Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Da se poridit pouze za realne penize. A v tuto chvili je jej mozne koupit v obchode v sekci ,,Specialni,, :)
     
    couda22 likes this.
  2. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    @Warodzilla - dik za upresneni. Ja jsem to zmotal, resp. jsem jen vedel, ze se ty skiny daji pouze zakoupit, ale nejak jsem automaticky napsal, ze za TM. Na realne penize jsem uplne zapomnel.

    Momentalne se ten quest aktivuje jenom a pouze bonus kodem (zjednodusene receno), ktery byl zasilan jen na urcite neaktivni ucty (presnou podminku neaktivniho uctu z hlavy nevim). Ohledne Sargona ti asi zatim nikdo nic nerekne.
     
    Warodzilla likes this.
  3. 06tod6666

    06tod6666 Forum Apprentice

    ok,díky za odpoved
     
  4. 06tod6666

    06tod6666 Forum Apprentice

    díky
     
  5. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    @couda22 V pohode. Ja taky kolikrat nakouknu do penezenky s tim, ze se zeptam v duchu ,,kolik mam jeste temnych,, :)
     
  6. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    https://board-en.drakensang.com/threads/release-227-patchnotes.79390/

    Tak jsem zvedavy na ty opravedu opravene neopravitelne klony u Khalys a Asara :)

    A petík na temné bude za temné a nejspíše drakeny mno asi nehodlám obětovat ani jedno.

    A jedna zajímavost pokud to není překlep je tam už i počet odznaků za peklo V (Ale to bude překlep) :)

    skoro 600 za ty oblečky mno potěš koště.
     
    Last edited: Jan 13, 2020
    jackoneill1976 and Warodzilla like this.
  7. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Mám takovej blbej dotaz. Má tohle forum nějaký ambice fungovat? Budou tu někdy popisy patchů, popisy eventů a podobný věci? Budou se někdy mazat neaktivní vlákna? Bude se tu ještě vůbec někdy něco dít? Od tý doby, co nás přesunuli na nový forum tu nefunguje prakticky nic. Funguje Krčma a testserver, kde hráči diskutují sami se sebou. A nic víc. Pak je tu ještě jakýsi návod ke hře, ale obávám se, že už pokulhává za realitou. Že už ho nikdo aktualizovat nebude. A to je asi tak vše.
    Jasně, občas moderátoři odpoví na nějakou otázku od hráče v nouzi, ale to mi přijde zoufale málo. Já vím. Je vás "dva a půl" a nestíháte a nemůžete za to a nemáte ani žádný pravomoce. Ale je v plánu na zlepšení pracovat, nebo už to lepší nebude?
    A pokud to tak má zůstat, nebylo by lepší tu nechat jen jedno vlákno (Krčmu), kde se prostě probere všechno na jednom místě? Bylo by to přehlednější. Louskat informace v jiných jazycích pomocí strejdy Googla nehodlám.

    P.S. Almanach dělá jeden člověk a je tam informací mnohem víc.
     
  8. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Pro me je to forum dobry, muzu si tu pokecat dokonce sam se sebou, ale krcmu a diskuzi rytir draka bych nechal, jsme tam uz tri a az budou stoky, potrebuju si nekde zanadavat na bp :)
     
  9. Figl

    Figl Forum Greenhorn

    Je znatelný přechod mezi free2play na pay2play zvlášť příchozím eventem podmíněný koupi temných mincí. Jistě se najdou ti, kteří temné mince potřebují a koupě balíčku 114 000 tm, si udělají tento event, aby ziskali + 50 000 tm "zdarma". Pro získání 3 kočiček to určitě dělat nebudu. Až bude petík BOBR a třeba do sady : hnědý,černý,zrzavý a vyholený a na konci bude kostým ŽALUDA, tak do toho určitě půjdu :).
     
    jackoneill1976 and Inu like this.
  10. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    No pokud tu ,,Stastnou hodinku,, budes brat jako event tak ano, muzes to brat jako pay2win. Ale jelikoz tam neni nic co by Te vytrhlo, nic co by nejakym zpusobem posunulo Tvou postavu, nebo diky nemuz bys najednou mohl z fatalu chodit inferna, tak to ani jako event brat nejde. Pokud se na to podivas jako clovek, ktery si chce obcas koupit temny, tak tuto ,,Stastnou hodinku,, ber jako prijemny bonus k nim. Jeste otazka jestli se sejde kombinace teto ,,STastne hodinky,, a ,,Par temnych minci navic,, ale to uz bysme asi chteli moc :-D mrk mrk
     
    Last edited: Jan 15, 2020
  11. Chimera77899

    Chimera77899 Forum Greenhorn

    Jaké porty vyžaduje tahle hra ?
     
