Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elikape

    elikape Forum Apprentice

    Runy na hp A ty v plášti mám vysoké.Ale kamenů na hp moc zvedlých nemám a v tom bude asi problém.Dík za odpověd aspon vím čím se ted musím zabývat.
     
  2. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Rager tam ma taky regeneraci koncentrace pri kritickem zasahu loveckym sipem (Hunting Arrow) nebo precizni strelou (Precise Shot).
     
  3. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Jestli nedošlo za záměnu itemu za automatizovaný uni ...ten tam má tuším 20% na zdroje za 3 části.

    Edit:
    automatizovaný teda za 5 částí ze setu 20% na zdroje ( abych upřesnil a opravil po sobě)
    mechanizovaný za 3 části regenerace zdrojů - je tam problém u ozdoby z tohoto setu že nejde do ní přenést očarování a u mágů od Polských zdrojů nefunguje regenerace na ledovou střelu....nevím jak teda u ostaních klas je na tom.
     
    Last edited: Jan 27, 2020
  4. Ulisson

    Ulisson Someday Author

    Novorozeňata už jsou všechny pobitý a gryfové oškubaní nebo co se děje? Dneska mi nepadlo ani jedno srdce nebo pírko...

    // Novorozeňata jsou z5, ale gryfové asi už vymřeli. Nebo je někdo škube za mne.
     
    Last edited: Jan 28, 2020
  5. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    tak taky jsem udelal video u pani meduzy :)

     
  6. blackassam

    blackassam Forum Expert

  7. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    to je krasa..mesic nic... konecne si odpocinem :D
     
  8. anti.

    anti. Regular

    ten odpočinek nebude trvat dlouho, začne to Draganem a skončí bůh ví kdy...
     
  9. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    jo taky ti to jde pekne:p ja si myslim ze muzeme na dalsiho bosse:D
     
  10. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Hoďte si tam i záznam na počáteční a konečný stav esky + eliky použité ( případně )...jaká byla spotřeba...:rolleyes::p....když už tak pořádně, ať je to komplet se vším:D;).
    Ještě by teda i zajímalo o kolik vám to srazí M'Eduza na rychlosti útoku...tak že celkem debuff na Q7 set po zásahu hadem nebo šípem ( jedno z toho to vyvolává zřejmě)...pokud se to zrovna setká ve stejném okamžiku.:rolleyes:
     
    Last edited: Jan 28, 2020
  11. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    jestli sem videl dobre tak elik nepouzil zadnej a ja na videu taky zadnej nepouzil spotreba essky je zbytecna kdyz to jedu bilou je mi celkem fuk jestli to stoji 1k nebo 10k :) a dela to ten sip kazdym zasahem ti snizi rychlost utoku jestli sem se u sebe dival spravne tak ze 3,4 sem po zasahu mel 2,7
     
    blackassam likes this.
  12. setoneto

    setoneto Forum Pro

    pro me je lekarna nejvetsi boost a jediny co me stve je, ze nejdou kupovat po 100 :) pouzival bych i elixiry, ale jsou uplne k nicemu za tu cenu, esku neresim
     
    blackassam likes this.
  13. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @setoneto ...musím říc že ta zástava je dobrá vychytávka u vás jak vám to navyšuje obranu :rolleyes::)...bylo i fajn vidět jak to snižuje zbroj s odolky při nalomení, tak že obrana není od věci přesně jak sem si už dřív myslel. Dík za hezké video;)
    Zrovna si zkouším čistě obranný Gwenfara plášť na INF4 a hraje se s tím též suprově. Akorát je to třeba buffnout zelenou eskou tím že je to na úkor DMG.:cool::D
     
    setoneto likes this.
  14. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Zastava zveda rychlost utoku a poskytuje neomezenou zlost
    Draci kuze navysuje zbroj odolky a leci 30% z poskozeni nepritele
     
    setoneto and blackassam like this.
  15. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Jj, draci kuze je k nezaplaceni, zveda odo/zbr, leci, odchromuje a dava imunitu na 8s, kdyz das 3b do skoku, tak v draci po skoku neni problem mit 80% odolky/zbroj na i4 i s nizkyma statama, ale je to asi jen na dve sekundy a blbe se to casuje, treba nefertari jak hazi ty fialovy meteory, tak draci samotna mi nestaci a spina mi u ni druha sance, tak kdyz zacne mavat rukou nez je vyhodi skocim na miste a drtakuju a je to v pohode. Zase to nejde pouzit tam, kde ty 3body potrebuju na odchromeni, jako treba u meduzy. Zastava za 2b snizuje pohyb nepratel, coz je k nicemu pro wara, potrebuju aby mi nalezli co nejrychlejc pod ranu, za 3b dava dmg vsem v oblati a za 5b laka a za kazdeho zabiteho mas +5% dmg, max 50% na 10s od posledniho zabiteho v zastave, solo je to dobry spis na mapy nez bosse, ale treba arachna vyvolava porad pavoucky v dostatecnym mnozstvi a tam to docela funguje. Bez zastavy bych se obesel, bez draci kuze ne
    Jde do gwenfary dostat utocny stat? Kdyz budu delat obranny plast a na jednu pozici dam utocny, vysledny plast by mohl byt treba 3xodolky a 1xutok, byl by to obranny a mel by jit prenest. Neco jsem zkousel, ale po par pokusech me to preslo :)
     
