Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. micuna13

    micuna13 Advanced

    ano , prý proběhla, to psali i v gildě spoluhráči a radši tady nebudu opakovat výrazy, které při hodnocení údržby používali :D
     
    ProHry likes this.
  2. -Argras-

    -Argras- Active Author

  3. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Ahoj, -Argras- postup ti zaráta keď sa dostaneš na koniec prvej lišty.
     
  4. -Argras-

    -Argras- Active Author

    okey, diky.
     
  5. stefania23

    stefania23 Forum Apprentice

    ahojte
    chcem sa spýtať ako vám fungujú prihlasovania do PVP subojov?
    viem že je určité obdobie pre jednotlive arény napr. od 14:00 do 18:00 boj o pevnosť ale od eventu Dragan mi prihlasenie do PVP subojov za tu dobu ani raz nenaskočí neviem či to má nejaký súvis z eventom alebo nie? predtým to bolo do pár minut a mohol som hrať arenu boj o pevnosť aj keď som sa spoliehal väčšinou na spoluhráčov aby zničili pevnosť pripadne obranovať ju. Ja som len umieral pri každom zásahu a staval veže ale vďaka spoluhráčom sme to potiahli do uspešneho konca dobytia pevnosti
    server Heredur
     
  6. *Dal*

    *Dal* Forum Apprentice

    Server byl zamrzlý z důvodů vysokého zatížení. Kod chyby 36. A tohle mi vyskakuje stále, stále a stále, nikam jsem se v Draganovi neposunul. Opět zase jedna "povedená" akce.
     
    micuna13 likes this.
  7. micuna13

    micuna13 Advanced

    jsem na tom lépe , podařilo se mi posunout o jeden úkol v Sirnaté poušti :D

    následovalo hejno chyb 36:(:(:(

    PS: doufám že chyby 36 nežerou perly potřebné na vstup na mapu....
     
  8. paladina78

    paladina78 Forum Apprentice

    No a opět BP to podělalo, jen pro zajímavost, tahle chyba 36 je asi rok stará..přišla ze steam versi draka, nejvic na to tedka trpí grimmag servr. Nicmeně to nemění na situaci přístup programátorů a moderátorů. Lidi si zaplatěj delux, plášt a další věci a jsou pak na tom biti a to doslova...nebo i banovaní..na jednu stranu chtěj hlasit chybu....ale zároveň ho za to linčujou...to samé s načítáním...vědí že je to pomalé a opět neopravili dragana a neopravěj..takže člověk vleze na mapu a je hned mrtvej..měli tam dát aktivator jako při velkém lovu...ale oni tenhle problém neřešej..protože to neuměj..přidavaj další blbosti, ale ono se to čímdál víc s...a kompensace? výsměch...tady se snaží někdo tu hru zničit a potopit..
     
    tozagol likes this.
  9. Teropos

    Teropos Board Administrator Team Drakensang Online

    Ahoj,

    Opět útočíš na tým? Nikdo nedostává ban za hlášení chyby 36, ale za špatné a urážlivé chování. O problému se ví a tým na něm pracuje. Zvaž své vyjadřování, za text podobného typu se pak nemůžeš divit banu.
     
  10. koikapr

    koikapr Forum Apprentice

    No pracovat a pracovat je rozdíl že ? Platíme si premium do doby než spustili steam jelo to . Ted je hra skoro nehratelná . Kdo se může divit že lidi jsou vulgární ? Budte trochu soudní . Slušnost můžete čekat pokud se jedná o malé řekněme 3-4denní potíže tohle ? To není malé . A už se ozývají i lidi na steamu . Lidi tak hold je třeba jim říct že chybí někdo kdo tomu opravdu rozumí .
     
    tozagol likes this.
  11. paladina78

    paladina78 Forum Apprentice

    Ale já jsem na nikoho neutočil natož urážel, naopak mi hrači trpíme díky bp pasivitě...a propo víš proč boti a UI nemůže nahradit člověka? Nerozumí srandě ani ironii, zato já rozunim svojí penežence a tu mi BP znevažuje svou neschopností a pasivitou... takže jak nahradítě lidem co maj delux, plášt ztracené peklo cesty a čas ? A mluvim realně. jak tohle odčiníte? Aha Dev team musí rozhodnout..no..tak to asi příjdou o výplatu :) Tak se pak nedivte, že jsou hráči rozhorčeni. Platí si něco, aby měli...né aby trpěli..takže jedinení kdo tu útočí jsou BP a Bot co poškozuje hráče a jejich investice a zkus mi říct, že nemam pravdu :)
     
    tozagol likes this.
  12. TondaMatony

    TondaMatony Forum Apprentice

    Tak jsem vstoupil na mapu Bojiště černých rytířů, po načtení mapy jsem byl hned mrtvý včetně druhé šance přitom se to načetlo rychle. Říkám si no nic oživím se kliknu na gong a nikdo se neobjevil mapa prázdná, takže perla za vstup ,temný za oživení, nahozený lektvary a fragmenty za vstup na krvavou v háji. Byla to jen náhoda nebo je to podělaný jak chyby 36?
     
  13. TondaMatony

    TondaMatony Forum Apprentice

    Zkusil jsem Bojiště černých rytířů ještě dvakrát z toho jednou vše proběhlo v pořádku a jednou opět po načtení mapy naběhli na mně ty moby co jsou až v posledním kole a opět jsem byl po načtení hned mrtvý i když jsem stál hned za portem a aniž bych zahájil hru kliknutím na ten gong takže to nebyla náhoda ale další chyba v eventu.
     
  14. peterdrago

    peterdrago Forum Greenhorn

    ahojte dragana som zabil cca 80x a nechce mi dat zvitok na dokoncenie ulohy je to normalne ?
     
  15. Nazgul

    Nazgul Board Administrator Team Drakensang Online

    Ahoj, áno je, drop je náhodný. Môžeš ho získať ešte z amfor alebo za 20.000 drakenov kúpiť
     
  16. peterdrago

    peterdrago Forum Greenhorn

    tak to je skvele cca 120 amfor a draganovi je uz asi zo mna zle po tolkych poctch zabiti
     
  17. thrylos11

    thrylos11 Forum Greenhorn

    Dobrý den,

    chtěl bych se zeptat na event Big game hunt, je plánovaný někdy v nejblížší době?
    Např. příští měsíc?

    Děkuji za odpověď
     
  18. Nazgul

    Nazgul Board Administrator Team Drakensang Online

    Ahoj, zatiaľ nieje známy dátum.
     
  19. Hysterie

    Hysterie Forum Greenhorn

    Zdravím,

    snažím se držet kritickou hodnotu na 80% (nyní okolo 108000). Dnes jsem postoupil z levelu 64 na 65 a procenta kritické hodnoty se snížila na necelých 67%, čili o 13%! Do této chvíle se mi procenta u kritiku snižovala zhruba o 1,5-2% za level.
    Dá se někde zjistit jaká hodnota je potřeba pro další úrovně?

    Díky
     
  20. Nazgul

    Nazgul Board Administrator Team Drakensang Online

    Čím vyšší lvl tým treba viac doháňať, na lvl 100 treba mať 386.000 cca kritik.
     
    Hysterie likes this.