
    Striatta and jackoneill1976 like this.
  8. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    No prave ze svih uz nefunguje jako driv zastava uz je opravena ted uz na plnej bonus potrebunes opravdu 10 nepratel (misto 1)coz je u bosse celkem problem jak u kteryho sice je hezky ze mi to o 45% snizi utrzene zraneni ale ten dmg uz neni konstantni porad se meni mozna akorat tak na mapu kde je hodne monster nezkousel sem co je rychlejsi zkusim dnes u bosse tu rychlost ale drtak je ted konstatni porad davam 5,4M
    Jediny co se mi fakt libi je ze celo opet nalomi zbroj skupine :) a jeste draci kuze ze trva 10s misto 5s jak predtim a regeneruje me 48% :D taky pecka

    Zkousel sem hrat za rangera a ta regenerace je pekna :D ten vlk ma 10mega hp a regeneruju ho pres klenot a kdyz zapnu strom tak ten ho tegeneruje taky za ranec takze 1m hp za 1sec :D nesmrtelnej asi :D
     
    Last edited: May 28, 2021
    Striatta likes this.
  9. ki84

    ki84 Advanced

    A skúšal si si aj čas, za ktorý farmíš s rangerom? Pretože tú stratu na DMG vlkov a rozptylovej strele, ktorú načisto zhovädili(to by som chcel vidieť čo by tu bol za krik, ak by povedzme mágom dali CD na ohnivku alebo reťazový) precízna strela, ktorá je navyše cielená na menej príšeriek a cez neoznačených neprechádza nemá ani náhodou ako vyrovnať. Nech prehadzujem schopnosti ako chcem, farmenie mi trvá viac ako dvojnásobok času, než pred touto zhovädilosťou čo nazývajú vylepšením. A nesmrteľný? Naozaj? Skúsil si ten strom aj povedzme na krviprelievaní pri povedzme dvoch minibossikoch s jedom alebo ohňom? Mám menej škôd, ako som mal, pretože ešte aj ten pseudopet si aj tak behá kde chce a ako chce. Mám oveľa vyššiu spotrebu esencie. Som na krvi zraniteľnejší. Ja som so stromom ani len hrať nemusel, teraz sa bez neho nikam nedostanem. Môže tých "vývojárov" ten vlk všetkých .......... Jediná vec, čo rangerom naozaj pridali je dosah pasce.
     
  10. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Bavil sem se jen o regeneraci ze je dobra byl sem na nemilosrdne u mini bossiku ten strom leci i psa coz je dobry protoze dokud je pes na zivu mas 25% vetsi dmg nehraju za rangera takze me to nezajma ale kdyz athena a spoltoci videa jak je ranger top a ze ve 2 lidech nebo sam si da 5 beden na krvi atd nezajmame ze takovych je na serveru 5 ale zkazal ze ranger je lepsi a rychlejsi jak ostatni a ted to rangery stahli zase asi na uroven vsech je jasny ze ti co si zvykli jak je to top ten ranger budou ted nadavat :)
     
  11. JEKAJE

    JEKAJE Junior Expert

    BP opět dokázal, že absolutně nevědí, co dělají. Říkal jsem, že většina schopností je ořezaných. Teď vrátili zpátky některé věci, co byly ve hře před DL. Říkal jsem, že hodně schopností je nepoužitelných. Teď se je snažili vylepšit. Škoda jen, že to zase udělali jejich unikátním způsobem. Výpad stojí 10 méně zlosti. Díky moc. Dokonce si můžu skočit zadarmo, když mám pod 33% HP. Dobrej vtip. To jak nerfli rozptylovou střelu skvěle ukazuje, že vůbec nemají ponětí. AOE skill s větším dmg a menší spotřebou koncentrace než (schopnost na jeden nebo dva cíle) precizní střela. Škoda že jejich představa balancování je zničit dobrou schopnost a stejně nezlepšit tu špatnou. A probodnutí pořád nedává smysl. Skvělá práce.
     
  12. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    kdyby radsi umoznili u stromu schopnosti odebrani/pridani bodu.. ten neustaly reset jak clovek zkousi neco je tragedie... neverim ze to je nejak slozity natukat,proste jenom liny psi tam delaj.. neco jako kdybych jel na kole a pred prehozenim rychlosti do kopce bych musel cely kolo do sroubku rozebrat a slozit...
     
    micuna13 and Striatta like this.
  13. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Zase přidali možnost fláknout tam najednou plný počet či si lištou vybrat kolik tam chceš dát. A koukal jsem že zlevnily všechny runy za všechny měny 4listy i drakeny i materi.
     
  14. ki84

    ki84 Advanced

    Ako nič v zlom, proti tebe, ale to si môžu strčiť vlkovi

    ZEFYR1-CR ak za rangera nehráš a nepoznáš jeho vlastnosti a hodnotíš ich na základe nejakých pár pacientov, tak to je potom fakt objektívne hodnotenie, len čo je pravda. Ranger nemá ani schopnosti mága, ani jeho damage, nemá ani HP wara. A neukazujte mi to obrázky pár pacientov. Ja mám DMG cca 150K HP 1,8M, teraz s tým aj s ich precízkou môžem ísť obligátne gobliny po pastvinách obháňať, tupelá sprosté. A že znížili CD na výbušnom, aktuálne ho mám na 4S, no super keď mu vzali nalomenie zbroje. Nerfli vlastne všetky základné vlastnosti rangera, s výnimkou pasce. Ale škoda sa tu o tom prieť. Tu sa človek pochopenia nikdy nedovolá.


