Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Alodar

  Alodar Active Author


  Ahoj, skúsil som teda niektoré príspevky týkajúce sa rytiera draka skopírovať do ich vlákna. Avšak, príspevky sa tam nepridali na koniec ale pridali sa podľa času do existujúcej konverzácia, tak dúfam, že som nevyrobil zbytočný chaos.
   
 2. potrs250

  potrs250 Forum Greenhorn

  Ahoj, rád bych se zeptal, zda-li je k dispozici nějaká oficiální tabulka popisující max. base values na itemech v závislosti na tieru předmětu.
  Všiml jsem si například, že 100%dmg je stejný od t0 po t2, proto by se mi hodila nějaká konkrétní čísla, díky.
   
  Last edited: Feb 3, 2020
 3. danek-drako

  danek-drako Forum Greenhorn

  Zdravím hrám drakensang už dlhšie ale doteraz mi vždy všetko išlo ale teraz už druhú season pwm za sebou mi nepočíta body keď dokončím mapu v eventovom postupe body mam ale v rebríčkoch nemám... Podpore som písal aj minulú pwm season aj túto ale nezáujem vždy len automatická odpoveď tak sa obraciam na vás
   
 4. Alodar

  Alodar Active Author

  @danek-drako Ahoj, si si istý, že pozeráš správne tie rebríčky ? Nepozrel si náhodou solo rebríček miesto skupinového prípadne naopak, lebo nič mi nenapadá čo by mohlo byť zle z ničím podobným som sa ešte nestretol.
   
 5. odckuler

  odckuler Forum Apprentice

  Alebo nepozeras nahodou "Celkove hodnotenia"? lebo tam sa zobrazuje len prvych 200 hracov
   
 6. 06tod6666

  06tod6666 Forum Apprentice

  Dobrý večer, ako funguje quest tiene minulosti?
   
 7. danek-drako

  danek-drako Forum Greenhorn

  Mam už za sebou viacero pwm season viem kde pozerať prešiel som každé q aj na malých aj veľkých úrovniach sólo všade a keď pozerám všade mam 0 príšer 0 bosov a 0 bodov riešil som to ticketom ale bez riešenia tak už zo zufalosti píšem sem
   
 8. couda22

  couda22 Forum Commissioner

  Na jakem serveru hrajes a jaky mas nazev postavy?
   
 9. danek-drako

  danek-drako Forum Greenhorn

  Grimag Ashka1
   
 10. Omnyse

  Omnyse Someday Author

  kde prosím koupím cestovní příděl k pašeráckému eventu, v popisu jsem to nenašla, nebo nepochopila, první co jsem dostala jsem použila, další nemám.. děkuji
   
 11. Geredis

  Geredis Forum Inhabitant

  @Omnyse, cestovní příděl k pašeráckému eventu bohužel nelze zakoupit. Můžeš získat nanejvýš šest těch cestovních předělů v rámci postupové lišty.
   
 12. -Touchwood-

  -Touchwood- Someday Author

  Ahoj, kdysi na starém fóru se tu řešilo, že na win10 se při spuštění hry občas stahuje celý klient znovu i když nebyl patch či hotfix. Prosím, čím je to způsobené a jak tomu zabránit. Dělá mi to několikrát do měsíce a způsobuje mi to zasekávání hry, především při vstupů do nový oblastí, jako kdyby ještě nebyly načtené. Když už tam jdu podruhé či potřetí, tak vše běží plynule. Děkuji
   
 13. Omnyse

  Omnyse Someday Author

  děkuji Geredisi za odpověď, no bez přístupu nebude lišta, lišácký event :D :D
   
 14. Miko777

  Miko777 Forum Greenhorn

  Neviem ako win10 ale vo win 8.1 mi sťahoval súbory vždy keď som vymazal DSO súbory v dočasných suboroch napr. pri údržbe počítača.
   
 15. elithyacz

  elithyacz Forum Baron

  Tak co dropnul někdo tu slavnou kočku za 114 temných?
   
 16. odckuler

  odckuler Forum Apprentice

  Ahojte, bude mozne na evente dragan, dropnut set z pavuka? (ramena, torzo, plast)
   
 17. elithyacz

  elithyacz Forum Baron

  Pokud vím tak po zabití Dragana na spešl mapě kde musíš jet solo je 100% pravdepodobnost na drop celého setu.Myslím že to bylo v předminulém streamu.
   
 18. Geredis

  Geredis Forum Inhabitant

  Není tomu přesně tak. Na nové mapě (Great Hall - otevírá se skrze úkolovou linii a vyžaduje Tajemný svitek, který jsme mohli získat např. z novoročního eventu) je z Dragana a z vdovy 100% šance na vypadnutí obou setů, ale pouze při prvním vstupu. Zároveň na tuto mapu může jít skupina až pěti hráčů.

  Dojo (Bojiště černých rytířů) je speciální mapa, na kterou musí hráč solo pro zisk úspěchu a rovněž i Draganova amuletu.
   
 19. mad.max

  mad.max Regular

  A kto ten svitek nemá bo pauzoval z hrou dá sa zohnat ?
   
 20. Geredis

  Geredis Forum Inhabitant

  Ano, svitek může vypadnout třeba z Dragana.
   
  mad.max likes this.