  12. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Já vůbec nechápu kdo kupuje TM..k čemu? Skoro nic se za ně nedá koupit co ti pomůže... Příklad.. Za 1600 nebo kolik 114k.. Co za ně máš? 5 červených kamenů.. Za 1600 máš royal na půl roku a nasbiras za tu dobu 10-20-30k kostek kde máš tolik kamenů že končíš... Btw temný... Kdy byl premium day? Konec listopadu? Tak tam jsem rozfofroval všechno.. A od ty doby už mám 85k.. Jenom eventy,kostky(asi 5x1k) a 1x mi padlo 10k z bedny za 5 klíčů... a farma..denně cca 1-2k..jak kdy...kostky mám taky za odměnu..z eventu 2x14 dnů royal... Mám ještě 6 dnů prém,+ 3 dni royal nevím odkud v inventáři.. A počkám si na pve event 6M progress zas :) snad něco padne na DtU taky...
     
    Warodzilla likes this.
  13. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    @Chimera77899 Mas na mysli ty porty na ,,Stastnou hodinku,, (v anglictine Happy hour - The Smuggler’s Greed) tak porty ziskas pouze z lprogresove listy, kterou plnis ziskem Temnych minci. Jinak je neziskas.
     
  14. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ja za temny kupuju esence na eventy nebo odstiply sutry ve sleve, 81onyxu je zarivy a vyjde asi na 9.2k. Na raketakach mi padnul kral.rubin, mam posvatny onyx a dva dokonaly, takze jeste 243odstiplych+drahokam zhodnoceni a mam dalsi pyramidku do helmy
    Sutry dobre jedou u bossu za klice, za par hodin udelas zarivy na pohodu, ale s tim si pockam na deluxe za zebricky kvuli kostkam
    Temny nekupuju, padaj ted opravdu hodne a z druhy postavicky z eventu taky neco pritece
     
    Last edited: Jan 15, 2020
  15. Tak třeba já :D.. Co za TM kupuju? Určitě ne šutry :) těch mám tolik, že bych tím vybavil druhou postavu. TM utrácím většinou za essku, klíče k amforám (zde padne asi nejvíce z TM - samozřejmě jedná-li se o nějaký event, kde se oplatí amfory otvírat), dále pak nějaké eventové serepetičky, kterými si vypomáhám při plnění postupové lišty, popř. při výpomoci hráčům z gildy. Dříve ještě za kameny duší, ale ty nyní padají v hojném počtu, což stále být nemusí.. a někdy.. doopravdy výjimečně při kombinování platin na ponku.. několikrát se mi stalo, že to klaplo :).. ale, kdo ví.. byla to náhoda.. nebo platba v TM to trochu ovlivní?? To je ve hvězdách :D

    Takže až začne ten pašerácký event, tak zřejmě budu mít o 114K více :D
     
    Warodzilla likes this.
  16. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Otázka ten nový quest v Kingshillu - audiencia. Mám nájsť princa. Mal by byť v kostole. Tam nie je. Možno ho nebavilo sa modliť v kostole a išiel za prostitutkami si spraviť lepší program?
    Niektorým hráčom od nas z gildy sa neukazuje ten quest. Takže to má BP asi bugnuté, Chcelo by to patch a opraviť chyby.
    Mohli by dať aj nejaký quest s radodajkami :-D aspoň bude sranda.
     
  17. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Od odpoledne je ofiko zprava, ze budou vydavat brzy opravny patch :)
     
  18. Ulisson

    Ulisson Someday Author

    Ahoj tohle mne zajímá :). Na kterém eventu se vyplatí otevírat amfory? Zkoušíš to pokaždé nebo máš něco vytipováno?
     
  19. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ja kdyz mam vse otviram v Blakborgu... (za 5 jenom)

    pada hodne dreva..takze mam pres 7k... nikdy jsem nemel problem se sbiranim...tot vse.. jinde jsem neotviral cilene nic,obcas nevedomky kdyz jsem sbiral drop a nechtene kliknul na amforu tak padlo...(taky by mohlo vylitnout potvrzovaci zprava jestli fakt chci otevrit..dalo by se to zapnout/vypnout ale..)

    moc tech klicu nemam,jelikoz nekupuji..co pada tak to mam.. mesicne je to tak 5-20 ,jak kdy.... obcas v eventech neco padne.. btw.. kdyby v dennich ukolech bylo obcas taky by nebylo od veci jak tam ser*ou s prominutim ty lega a fialky tier nula...
     
  20. Ares

    Ares Advanced

    Je nám veľmi ľúto, ak to takto beriete. Bohužiaľ s presunom fóra zmizlo aj pár pravideľných prispievačov, fórum už nie je prehľadné ako kedysi, avšak robíme to najlepšie pre vytvorenie príjemnej atmosféry pre vás hráčov.
    Musím podotknúť, že naša komunita ako jediná mala za posledný rok komunitnú súťaž, a to rovno 2 (Halloween a Vianoce). Toto žiadna iná komunita nemala. Podarilo sa nám mať najhodnotnejšie ceny zo všetkých súťaží ktoré doteraz boli. Dokonca aj po opýtaní sa adminov iných sekcií sme sa dozvedeli, že neplánujú pre svoju komunitu nič podobné zorganizovať na Vianoce a Halloween. Myslím si, že je to jeden z argumentov, či sa tu niečo robí pre hráčov.