Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. onyx

    onyx Forum Greenhorn

    tak to budeš potěšena, něco jako automaty

    https://ibb.co/yYjgMVx
     
  2. micuna13

    micuna13 Advanced

    potom už nezbývá nic jiného než nahlédnout do křišťálové koule nebo do kávové sedliny , eventuálně kouknout na zvířecí játra , nejlépe ovčí .... a pokud má BP názor hráčů u sedínky , proč se namáhat , že? ;)
     
    -Touchwood- likes this.
  3. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    LoL oboduj od 1 do 10 nekonečnú farmu + keď tak napíš prečo ťa baví točiť jednu a tu istú mapu 150x za deň . To by ma zaujímali tie odpovede .
     
  4. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Soucasny trend plneni eventu me skusne receno neba. Bez nakupu plaste je to fakt pakarna. Vysledkem je, ze za posledni tyden jsem se jen logl a ani 3x lupeny me nedonutily vubec zacit denni. No a vcera jsem se ani uz nekognul.
     
    jackoneill1976 likes this.
  5. Zrusto

    Zrusto Forum Greenhorn

    https://prnt.sc/prkrr1 Včera se mi podařilo toto dropnout na I1 u Tegana(za klíče). Takový pocit, že to nemůžeš směnit za jinou herní měnu, za kterou to lze koupit.. :( :D

    Co se týče eventů.. tak já se rozhodl k tomu přistoupit jednoduše. Zajímá mě prioritně eventová lišta. Jestli je tam něco, co mě zaujme, tak rád se pustím do eventu. Jenže, když je něco co mě zaujme na začátku, viz event Poraz neporazitelné(co skončil nedávno), tak tam jsem si splnil po trýznivou lištu na runy a dál jsem hodil takový velký bobek, jako BP hází na nás.. :) Proč dělat event, kde nevidíte žádnou zajímavou odměnu? Stejně to mám i s tímto eventem. Počkám si až se spustí event s Wendigem, zkusím pár kol a dlabu na to.. v liště nevidím žádnou zajímavou odměnu. Jo a drakeny, žolík na gemy či runy.. není pro mě zajímavá odměna
    Navíc, co pozoruji, tak BP pomalu tlačí, že poslední lišta bude mít pomalu 100k bodů a do ní narve ty lepší odměny... Což se mě zrovna 2x nelíbí.. bohužel s tím taky nic nesvedu :)
     
  6. avalon31

    avalon31 Someday Author

    Ja si myslim ze tie odmeny co po novom davaju su lepsie. Vid napr vo vyrocnom evente, kde dali v podstate vsetko dolezite. Zoliky, vianocnu runu, amulet z heliosu atd. Teraz bezi na teste vianocny event, v ktorom sa daju ziskat az 3 vianocne runy a royal kamen v liste svojim sposobom zadarmo. Ja som ten event spravil za 2 dni a to som odporca grindu. Aspon za mna si myslim, ze lepsie mat odmeny co stoja za to v liste so 100k pokrokom, ako mat nezaujimave odmeny ako za cias ked tie pokrokove listy neboli.
     
  7. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Avalone, kdyz rikas A (spravil event za 2 dni), tak by bylo fer rict i B (??? s atirou / bez atiry / s farmenim esence / s pripsanim esence na ucet ???). Protoze jinak je ta tvoje informace zavadejici.

    EDIT - byl jsme zkusit na testu vanocni minievent a na blestive i tryznive obtiznosti z Kramparuse drop 0 Phestosovych minci (pokud to neni chyba, tak tu mame opet loterii, kterou hraci tak zboznuji). Drop postupu z 1 klece prvniho mini je - bolestiva: 3, tryzniva: 4
     
    Last edited: Nov 3, 2019
  8. Květ1nka

    Květ1nka Someday Author

    Ano, máš pravdu, ale i s tím pláštěm by to byla nehorázná honírna. A do toho PvE sezona. :) No, BP nás zásobuje. :) Ale na druhou stranu, na obhajobu BP. Pamatuju si a není to tak dávno, co se tu řešilo, že eventy jsou pro někoho příliš krátké. Jestli by nešla přidat i druhá lišta, atd. atd.. Máme to tu a zase se nám to nelíbí. Prostě se nemůžou zavděčit všem.
    Já to vyřešil jednoduše. Event prostě nedělám. Ten postup je na mě strašně moc a nebudu měsíc v kuse sedět u kompu. :) Uvidím co minievent.
     
    anti. likes this.
  9. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Minievent je to stejne jako hlavni event, jen v blede modrem. Navic je mini svazan s hlavnim eventem - v zamku musis nafarmit urcity pocet 2 ruznych veci (jednu z mobek, druhou z Gwenafry), abys mohl plnit minievent.
     
