Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. setoneto

setoneto Forum Pro

ahooj, hele nejde mi nejak platit ve hre, kdyz dam platbu mobilem, vygeneruje mi to tan, prijde mi kod na mobil ale to okno ve hre zustava prazdny(cely bily) no a kdyz chci platit kartou, tak natukam udaje, prijde na mobil overeni otiskem, overim, smartbanking napise zaplaceno, mate vse hotovo, ale okno ve hre zatuhne na id check, co s tim? paysefcard facha v pohode. internetovy platby mam povoleny a limit dostatecny, hlavne od banky se zda vse ok a v normalu, ale v odchozich platbach to neni

2. Divine

Divine Board Administrator Team Drakensang Online

Skus to prosím cez www stránku.

3. p-eetra

p-eetra Forum Greenhorn

Zdravím, v Kingshillu se mi objevily nové úkoly od kancléře Rhetta Aylwina- Ancient Cursr, Undead Apprentice, Luring Steps, Tempting Scent a pár dalších. Vůbec nevím, co je to za úkoly a kde je plnit. Když si dám navigaci k úkolu, ukazujem mi to zpět na kancléře. Myslela jsem, jestli to není pozůstatek úkolů k poslednímu eventu Hvězdné zlato, který jsem nehrála. Jsem lvl 83. děkuji

4. BodkaZ

BodkaZ Forum Greenhorn

Ahoj, nemá někdo info kdy vypustí event Výročí?

5. PsychoCZE99

PsychoCZE99 Forum Greenhorn

poradíte někdo založil jsem novy acc a nejsou tu recepty jak mužu přenášet očarování děkuji

6. Divine

Divine Board Administrator Team Drakensang Online

Last edited: Sep 8, 2022

Share This Page