  16. blackassam

    blackassam Forum Expert

    [​IMG]
    Teoreticky by snad mělo jít namíchat očarko, ale ještě jsem tohle nezkoušel propojit. Možná bude spíš pak háček v tom, jaký plášť ti to vygeneruje jestli útočný nebo obranný. Podle toho pak by asi záleželo do jakého uni půjde pak přenášet. Do Gwenfary jde jinak přenést jen obranný plášť.
     
  17. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    me prijde docela zbytecny experimentovat s gwenfara plastem.. nevidim jedinou vyhodu..navic zlaty ocarka jsou megatragicke ..ok..8% movement speed..ale to teda nijak nekompenzuje ani khalys,ani herolda a dokonce ani kara/magotina veci... a kdyz ciste jedu dmg tak ani konec hrabivosti..

    khalys plast teda je o parnik pred gwenfarou kde vlastne menis neco malo dmg v plasti (kolem 100) za par tisic k zbroji(2? 2.5k?..) a khalys ma vyhodu za +9% dmg a 4.5% beh oproti 8% behu...

    mozna jedina vyhoda je pro tanka se stitem..ale ten snad nema potrebu hledat nekde 2k zbroj...
     
  18. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Tak záleží jak to bereš, protože jestli jedeš na plášť hrdiny s bílou, nebo Gwenfara se zelenou eskou tak ten rozdíl je dost znát. Tím že obranu máš navýšenou a s DMG se na tom dostaneš obdobně. Každopádně je fakt, že každý to může trochu jinak vnímat i tím kde má svůj případný deficit v sestavě. Samozřejmě je tohle v ohledu solo na INF 3-4, kde to poskytne už nějaké herní pohodlí a není třeba vyloženě uhýbat před každou ranou.
     
  19. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Jasne, skladal jsem si utocny do gwenfary a pak jsem cumel, ze to nejde prenest, tak jsem to prenesl do plaste neporazitelnych. Ocarka namichat asi jdou, protoze mam nejaky 3xutocny stat+odolnost na blesk a dost to ovlivnuje co das na prvni pozici na ponk bych rekl, takze das dva obranny dva utocny a vysledek ukaze obranny mam ten dojem. Problem je kde brat plaste a palit je po dvou za pokus, kdyz potrebuju sutry na pyramidky. Mozna kdyby to vyslo muzes mit v gwenfare i 2/2. Byla to jen otazka do vetru a kdyz uz obranny plast, tak lepsi asi s obrannyma statama. Jaky bys volil do gwenfary? Ja ani nevim, celkovy odolky/zbroj nebo nejaky ty spesl, z bossu mam asi nejvetsi strach z medveda, tak asi blesky by pomohly, hlavne na ty pejsky. Nevim jestli odolky na jed fungujou na vcely co vyhazuje. Skoda, ze misto toho rychlejsiho nasedani to nema treba hp nebo odolky od predmetu. Neustojim vcely ani na i3 kdyz se toci zebricky a musim pred nima zdrhat, kdyby mi to tenhle plast vyresil, tak ho tam beru
    Edit: jeste takova priblbla otazka, kdyz mas mortis set a zaroven veci na bloky, fungujou i na nej, kdyz prileti? blokne neblokne?
     
    Last edited: Jan 29, 2020
  20. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Na Mortis set to určitě nemá vliv...tím že to je vlastnost za použití, tak že smrt je daň za používání.
    Pokud by šlo o konkrétní odolky tak asi lepší na blesky a oheň, tím že na led získáš ze zimních run případně na jed si můžeš taky vložit runu z kanálů až třeba složíš. Jinak spíš bych preferoval celkové odolky na zbroj tam padá menší hodnota jak do ramen. Ramena mám 2/2 zbroj odolky ať s tím můžu pro případ hýbat přes knihu.
    Gwenfaru sem dělal zámerně jen čistě obranný pro použití na určité situace. Jinak by byla pecka místo nasedání na MOUNTA tam mít spíš 10% na celkové HP i ty odolky od předmětu by nebyly marné.. :D:cool::rolleyes:
     
    Last edited: Jan 29, 2020