  10. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    To si pamätám keď sa riešilo že nech sú eventy na viacej líšt pokroku, ale tak nie každý má chuť a čas aby stihol teraz po novom celý event a najlepšie odmeny sa samozrejme vždy na konci.
     
  11. Raelis

    Raelis Forum Greenhorn

    A ne zase tak dávno zpátky se řešilo, jak BP na eventy kašle a šidí je, protože do daného měsíce vedle Novu a Úplňku připlácne pár jednodenních Bouří materi nebo Lov monster, a to je vše. Oproti tomu mi přijde současný stav ještě zlatý. Za sebe beru eventy beru jako zpestření od rutiny a možnost pomoct si k nějakým drobnostem, takže mi fakt netrhá žíly, že nestihnu vše na 100 %.
     
    Azachiel_de_Morgen likes this.
  12. avalon31

    avalon31 Someday Author

    Ahoj, bonus 50% z atiry nefunguje, takze bez atiry. Essku (50k) Som mal z minulych rokov. Akurat som otvaral vsetky mozne a nemozne amfory po ceste, ktore som nasiel. Stalo ma to cca 500 klucov
     
    couda22 likes this.
  13. edakut2

    edakut2 Forum Greenhorn

    Ahoj, nejde mi naponkovat plášť temnoty na vyšší level, mám všechno potřebné - plášť, legendu torzo o lvl výše, zlatou přízi i zesilující jádra, nabízí se mi upgrade v popisech, ale když to dám do ponku tak nic, máte někdo info co dělat?
    Díky
     
  14. CzSamurai

    CzSamurai Forum Apprentice

    edo, dej tam místo lego torza lego zbraň, BP tam má chybu.. ukazuje to torzo ale chce to zbran.. taky jsem si tím prošel..
     
  15. humunkulus

    humunkulus Forum Apprentice

    Lmao. Nejdřív obhajuješ cirkus, jaká je to pohoda, nikdo nemůže ani pípnout, akorát tam jak žalud necháš 6k fragmentů abys odportil Dragana + vynecháš čištění doupěte.

    A pak je tady Gwenfara, kde sem za 3h s tim zkušebnim pláštěm odfarmil 1/3 komplet progresu, overall by byla potřeba tak 3k fragmentů, ale ty přídeš s nehoráznou honírnou. A nějakym měsícem sezení u kompu, když i bez pláště se dá eska nafarmit lehce na druhý mapě a hrad v pohodě odportit za fragmenty.

    ***
    EDIT: Bez tej poslednej vety to nešlo? :) Ares

    Šlo, ale když se někdo neustále povyšuje nad ostatní, vykládá lži k obrazu svýmu, podle toho, jak se zrovna vyspí, tak mi označení "nehorázně schizofrenní člověk" přijde jako to nejmenší, jak mu to dát najevo.
     
    Last edited: Nov 4, 2019
  16. kloudi1

    kloudi1 Forum Greenhorn

    Dobrý den, nevím kam to napsat, snad to tady nevadí. Nemůžu se dnes přihlásit ani na ostrý server, ani na testserver, vypisuje mi to pořád tento error. Nevíte co s tím? Klienta jsem smazala, ale nepomohlo to. Děje se to jenom mně, nebo je to chyba hry?
    https://www.2i.cz/i/n40R3
     
  17. Ares

    Ares Advanced

    Majú problémy s CDN (content delivery network), pred pár minútami som robil oznámenie. Musíme počkať kým to nemci vyriešia
     
  18. kloudi1

    kloudi1 Forum Greenhorn

    Díky, to jsem potřebovala vědět, bála jsem se, že je to u mě :D Anglicky neumím, takže ta hláška mi nic neříkala.
     
  19. edakut2

    edakut2 Forum Greenhorn

    Lepší, díky:)
     
  20. chozeee

    chozeee Forum Apprentice

    zdravím mám dotaz...esence duší paromechanika,budu je ještě potřebovat někdy nebo je mužu spotřebovat ...děkuji za odpověd ..no tak ADMINI odpoví mi někdo??? tak snad aspon psali jsem na víš, či čekáme na odpověd ..nebo něco je tu vubec někdo OMG??
     
    Last edited: Nov 5, 2019