Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. micuna13

    micuna13 Advanced

    taky chyba 36 :rolleyes:
     
  2. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Jako BP nezklamalo. Je vidět že se poučili z Wendiga (sleduji feedback) a zprisnili možnost získání royal kyanitu :) jenom esska nafarmit na inf4 listu potrvá měsíc když to padá 2-5-10...a to nemluvím o těch 75k...Tlapa dá 500,suma sumárum 150 kol... 20k pekelnych cest...fajn vánoční dárek.
     
    Skuska55 likes this.
  3. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    kdyz vycistis mapu mas cca 750 za kolo takze cca 100 kol 14k pekelnejch:)
     
  4. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    tvuj optimizmus je dechberouci :D
     
    Skuska55 likes this.
  5. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    no naklady sem ti snizil o 1/3 to musis byt nadseny:D
     
    misunek likes this.
  6. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  7. Tyndareos

    Tyndareos Forum Greenhorn

    Ahoj Nehrajete někdo novou postavu nebo tak ? ja ted zacal po par letech a chtelo by to nejakyho partaka :D
     
  8. blackassam

    blackassam Forum Expert

    [​IMG]
    ...nějaké novoty že očarka padaj zlaté už přímo v dropu ve zbrani:rolleyes::D
     
  9. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    by ma zaujímalo ako si BP predstavuje, že dáme ten event. Na obtiažnosť INF4 treba fragmenty pekelného prechodu. Po skončené eventu bude ďalší event - rakeťák a aj tam zrejme bude treba fragmenty pek. prechodu. Tu nepomôže ani nákup tých plášťov. Rozmýšľa tam v BP niekto, alebo sú tam všetci na práškoch na hlavu?

    Zbytočne sa tu budem rozčuľovať. Pripojím sa k neplatičov a prestanem kupovať premium + TM.
     
  10. Zapni brýle, nafarmi materi přes portály a kup vstupy na inf4.. Co tam máš dál?
     
  11. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    jedine ak ružové okuliare
     
  12. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    Nebylo by možné opravit bug s prasátkama, ať jsou pro všechny členy skupiny? Tedy pokud je to bug :) V jiných mapách to kdysi opravovali. Na p4 by se to mohlo hodit.
     
  13. Květ1nka

    Květ1nka Someday Author

    Souhlasím s Azachielem. Nedávno skončila PvE sezóna a pokud si ji aspoň trochu hrál, musíš mít nějaké materi nafarmené. Nakup za ně pekelné cesty. Já nafarmil asi 620k materi, tak doufám že mi to bude na oba eventy stačit. Jinak asi přijdou na řadu temné mince. :-(
     
  14. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    ...za materi som nakupoval zväčšené jadra. Žiaľ som na nule čo sa týka materi. Mám obmedzené časové možnosti, takže aj keď je rada dobrá, v mojom prípade sa minie účinkom. Nestihnem to nafarmiť. TM tak isto už nemám, nakupoval som cez premium deň. Vianoce sa budem venovať radšej dieťaťu a na hru sa vykašlem zrejem definitívne. Je to žrút času a o zábave sa už nedá hovoriť. Nesplňa moje očakávania. Uvidím ako bude vypadať event RAKEŤÁK a podľa toho sa definitívne rozhodnem. Takže prajem všetkým veľa úspechov a pekný drop vecí čo potrebujete či už ide o drahokamy, TM, platinové očarovanie, spolupracujúci ponk, uniky......
     
    Květ1nka likes this.
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Na rakeťáka ale pekelné nebudeš potřebovat tam není lišta peklo IV tam jsou jen I II III IV.
     
  16. Květ1nka

    Květ1nka Someday Author

    No kámo, tak za tohle máš můj první "like" co sem tady na fóru někomu dal. Tak vám oběma přeju "šťastné a veselé Vánoce".
     
    Dualaction and Skuska55 like this.
  17. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Vidím, že stojíš na zemi a nelietaš v oblakoch.

    Keďže idú Vianoce, tak som očakával, že tento vianočný event nebude tak časovo náročný, že bude treba nonstop sedieť pri PC, aby sa dal dokončiť. Je treba aj čas aby sa dalo venovať rodine a hlavne deťom. Všetok čas nemôže zožrať hra. Niekomu to možno vyhovuje, že sedí celý deň od rána až do noci pri PC. Niekto kto nemá priateľov ale má iba virtuálnych priateľov a celý jeho život sa odohráva iba pri monitore počítača. BP to takto vyhovuje, že spaví z nás zombie závislákov, aby z nás ľahšie ťahalo peniaze na rôzne plášte.

    Dávnejšie som videl jednu poľskú reklamu: Za matkou prišlo asi 4 ročné dieťa z bábikou do kuchyne. Mami poď sa hrať. Nemám čas Agnieško. Potom išla matka z bábikou za dcérou, aby sa šli hrať. V izbe 15 ročná pubertiačka, zmaľovaná, cigareta v ruke..... Povedala matke zopár sprostých slov....


    Čas letí ako voda a lepšie je ho venovať dieťaťu ktoré to potrebuje, Hra by mala slúžiť iba na spríjemnenie života.

    OFF
     
    Last edited: Dec 3, 2019
    ki84 and Warodzilla like this.
  18. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    To je sice pravda, jenomze rozdil v dropu mezi Inf3 a Inf4 je na tom eventu cca dvojnasobny. A vzhledem k tomu, ze na 1 vstup je potreba 24 neceho, co nafarmit zabere celkem slusne mnozstvi casu, tak odhaduju, ze dokoncit cely event na jine nez Inf4 obtiznosti bude casove neskutecne narocne.
     
    Jofo likes this.
  19. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    couda ty jsi neustálý katastrofik :) Situace je jednoduchá kdo má pekelné cesty tak půjde IV a kdo nemá tak nepůjde problém vyřešen.
     
  20. Unlimitedcze

    Unlimitedcze Forum Greenhorn

    Last edited: Dec 4, 2019
    jackoneill1976 likes this.