Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Skuska55

  Skuska55 Active Author

  Pravdu povedať nečítal som to. Otázka: Načo slúži testovací server? Nemalo by tam BP náhodov testovať nové veci v hre? Dávať nové veci na riadné servery bez vyskúšania/otestovania hmmm....... To by aj lekár mohol povedať - nevadí, že som padal pacientovi nesprávny liek a zomrel. Seriem na pozostalých. Pri ďalšom pacientovi už použijem iný liek.

  Lajdáckosť, veľká lajdáckosť zo strany BP. Vidno ako zodpovedne/nezodpovedne pristupujú k svojej práci.
   
  Elégedetlenkedő likes this.
 2. Warodzilla

  Warodzilla Someday Author

  Pokud chces Karra opasek (nevim jestli pada i z ,,petkove,, amfory,,) a nebo Košťátko (z amfory za 5 klicu), ktere jinak nedostanes, tak otvirej amfory na Blackborgu. Nevim jak je tomu tedkom, ale mel jsem vycihnute, ze z amfor na Blackborgu padalo nejvice sferaku. Napriklad pokud jsem jsem otevrel 200 jednickovych amfor na Blackborgu, mel jsem pravidelne pres 1k sferaku (pocitam i ty co popadaly z mobek). A posledni 3/4 rok uz otviram i behem jinych eventu a tam jsem tolik sferaku nikdy nevymacnul. Nicmene ted jsou ty amfory udelane tak, ze Ti dost pomohou s urcityma itemama, ktere se Ti na dany event hodi a dost to pomaha. Napriklad esence, vstupy a podobne. Takze pokud mas vyreseny Blackborg, tak je asi pravidlem, ze je dobre mit vzdy nejake ty klicky at je jakykoliv event. Na kazdem Ti z amfory padne neco uzitecneho k nemu :)
   
 3. Gauthor

  Gauthor Count Count

  Máš pravdu. Soutěž byla dobrá, na tu jsem zapomněl. To se omlouvám. Ale opravdu bych rád měl nějaký oficiální informace v češtině/slovenštině. A nejen to, že patch bude. Ale hlavně co v něm bude. Je ve vašich silách se o to starat? Nebo prostě už ty informace mít nebudem?
   
 4. couda22

  couda22 Forum Expert

  Gaute, co mam vypozorovane z jinych jazykovych sekci fora, tak to vypada, ze BP dodava jednotlivym narodnim tymum uz jen EN verzi a preklad nechava na nich. Nektere komunity se prekladu nedockaji vubec, nektere se nedockaji niceho a nektere se prekladu dockaji drive ci pozdeji. Ja radeji ctu EN verzi, takze na cesky preklad nekoukam, takze nevim, jak na tom jsme.
   
 5. chozeee

  chozeee Forum Apprentice

  BP nic neřeší a hlavně neodpovídá ....a to ani na upozornění ...nevím kolik tiketu napsat nebo řešit když je člověk ingnorovaný ,,,no začal jsem jedným a stejně jediná odpověd po 5 dnech řeším to s kolegou ...no atd nebudu popisovat je to zbytečný
   
  Inu and Elégedetlenkedő like this.
 6. Cotopaxi78

  Cotopaxi78 Forum Pro

  Není to jedno, když v popisu patche chybí zmínka, zda byl narovnaný nějaký žebřík v Kingu? (staří harcovníci si určitě vzpomenou na popis jednoho pradávného patche) :D
   
 7. Solariane

  Solariane Forum Greenhorn

  Nejde na ponku přenášet do mechanizovaného krystalu, asi to není tím, že nemám recept, protože mechanizovaný prsten, nebo amulet tam mám
  [​IMG]
   
 8. blackassam

  blackassam Active Author

  Ta ozdoba má BUG prozatím nejde přenášet očarko, mělo to být nahlášené a čeká se na opravu... už tohle x krát řešili na Polském fóru. Pokud bys to pak přenášela tak si ještě radši před tím odzkoušej jestli bude doplňovat manu přes setový bonus (pokud máš v záměru na 3 části ).;)
   
  Last edited: Jan 17, 2020
 9. Solariane

  Solariane Forum Greenhorn

  Ok, díky, v plánu je zkusit 3 části, ale nejsem schopná dropnout amulet, takže to asi bude na hodně dlouho :) takže můžu čekat na opravu
  Teď jsem omylem prodala modrou essku, hned jsem to klikla z5, ale do inventáře se mi nevrátila, měla jsem prodanou jen jednu kapsu, všechno jsem koupila z5 a jedno místo zůstalo volné, takže opravdu zmizela, docela to naštve, když to byl poslední zbyteček. :mad:
   
  Last edited: Jan 17, 2020
 10. Borošar

  Borošar Forum Connoisseur

  Jasně, že to tak bereme... soutěže fajn, děkujeme, za mě budu ale raději, když mi napíšete průvodce eventem, řeknete novinky, upozorníte co se bude dít v patch a budete reagovat na lidi... viz. Hvězdonoš, co Vás asi 3x žádal, abyste ho odstranili z prezentace cechů, že s tou gildou už dávno nemá nic společného... no, pořád tam je ;)
   
  Warodzilla likes this.
 11. elithyacz

  elithyacz Regular

  [​IMG]

  IHEARTDSO2020
  [​IMG]
   
  Last edited: Jan 17, 2020
  micuna13, Lonewar, Skuska55 and 3 others like this.
 12. Skuska55

  Skuska55 Active Author

  Mal by som otázku pre programátorov BP. Poprosím moderátorov či by to nemohli preposlať.

