Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. remei

    remei Junior Expert

    Otázka nie je kde, ale kedy - dostupné budú od zajtra (hoci na US serveri vraj už sú teraz). Obsah vyzerá fajn, oplatí sa počkať hádam :)
    https://board-en.drakensang.com/threads/discussion-related-to-dso-discord-channel.84714/#post-778241
     
  2. kodyn24

    kodyn24 Forum Greenhorn

    Ahojte, po delší pauze (před Dark Legacy) jsem se vrátil ke hraní. Už jsem datadisk DL očíhnul tak vím co a jak asi. Abych pochopil změny, které se udály tak jsem začal stavět znovu mágu a teď jsem na lvl 43. Pokud tu má někdo podobný lvl tak bych byl rád za kamaráda (spoluhráče) na čištění mapy apod... V současné době se pohybuji po oblasti Myrdosch a jmenuji se Kodyan . Server Grymmag
     
    Last edited: Dec 29, 2021
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Zajímavý server asi nějaká novinka :)
     
    Divine likes this.
  4. kodyn24

    kodyn24 Forum Greenhorn

    Pardon, hned to upravím :D
     
  5. setoneto

    setoneto Forum Pro

    ahooj, nechci vas stresovat takhle mezi svatkama, ale neco se asi pokakalo :) nejdriv mi to stahlo normalne patch, ale po par sec ve hre hodilo chatova sluzba neni k dispozici a odpojilo, pak klient hlasil 502 bad gateway po prihlaseni, pak to zacalo znova stahovat patch a to rychlosti blesku tj asi pul hodiny no a pak jsem se konecne dostal do hry, skocil z hiraje do cardhunu, vzal ukol na hagastovku a pri druhym nacteni hagastovky koukam server byl zamrzly z duvodu vysokeho zatizeni kod chyby 36 :) pisou tam at se obratim na web drakensang, coz teda delam :) diky za odezvu
     
  6. MARVINISKO

    MARVINISKO Forum Greenhorn

    jeden volný den a z hra dvě věci , ted ani na hru se nedostanu kod chyby 35 restarty , nahraní několik klientu a znova a nic
     
  7. koikapr

    koikapr Forum Apprentice

    To chtějí vypnout tu hru úplně ? nebo jak to jako mají naplánované ? Abych věděl než odešlu platbu na další rok .
     
  8. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    prosim majte strpenie hra uz funguje aj zvuk, lenze strasne vela hracov sa snazi nalogovat do hry preto vam hadze kody 23,35,36 pokial mozete vyhnite sa kingshilu aspo na nejaky cas. dakujeme za pochopenie.
     
  9. hejkalos

    hejkalos Forum Greenhorn

    Kdy s tím někdo začne něco dělat? Víc jak 6 hodin jsem nenalogoval
     
  10. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Hmm, .... a čo v prípade, keď počas odhlásenia z hry, som mal moju postavu v Kingshille? Ako sa mám vyhnúť tomuto mestu?
    V Kingshille sa nachádza aj Gnoob a tá jaskyňa, kde sú pod vianočným stromčekom darčeky, takže sa tam plánujem zastaviť.

    Zaujímalo by ma, že keď sa mi nepodarí nalogovať do hry a nepodarí sa mi teda kúpiť ten darček, čo je v ponuke iba dnes - odškodnenie za zbabraný vianočný event.... To potom bude odškodnenie za zbabrané odškodnenie, ktoré bolo plánované za zbabraný event?
    Správne to chápem?

    Moderátorom prajem pevné nervy, dnes sa zrejme na Vás zosype zlosť hráčov.

    Na poľskej časti fóra to vrie, zopár hráčom odobrali veci z inventára -deluxe prémium na 7 dní, temné mince.......
     
  11. koikapr

    koikapr Forum Apprentice

    Nevím kdo z těch v DSO za to může , ale chyba je u nich . Jedna postava hlásí chybu 35 . Na stejném učtu druhá chybu 23. Hra každopádně nejede . Fungující hra vypadá naprosto jinak . Chápu že je to celosvětově , nicméně odezva DSO je špatná i v normálu .
    Takže prosím radu vykašlat se na Bigpoint hry úplně ? Anebo konečně začnou komunikovat s hráči a budeme mít i odezvu v podobě fungující hry ? Jako je fajn že admini se snaží , nicméně těžko zato že to někdo podělal můžou . A chladit si žáhu na nich nechci .
     
  12. remei

    remei Junior Expert

    No, nie je to celkom tak - stratené (v skutočnosti len z bonus kódu neprebrané) "deluxe" balíčky boli dnešnou aktualizáciou vrátené (len tým, ktorých sa toto týkalo), a ten andermant, to je bonus kód, ktorého platnosť začína až zajtra (pre nás po 01:00 po polnoci). Takže netreba strašiť zatiaľ, a keď, tak len technickými chybami (23, 35, 36), ktoré sú, zdá sa, realitou :)
     
  13. wenctek400

    wenctek400 Forum Greenhorn

    ahoj stale mam chybu35 u6 nevim co s tim delat vyzkousela jsem vse
     
  14. koikapr

    koikapr Forum Apprentice

    sem na tom stejně . Na diskortu ostatní z gildy hrají . Pokusili jsme se přihlásit z jiného počítače , kde jiný účet jede bez problémů a umně nic. Pořád stejné chybové hlášení . Buď 35,23,36 podle toho kterou postavu lognu a temp už mám promazaný tak že se bojím aby se mi nesekly winy .
     
  15. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    napis prosim na podporu, mozem sa pokusit ucet odhlasit manualne.
     
  16. koikapr

    koikapr Forum Apprentice

    tak po asi 10 odinstalacích a opětných instalacích se povedlo jestli mi stím pomohl někdo z adminů děkuju
     
  17. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    odhlasil som ta s hry aj ked si nepisal na podporu som rad ze ti to ide.
     
  18. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Use the code NYE2022 (not DSO2022) to receive 20000 andermants!

    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 31, 2021
    Skuska55 likes this.
  19. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Bolo by možné prosím vrátiť veci z Pretrvavajúcej pamäte, do pôvodného stavu ako boli pred patchom 253? Ide sa tam napr. z Brigaviku.
    Išiel som dosť dole z kritikom.
     
  20. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    to, ze se v eventu objevuji tovarny 2x je umysl nebo bug? a taky se pridavam ke zpetne vazbe vratit hodnoty predmetu zpet.