Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. spruce_cot1

  spruce_cot1 Forum Greenhorn

  Čaute vedeli by ste pomôcť nikto s lvl vyššie .
   
 2. stuka.jede

  stuka.jede Forum Greenhorn

  Otázka kedy BP naozaj dá každému rovnakú šancu na zisk unikátov , petov a nebude diskriminovať niektoré postavy blokovaním dropu v tejto hre. Odpoveď BP že drop je náhodný je blbosť . Ako inak sa dá vysvetliť že počas troch rokov výročného eventu nedostanete ani raz výročnú zbraň ani len s najhoršími statmy? Jedine tak, že drop na ňu máte zablokovaný. Ak nevedia ako na to dám im jednoduchý návod . Všetky unikáty , petovia , jazdné zvieratá nech sa dajú kúpiť za temné mince. Zarobia a môžu sa isť rekreovať na Seichely aj dva krát do roka. Podstatné bude, že budeme mať všetci rovnakú šancu na vlastnenie dropu a nebudeme diskriminovaní. Potom aj šance v PVE a PVP budú vyrovnanejšie. Ak bude BP potrebovať poradiť nech sa kľudne na mňa obrátia rád im poradím.
   
 3. p-eetra

  p-eetra Forum Greenhorn

  Nezobrazují se mi Oděvy akcí ke koupi. Ani na festival duchů, ani na Hrůzné stíny. Hodí mě to do nabídky na koupi za reál peníze, ale v nabídce je nemám ( pár už jsem jich v minulosti kupovala a nebyl problém je najít). Jsou přesunuty?
   
 4. Divine

  Divine Team Leader Team Drakensang Online

  Ahoj plášte sú dostupné podľa aktuálnej ponuky.
   
 5. Skuska55

  Skuska55 Advanced

  Bolo by v budúcnosti možné znížiť potrebné počty vstupov na dokončenie eventu pre Gvenfaru a spojiť to s mini eventom Wendingo?
  Tak by sa suroviny na Wendinga dali farmiť už prvý deň.

  Je príliš vysoký počet kôl na Gvenfare
  od normálna obťažnosť- 11 403, 7 602, 5 702, 4 561, 2 851, 1 901, po krviprelievanie 1 426
  Tie čísla sú orientačné, nie sú presné.

  Wendingo od normálna obťažnosť- 3 650, 2 803, 1 402, 876, 638, 638 po krviprelievanie 234
  Si neviem predstaviť ako niekto nafarmi 1000 x Sofiin liek

  - Prečo sa nedá prvá mapa (kde sa farmi Sofiin liek), prebehnúť na bolestivej obťažnosti a mapa Wendingo by sa dala prejsť na inej obťažnosti napr. na krviprelievanie. Ušetrili by sa fragmenty pekelného prechodu.
  - Vstupy Sofiin liek sa nedá kúpiť za sférické fragmenty. Podľa mňa to je zbytočná strata času farmiť ten liek. Mohlo by to padať po 5 kusoch aspoň.

  Čarodejník u Wendinga má problém s tými ohňami ak to hraje solo. Keď chce v kľude deaktivovať tie ohne, nedá sa použiť ovládnutie monštier, ovládnuté monštrum okamžite umrie. Lukostrelec alebo trpaslík to má ľahšie.

  Tie 3 hodinové plášte by sa mohli aktivovať až v tedy, kedy to hráč potrebuje, nie automaticky. Doba plynutia by mohla byť podľa toho ako je hráč ON- LINE. Keď schytá 36-tku chybu veľmi si plášť neužije.
   
 6. Teropos

  Teropos Board Administrator Team Drakensang Online

  Sofiin lék jde také koupit za temné mince. To že je event delší je pravda, ale přeci tě nic nenutí ho dokončovat. Je to event, který je něco navíc, a hráč se sám rozhodne, zda ho splnit či nikoliv.
   

Share This Page