Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. elithyacz

  elithyacz Forum Baron

 2. Divine

  Divine Board Administrator Team Drakensang Online

  Amhe-Ramun
  adresu na DC máme obaja modi v podpise ak máš záujem. odpovede sú tam prakticky okamžité.
   
 3. XardasCz

  XardasCz Forum Greenhorn

  Mam problem s ukolem sibyl v pokrivenych lesich. Nasel jsem ji na mape 3 ale ted mam zabit naky stinovy monstra co ji obklicili. Vsechno sem vymlatil na te mape a ukol se nesplnil. Delam neco spatne nebo je to bug ? Ukol se jmenuje schovavana 3/3 .
  Jeste jedna otazka z ceho padaji ulomky zlosti, mam za ukol naky naponkovat ale vubec mi nepribejvaj. Kde sehnat ty ulomky ?
   
 4. XardasCz

  XardasCz Forum Greenhorn

  Diskort pekny, ale k cemu to je kdyz je tam zakaz neco napsat ?? To je jako uzamceny forum tady. To pak ztraci smysl.
   
 5. Divine

  Divine Board Administrator Team Drakensang Online

  XardasCz
  to čo si napísal snad nemyslis vážne, DC je volne pristupujúce po prihlaseni na DC si staci vziat rolu a mas otvorene vsetky vlákna. a ako pozerám SMRŤ si ty na DC tak tvoja správa nejakým spôsobom odporuje skutočnosti.
   
  Last edited: Oct 10, 2021
 6. stefania23

  stefania23 Forum Greenhorn

  XardasCz problem s ukolem sibyl v pokrivenych lesich schovavana 3/3 . musiš vyčistiť mapu na ktorej je sibyl pri ceste z pokrývených lesov je to prvá mapa po návrate z artainej čistinky.
   
 7. 999kiko999

  999kiko999 Forum Greenhorn

  Ahojte, prosím Vás nemáte niekto problém s rangerom? Ak dám zníženie zbroje pascou alebo tŕnistým prechodom tak všetky schopnosti daju väčší DMG ale Precízna strela ma úplne rovnaký dmg ako pred znížením zbroje.
   
 8. setoneto

  setoneto Forum Pro

  ahooj, ja to mel tak, ze jsem ji musel najit znova, jakoby napoctvrte :) pak uz nad sebou mela otaznik s ukolem kterej spoustel tu cast kdy mas pobit stinovy potvory a tim jsem ho dokoncil. takze jeste jedno kolecko po lesech a az na mape uvidis otaznik mas vyhrano
   
 9. Robadorka

  Robadorka Forum Greenhorn

  Ahoj, nemáš náhodou nastaven skill "Zkrocení ohně"? Precizní střela pak dělá zranění ohněm a nalomení zbroje nemá na ní efekt.
   
 10. paladina78

  paladina78 Forum Greenhorn

  Jako co je toto za fix? to si jako s fixem čáráte hráče?? Opravili akorát tak světelnou ess co se prodává, ale co ty při dropu z potvor a postarší v inventáři? pořád nesjednoceno a tak zabíráj víc místa :( A jako další opět neopravena startovací pozice halloween eventu. Při kliku na start to kopne čoveka doprostřed Kinghillu a né k šipce na Oldfiel, opět neopraveno...ani se mi nechce psát o dalších věcech ..jako že je extrémě a nesmyslně sníženej drop drahokamu u bossu.. atd..a že někteří hráči event ani nedotáhnou do konce pro jeko dlouhou náročnost a malej drop postupu... A taky malj drop peklocest na nemilosti..anebo že by měli být opět zpět žebříčky Cardhun světů i s lepšíma cenama...atd.. děkuji za neschopnost něco pořádně opravit BP
   
 11. setoneto

  setoneto Forum Pro

  Ti nevím, spousta lidí se to snažila sfouknout pod tři hodiny za ten pláštík zadarmo. Já nůb to teda nedal, chybělo mi cca 10k, nejspíš proto, že jsem si nechtěl plácat pekelný a odportoval to z 80% na nemilosti, tak mi neříkej, že týden je málo

  Na pekla je dobrý poctivě šlapat qcka, většinou je to cca 8pekel za kolo, tj 2minuty Q5 to máš za hodinu +- 250ks, 250koupis, 50 za denní výzvy dělá 16,5k pekel za měsíc při investovaný hodině denně
   
  -Touchwood- likes this.
 12. Mr.Peetee

  Mr.Peetee Forum Greenhorn

  Ahojte, kukam ze uz je to tu celkom mrtvo, po nejakom case si idem zahrat trosku tak sa chcem spytat, nejake rady? co sa tyka vybavy, boj s bossom je tazky kym mu prebijem stit, neviem co robit kde zacat :Ddiik. pekný deň.

  Nie, aby sa ti dalo odpovedať čo najlepšie na tvoje otázky, bolo by dobré napísať:
  1. aký máš level postavy. 20? 55? 100?
  2.Po nejakom čase to je asi koľko? Akú dobu má na mysli, pol roka.... tri roky?