    Divine, z mojej strany spätná väzba pre nich je, že sú to mumáci. Mám pre porovnanie už pár rokov aj trpa a mága a tam je to iná kapitola. Ale za rangera, prostredník hore. Zase to dojebabrali.
     
  15. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Protoze ja jen psal ze ta regenerace je dobra a ty hned ze je vsechno k nicemu :) ja mam temer stejne staty 139k dmg a 2M hp a kdyz sem mini boss nalomil zbroj tak rozptylkou 3 mega dmg , ale nevim jak moc je to pouzitelny v probihani mapy nebo u big bosse :) ani nevim jaky bylo dmg predtim rozptylkou :)

    skoda ze tu neni nejaky ranger ze by napsal zkusenosti stim ted vim ze tu nejaka rangerga kdysi psala ze musi davat ptaka aby snizila skody u bosse koukal sem ze to trva 10s a da se to nadtavit az na -45% cca obdrzeneho zraneni ale jak moc je to pouzitelny taky netusim:)
     
  16. setoneto

    setoneto Forum Pro

    No a ted si predstav, ze jsi trpaslik a nemuzes na mapach nalomit odolky na ohen vic jak 85% a se 400k dmg 455k krit delas bahno modrou eskou 10s taky po 3mega plamenem jako tvoje vedlejsi postavicka se 139k dmg :) no jsem rad, ze to je pryc a muzu to kosit jako ostatni, sice je trp trochu brzda co se pohybu po mape tyce, ale kdyz mam neco sejmout, tak to konecne jde, cekal jsem na to jen nekolik mesicu :D
     
  17. Lemuřice

    Lemuřice Forum Apprentice

    Nevím jaký bahno myslíš, asi krev a potom seš teda pěkně nadupanej. U mě na využití pouze dosah plamenometu jeliož 2 mechanický děla jen tak nevyhodím (než se mi načte na použití 2hý tak už ho většinou nepotřebuju) tak že na houby (ta předchozí schopnost mech.děla byla lepší) a ostaní schopnosti nic moc. Jelikož osekali nižší obtížnosti tak už můžu na chvíli na smrtící , vyšší znovu ztížená od lvl 128 pro mne nehratelné. Mám pro porovnání všechny klasy jako vedlejší postavy a úpravy pěknej hnus. To co měli vylepšit pokazili a nepoužitelný schopnosti upravili. Bohužel to nejvíc odnesl Ranger který byl top. Podle mne si žádná klasa moc nepomohla. :(:( Zase patch o ničem.
     
  18. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Ahoj ki84, už minule som ťa varoval aby si sa vyjadroval slušne :cool:ak považuješ za tvoju spätnú väzbu to, že im mám odkázať že sú mumáci (a to neberiem v úvahu tvoj vyššie uvedený slovník) tak sa tak rozhodne nestane. Ver tomu že sú hráči a podstatne mladší (a slušnejší) ktorý ochotne dajú spätnú väzbu a nepoznám jedného jediného ktorému by som nevyhovel pripadne to nepodal ďalej odkedy som v tíme. Takže ak nemieniš zvážiť slová ktoré používaš budem ťa musieť zas obodovat a ak si myslíš že bodovaním sa to skončí tak sa veľmi mýliš pri častom opakovaní takých hrubých výrazov sa dá pristúpiť aj na zablokovanie herného účtu.

    Mne sa napr. Ľúbi komunikácia medzi zefyr1-CR-jackoneill1976.

    Takže ak je nejaký problém stačí ho popísať pripadne dať screen sem na fórum alebo ak máte možnosť tak na DC odkaz mám v podpise ja a aj Radec.
     
    micuna13 likes this.
  19. setoneto

    setoneto Forum Pro

    [​IMG]
    ahoj, jestli sis nevsimla zadnych zmen, tak.. no divim se docela, s trpaslikem ted chodim krev asi jako predtim nemilost, toho si nejde nevsimnout :)
    body do taktickeho dela ti snizujou o 1s cd na automaticky, takze 10b a muzes hazet dve najednou
    https://ctrlv.cz/shots/2021/05/28/6jg0.png
     
    -Touchwood- likes this.
  20. -Touchwood-

    -Touchwood- Someday Author

    Ja za rangera spokojenost. U bossu jde konecne komplet nalomit zbroj a nejsem solo odkazan jen na Arachnu a i ve skupine nemusim cekat az nalomeni zbroje doda nekdo dalsi. Dmg s precizni strelou narostla a je i mensi spotreba koncentrace. Nevyhodou je snizene leceni. Co by me zajimalo, zda nekdo zkusil hrat pres odolky na jed, zda to nevychazi lepe nez hrat pres nalamovani zbroje? Jeste bych uvital rozsireni listy o jeden skill. (Klidne i dva, jak bylo drive).
     
    micuna13 likes this.