Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. fekete-vasary

    fekete-vasary Forum Greenhorn

    Ahoj všem. Může mi prosím někdo poradit s úkolem "užitečné tretky"? Dám všechny čtyři nalezené předměty do ponku a žádné tretky mi to nedá, abych splnil úkol.
     
  2. Nazgul

    Nazgul Board Administrator Team Drakensang Online

    Predmety získané z Hagazdovej jaskyne treba zložiť následne ťa závidie k petyaxovi splnením úlohy u neho máš otvorený ponk.
     
  3. fekete-vasary

    fekete-vasary Forum Greenhorn

    Všechny čtyři předměty dám do ponku a pak zkombinovat, ale ty magické boty ke splnění úkolu mi to nedá.
     
  4. Nazgul

    Nazgul Board Administrator Team Drakensang Online

    Vymaž úlohu zober znova.
     
  5. fekete-vasary

    fekete-vasary Forum Greenhorn

    Už to jde, díky.
     
  6. micuna13

    micuna13 Advanced

    už asi 7 x chyba 36, server Grimmag

    ehmm , neslibovali náhodou nějakou kompenzaci za chyby 36 při Dragan eventu? nebo kompenzací mysleli prodloužení ?
     
  7. -Argras-

    -Argras- Active Author

    Ahojte začal som hrať na serveri Heredur a hľadám si aktívnu gildu ktorá má aj discord vzájomne si volať, mam 630k dmg a 80% krit. Pripadne pošlem fotku. Ps: neviem kde to mam napísať tak som to chodil sem ak nevadí ďakujem. A mam 25rokov. Postava čarodej.
     
  8. xBeruska1

    xBeruska1 Forum Greenhorn

    Zdravím, potřebuji prosím radu. Kde vzít klíč k Agathonově síni spojenectví v Temném údolí? Já blb*c tam vlezla a nechtěně hned vylezla ‍♀️ Musím tam splnit úkol, abych se posunula dál.
     
  9. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Ahoj, opakovatelnou úlohou od zadávateľa pri vchode..
     
  10. -Argras-

    -Argras- Active Author

    Dobrý deň, chcem sa spytat ako dostanem úkoly na novú mapu? Každý má úkoly u kráľa a ja tam nič nemám ani v atlatide. A neviem sa ani portnut do nového mesta.
     
  11. micuna13

    micuna13 Advanced

    máš hotové všecky hlavní úkoly? trpaslíka mi to na novou mapu nepustí , zřejmě je to tím že tam nemám hotový hlavní úkol 5x zabít Azara v Blaze of Maze
     
  12. Hysterie

    Hysterie Forum Greenhorn

    Hra byla kvůli útokům, mizernému zabezpečení ze strany vývojářů, poslední dva dny nehratelná. Dnes (den třetí) se nedá vůbec přecházet mezi mapami.
    Dále, když "TO" lze trochu hrát, proč jsou špatné, nebo chybějící překlady schopností, např. u wara? Stále není opraven tzv. gumičkový efekt u výpadu. To už je více než 10 let!
    Měl jsem několikaletou pauzu od této hry, ale musím uznat, že v tak špatném stavu nebyla nikdy!
     
  13. Teropos

    Teropos Board Administrator Team Drakensang Online

    Prosím přečti si něco o těch útocích než budeš napadat firmu. Hra by nyní měla být stabilní. Co se týče "gumičkového výpadu", pokud se na konci výpadu nachází překážka, tak pak ano, vrátí tě to.
     
  14. Minata18

    Minata18 Forum Greenhorn

    Dobrý den. Ahoj.
    Mohu poprosit o pomoc? Mám úkol ´když padne popel´ na mapě ´slapový divohvozd´ a měla bych tam shromáždit 10x prach vzpomínek, ale když jdu na mapu navigace mi tvrdí že tam není žádná příšera na zabití pro tento úkol.
    Zkoušela jsem několikrát vybít všechny příšery ale nic nepadá. Zkusila jsem i vymazat a znova přijmout úkol, ale stále nevím co s tím dál poradíte mi? nebo je to nějaká chyba? Děkuji :) .
     
  15. Teropos

    Teropos Board Administrator Team Drakensang Online

    Ahoj, úkol ještě není plně opraven a tudíž ho splníš na první mapě hnedka za městem.
     
    Minata18 likes this.
  16. Minata18

    Minata18 Forum Greenhorn

    Moc děkuji za pomoc, tohle mi nedošlo že tam je :)
     
  17. Katalistazerogainz

    Katalistazerogainz Forum Greenhorn

    Ahoj,

    po dlouhé době jsem se vrátil ke hraní DSO, dřívě jsem hrával aktivně na lvl 40-45. Doexpil jsem level 100 a v inventáři mi zůstalo hromada "harampádí" a já nevím, zda je mám vyhodit nebo se mi budou k něčemu hodit, viz. obrázek. Nejvíce tam mám asi unikátů s nízkým levelem, který mají červený text "předmět není způsobilý k přenosu očarování..."

    Mám si takové itemy ponechat?

    Díky za radu.

    [​IMG]
     
  18. Teropos

    Teropos Board Administrator Team Drakensang Online

    Ahoj,
    Jsou to zastaralé předměty, které k ničemu nevyužiješ už jen skrze nízký level předmětů a tudíž nízkých základních statů. Můžeš si je jedině tak nechat jako "vzpomínku" k ničemu jinému ti nebudou.
     
  19. mrak50

    mrak50 Forum Apprentice

    Zdravím, nikde nemůžu najít průvodce výročním eventem. Hlavně nováčci jsou z toho zmatení, taky tam tam jsou spousty předmětů, se kterými si vůbec nevím rady. A kde se najdou vstupy na poslední lištu pokroku? Funguje vůbec česká a slovenská sekce fora, protože všude jinde to žije, jen tady mrtvo. Děkuji
     
  20. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    ahoj, väčšina atívnych hráčov sa presunulo na náš sk/cz discord ktorý mám v podpise. ak môj podpis nevidíš si to povol v nastaveniach prípadne tu je link
    https://discord.gg/3Pr7ahCmAU
    stačí si vziať rolu hráča a nájdeš tam aj sprievodcu eventom.