  Najlepšie veci sú tie čo majú 140-145 level.
  Nafarmiť drahokamy a runy, klenoty a vylepšiť si postavu, aby zosilnela a zvládla boj z bossom.
  Najlepšie sa dostať do skupiny, kde sú silní hráči a pomôcť ti. Pokiaľ nemáš DMG, tak na boj z bossom solo zabudni.

  Nedá sa napísať najlepšia je tá alebo tá, ozdoba zbrane ...... Výbava sa skladá podľa toho čo zbraň potrebuješ. Jedna vec ti pridá napr. DMG a uberie rýchlosť behu. Takže poskladať výbavu je dosť ťažké. Aj si dropol výbornú vec, ktorá je pre TOP hráča výbornú, by si si z nej veľa nezahrala, keby nič nebolo keby bolo výsledok nič. Tebe by dajme tomu pridala DMG o 5 000 a hráčov čo má skoro všetko na maximum to pridá 80 000 k DMG. ( tieto údaje sú iba názorne).

  Dá sa to skúsiť, že si kúpiš BUFF napr. na kritiku alebo na DMG. Príklad mám 50 000 DMG a kúpim buff čo mi pridá 10 %. To je +5 000 k DMG iba. To ani na postave nepocítiš. Pri DMG 500 000 to by už urobilo + 50 000

  Do vecí treba vložiť očarovanie na ponku, aby si z nich vyťažil maximum.

  na tejto stránke sa skús popozerať, dajú sa tam nájsť informácie:
  http://dso-almanach.cz/

  Som level 100, hral som chvilu odkedy prislo darklegacy ci jak sa to vola, dmg mam okolo 130k, aj attack speed cez 4,0.. ale padol som hrozne po tom update a neviem napriklad vylepsit kritiky, tych mam smiesnych 20%. boss je pre mna pretlak aj smrtiaca, kym ma ten stit mu neberiem nic, takze asi tolko :Dale dakujem za odpoved.

  * príspevky som tu zlúčil. Divine
   
  Last edited by moderator: Nov 2, 2021
 13. Skuska55

  Skuska55 Advanced

  dopredu ďakujem

  * prispevky som ti zlucil Divine

  Nielen zlúčil ale aj povymazoval niektoré slová a tak tento aj predošlý text stratil pôvodný obsah a zmysel.
  Pôsobí to tak, ako keby to bolo písané cez google prekladač.

  Ja som nepísal v pôvodnom texte, že budem kupovať niekomu prémium. Po editovaní textu to tak vyznelo.
  Radšej mažem text, aby to nevyznelo, že dávam verejny prísľub, že budem kupovať hráčom prémium účty.
   
  Last edited: Nov 3, 2021
 14. elithyacz

  elithyacz Forum Baron

 15. Divine

  Divine Board Administrator Team Drakensang Online

  ja som ti nevymyzal ani jednu jedinu ciarku v texte. ani som do toho nevstupoval len som ti zlucil prispevky.
   
 16. micuna13

  micuna13 Advanced

 17. Skuska55

  Skuska55 Advanced

  Mal by som zopár otázok.

  1. Prečo sú aktuálne eventy tak tesne pri sebe? Jeden event ešte neskončil a už ide nový event. (Esencionálna púšť - BLACKBORG (Karabosa)- Sargon - Hviezdne zlato.
  Ocenil by som, keby sa dalo pred eventom v kľude nafarmiť suroviny ( napríklad esenciu hviezdného zlata). Aspoň 2 dni pred eventom.
  Nie každý má možnosť zakúpiť potrebný počet esencie.

  2. Bolo by možné nejako farebne zvýrazniť dropnuté runy? Už sa mi viackrát stalo, že som ich prehliadol a odhlásil sa z mapy.

  3. Denné úlohy - je ich tam príliš veľa, dosť dlho to treba preklikávať.
  Dalo by sa to pozmeniť tak, že by bola úloha napr. zabij na bolestivej 300 monštier
  a odmenu by si mohol hráč vybrať podľa toho čo potrebuje - zlato, sféricke fragmenty alebo niečo iné?
  Prípadne aby to išlo v nejakej postupnosti.
   
  Last edited: Nov 10, 2021
 18. Skuska55

  Skuska55 Advanced

  No, potom to možno automaticky upravilo text. Text vypadal ako keď google translator prekladá text z angličtiny do slov. jazyka.
  " .....ja ísť do práca na auta. Isť rýchlo. Platiť pokuta policajta. " - do takejto podoby to upravilo.
   
 19. Geredis

  Geredis Forum Inhabitant

  VelveteenDuck tvoří databázi unikátů v DSO. Postupně se tam přesouvají informace z její staré databáze, která obsahovala přes tisícovku předmětů. V případě většího zájmu se s ní mohu domluvit na možnosti překladu do češtiny.
   
  Skuska55 and Radec like this.
 20. Skuska55

  Skuska55 Advanced

  Hmm, radšej by som bol, aby sa nič neprekladalo. Lepšie aby sa databáza čim skôr skompletizovala. Zbytočne by sa predĺžil čas. Čo tam chceš prekladať? ...kritik, poškodenie/damage, rýchlosť pohybu, body života.....
   

Share This Page