Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  2. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    [​IMG]AFTERPARTY
    [​IMG]
     
    micuna13 likes this.
  5. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    PINATAPARY
    [​IMG]
     
    micuna13 likes this.
  6. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  7. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    zdar a dik zsa kody tady sem dlouho uz nebyl snad nepisu do spatnyho vlakna abych nedostal ban i tady
     
  8. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    zase nehratelne. lempli z dso
     
  9. setoneto

    setoneto Forum Pro

    ahooj, tak jsem si sel zagamesit a zatuhlo to pri nacitani mesta, hneda obrazovka asi 5minut, rikam si zkusim jinou postavu, ale neslo s tim nic delat, zmenit postavu ani vypnout hru, tak jsem to shodil krizkem, znovu pustil a na hlavni postave mi to pise chyba 23 ucet je pouzivan :) na ty postave, kterou jsem prihlasil prvni to facha do mesta na hnedou obrazovku, tak pocitam ze se to za par hodin rozebehne, good job :)
     
  10. micuna13

    micuna13 Advanced

    ahojky , ten samý problém , postava je již přihlášena chyba 23, jen s tím rozdílem že obrazovku mám bílou :D ten premium day by měli dát i zítra;) dnes si ho už asi neužiju:D PS : tak už se nedostanu ani na tu bílou obrazovku , končím na výběru serveru :mad: že by nám spadnul Grimmag ?
     
    Last edited: Aug 31, 2021
  11. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Je nám ľúto kvôli preťaženiu serveru, ale nepomôžem vám ani na podpore. Všetci viete že je to kvôli prebiehajúcemu eventu. Nemám pre vás inú odpoveď bohužiaľ.
     
    micuna13 likes this.
  12. micuna13

    micuna13 Advanced

    víme že nám nemůžeš pomoci , ale doufáme že to pošleš vejš ;)
     
  13. Sonny8484

    Sonny8484 Forum Greenhorn

    Možete mi vysvetlit ako sa dostat do fyeborough ?? Mam pribehový quest shadow portal 2.0 ale mam všetky lokácie v cardhune locknuté takže sa tam nemožem nijak dostať, v inventári som nenašiel žiadny scroll na port, som lvl 55, žiadnu inu ulohu (pribehovu) okrem tejto nemám, tak nechapem ako sa mam dostat do dalších oblastí. Nemam hotové Q9 a Q10, a na leveli 55 to ani nedokážem dokončit pretože nemam absolutne výbavu.
     
  14. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    ahoj, pisal som ti na podpore co od teba potrebujem. pravdepodobne nemas dokoncenu uloha ktora ta tam posle
     
  15. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Neni to ta mapa co ma vchod v teganove utocisti nekde v levy casti? Tam nekde se zacinaly ukoly po ce, ale uz si to nepamatuju
     
  16. micuna13

    micuna13 Advanced

    máš pravdu , bude to úkol na vchod v Teganově útočišti, je tam průchod do Fyeborough, ale jak se ten úkol jmenuje už taky nevím;)
     
  17. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    dakujem vam obom tiez za pomoc, hrac uz problem vyriesil. a mali ste obaja pravdu ;););)
     
    setoneto and micuna13 like this.
  18. Krevetak

    Krevetak Forum Greenhorn

    Ahoj, omlouvam se moderatorum za offtopic, pripadne to presunte do spravne sekce , ale mam na vas dotaz s prosbou o pomoc. Jiz nejakou dobu drakensang nehraju, ale stale mam ucet. Tedy, mel jsem. Dnes rano me kontaktoval jisty snědy spoluobcan s tim, ze by rad tento account koupil. Ackoli vim, ze je to proti pravidlum, svolil jsem z duvodu, ze uz na to nemam delsi dobu cas a ani to nemam nainstalovano, nabidl jsem mu, at si account prozkouma a ja, ze si za pul hodiny zmenim heslo. No, dopadlo to presne tak jak jsem si dle jeho profilu na facebooku myslel, ze to dopadne. Frajer instantne zmenil heslo (coz nevim jak se mu povedlo bez emailu) a prestal reagovat na zpravy. Tudiz jsem sel na stranky drakensangu a pokusil se resetovat zpet heslo, leč bohuzel na email mi nic neprislo, zkousel jsem to 3x a ani ve spamu jsem link na reset nenasel. Mozna je to z duvodu neoverene emailove adresy( nevim, jen hadam )Kazdopadne se na vas obracim s radou, jak toto vyresit. Dalsi vec co me napadla je ta, ze chlapec z accountu smazal postavu (znovu, nemam tuseni jestli to jde ci ne). Moje postava se jmenovala Krevetky a byl to mam ten pocit ranger, dost mozna za tu postavu nekdo do teto doby behal, nicmene ja to nejsem uz dobre 3 roky. Tudiz bych vas poprosil o radu jak se dostat k accountu zpet. Prosim, aby chytrolini, kteri jak je mi znamo se na forech tohoto typu vyskytuji v hojnem poctu, se zdrzeli jakychkoliv moralnich zvastu a poprosil bych nejakoi hodnou dusi s radou. Diky moc predem za odpovedi.
     
  19. chevasitos

    chevasitos Forum Master

  20. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Protože se jedná o transmog (vzhled) předmětu, který už máš ve své torně s transmogy a tudíž jej již nemůžeš vzít ze země.