  Spomínalo sa tu, že je určité technické obmedzenie, ktoré nedovoľuje rozšíriť inventár.
  Mal by som otázku: Či by bolo možné napríklad spraviť kapsu ( alebo nejaký iný predmet) - kde by sa dávali napríklad veci potrebné na event. Niečo podobné ako je to teraz - keď sa vkladajú drahokamy do predmetov, aby nezaberali miesto v inventári u Kobolda v meste. Kapsa by mala po rozkliknutí napr. 30 poličiek, kde by bolo možno vložiť predmet. Teraz sa dá do predmetu vložiť 5 drahokamov + 5 run. Mám takúto predstavu - kapsa by sa vložila do inventára a zaberala by jedno políčko. Po rozkliknutí by sa tam dali vložiť napr. esencie, veci na event....
   
 13. jackoneill1976

  jackoneill1976 Padavan

  Tak třeba "hvězdy vánoční" taky zabíraj místo... Je mi líto je rozemlit... Runy na materi atd. Mám nižší ale nenacpu to nikam protože už mám 5/5...takze zabírá políčko nesmyslně...
   
 14. Skuska55

  Skuska55 Active Author


  Už som tu spomínal, no zopakujem to. Keď má hráč snahu písať almanach, kde sa dajú nájsť užitočné informácie, mohli by ste preposlať na centrálu BP info o tom aby o ňom vedeli. Mohli by s ním spraviť dohodu o vykonanej práci, kde by mu dávali napr. temné mince, užitočné predmety do hry - kľúče, rudu, esencie. Nepredpokladám, že by mu dali napr. Eurá alebo CZK, keď škrtia výdavky kde môžu. Osoh by z toho mali všetci a pre BP by boli iba minimálne náklady na to. Moderátori nestíhajú a odpadla by im časť ich povinnosti. Ušetrený čas by mohli využiť inak.
   
 15. Skuska55

  Skuska55 Active Author

  ja by som to vložil do čižiem v inventári. Možno sa neskôr budú dať využiť. Do predmetov v inventári sa dá pekne vložiť runy a drahokamy aby nezaberali miesto. Mám tam veci Tier 8, + unikáty - do nich to vkladam . Mám na sebe čižmy od Dragana a v inventári čižmy z Karabossy.
   
 16. Ulisson

  Ulisson Forum Apprentice

  Nevíte někdo jak se počítá celkové umístění v sezóně PVE jak ode dneška běží? Minule jsem v celkovém umístění ani nefiguroval a teď jsem na 14 místě. Ne že by mi to vadilo, ale přijde mi to nějaký divný. Mám zatím jen 130k bodů a některých mezisvětech jsou hráči co mají třeba milion jen v té jedné lokaci.
   
 17. jackoneill1976

  jackoneill1976 Padavan

  To právě nejde... Mám 5/5 v botách hvězdy..+2 v inventáři protože už nepustí do "jiných" bot... A runy na materi stejně.. V ramenach 5 kusů a šestý nepustí nikam,takže to mám jenom tak...
   
 18. Geredis

  Geredis Someday Author

  @Ulisson, celkové umístění v PvE žebříčcích se odvozuje od toho jak jsi umístěný v jednotlivých žebříčcích. Podle toho jak se člověk umístil v jednotlivých žebříčcích pak získává body do celkových žebříčků. Vzhledem k tomu, že PvE sezóna začala teprve dnes dopoledne a ne všichni začali běhat, tak i se 130k bodů se můžeš dostat poměrně vysoko v jednotlivých žebříčcích.

  Pokud má už někdo milion bodů v jedné lokaci (řekněme Q1) a obsadí první pozici na Q1, a ty budeš mít například 130k v Q6 a rovněž obsadíš první místo na Q6, tak v celkových žebřících budete mít oba dva stejný počet bodů. :)
   
 19. Skuska55

  Skuska55 Active Author

  Hmm tak potom neporadím, nič ma nenapadá. O tých hviezdach som to netušil, že je tam nejaké obmedzenie :-(.
  U BP človek nikdy nevie čo spravia. Či je to lepšie držať v inventári, alebo to premeniť na prach hmm, netuším.
   
 20. _Batole_

  _Batole_ Forum Apprentice

  Amperione obrovská poklona Tvojí práci.

  Děkuji.
   

Share This Page