Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Poslední zprávy z discordu sekce test server: drop mincí z Kranparuse 3/4/5 nicméně Phestosovi mince budu farmit hlavně za dárečky. Sice je ta první celkem drahá z100/m60/f30 ale ten další úkol opakovací je daleko vstřícnější z30/m15/f5 a 20 mincí za dokončení je pecka.
     
  2. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    mas recht chlape, ta opakovacka vyzera byt na pohodu. V kombinacii s Krampim by to mohlo ist.
     
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  4. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    Ja som si až teraz všimol tie automaty po medveďovi síce sú jednorázové ale za 50 mincí 10k progres sa mi zdá celkom lákavé, osobne určite využijem. Tie ostatné nie až tak moc. Mrkvu nepotrebujem zostalo mi z posledného eventu 9.999 ks
     
  5. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Jasnačka já si počkám až budu dělat lištu peklo IV a pak si těch 10k koupím. Zbytek nepotřebuji a tu za 2k uvidíme jak bude vypadat drop mincí za dárečky a z Kranparuse.
     
  6. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    Nemá niekto mapu s prasuatkami na event?
     
  7. Ares

    Ares Advanced

  8. d2ano

    d2ano Forum Apprentice

    Ďakujem
     
    Last edited by moderator: Dec 5, 2019
  9. blackassam

    blackassam Forum Expert

    ..pro skupinu jinak platí, že kdo dřív bere ten se i víc směje...:rolleyes:...je tam nějaká chyba....tak si případně můžete zahrát hru kdo bude v hledání rychlejší:D:p

    edit: Ještě jsem koukal že ty odolky by měli být opravené v dalším hotfixu..
    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 4, 2019
  10. Ares

    Ares Advanced

    Alodar likes this.
  11. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Fialove darky se daji farmit z medveda na bolestive obtiznosti - prumerny hrac na bolestivce zabije medveda s minimalni spotrebou esence a drop fialoveho darku z nej je hodne casty. Takze pokud chybi jen fialove darky, tak se nastavit na beh a probihat to k medvedovi.
     
    Akageshi likes this.
  12. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ahoj, jak se sem davaji obrazky co jsou rovnou videt aniz bych je nekam nahraval a daval odkaz. Diky
     
  13. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    To nejde. Obrazek musis nahrat na nejake uloziste a potom ho sem vlozit jako obrazek a pouzit primy odkaz na obrazek (nelze pouzit odkaz na stranku zobrazujici obrazek).
     
    setoneto likes this.
  14. Jjjj13

    Jjjj13 Forum Apprentice

    Každý hráč muže zvolit priority jaké chce podle postavy tento event muže udělat každý je na něj 30 dní.
    1. chci určitě otevřít automat za 2000 mincí -do plaště běhám jen normal 10 esky tlapa farmím esku ze zlatejch dárku
    2.pak skupka z plaštěm 3h podle toho kolik nafarmím se zařídím do lišty 4 běham zas normal farmím esku 2 *boss a tlapa
    3.pak jsi zas mužu vybrat lišta in1 chodit bez tlapy in3-protože pro slabší hrače je tlapa i na in1 těžká spotřeba es je velká
    4.lišta in4 už potřebuju TOP skupku která mě veme nemam na to nejdu ji.
    po 6 dnech mam nafarmeno 400 mincí
     
  15. faxx1

    faxx1 Forum Apprentice

    2k mincí získáš za 500x mapu 1, byt i na normal (dárky do opak. úkolu padají na všech obt. stejně) …. Plášť na další event se hodí, ale za takovou cenu ? :)
     
  16. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  17. ciribaj

    ciribaj Forum Apprentice

    Potkal z vás už někdo temnou amforu na inf4 ? Na ostatních obtížnostech už párkrát byla . Lidi v gildě už mají hotovo i já se pomalu blížím ke konci a temnou jsme ještě nepotkali .
     
  18. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Ja som mal iba jednu temnú amfóru na inf 1 za celú hru. Je príliš nízka šanca, aby sa objvila tá amfóra.
     
  19. anti.

    anti. Regular

    jednu amforu na inf3 jsem už měl
     
  20. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    A co v něm je? Já ještě neviděl...tak jako ani plášť od Tlapy... Zbraň padla tak 20x minimálně (občas i ob kolo) ale plášť jenom na obrázku...