Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. RIDDICK4444

    RIDDICK4444 Forum Greenhorn

    napsal jsem na podporu nekolikrat a nez si me prevzal onen slavny pan Karol nemel jsem naprosto zadny problem ale ted odepisuje nesmyslne nebo to pokazde uzavre s tim ze je to vyresene ale nic nevyresi
    posledni problem mam se vzhledem zbrane za 10k temnych minci mam ji v ruce jelikoz jsem ji koupil ale z torny mi zmizela takze kdyz zmenim vzhled tak zase budu muset nakoupit za 10k ale uzasny pan Karol tento problem jeste porad nevyresil jeho predchudci uz by tento problem davno vyresily a to i bez toho abych jim psal naprosto vsechny udaje jako je id hrace , server , prihlasovaci nick , jmeno postavy , klasa postavy , tohle po me nikdo z predchudcu nikdy nechtel jelikoz to vidi pres email co kde hraju atd akorat ze pan Karlo je lenivy se podivat chtel bych pozadat aby me vzal na starost nekdo jiny nez tento clovek ale nevim kde proto se ptam tady jestli dostanu nejakou radu
     
  2. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Co jsem koukal na lišty tak to vypadá že fajnovka je v liště. Mhorplíka snad trefíme a krysího krále jsem nahrabal když ještě šla skupinovka :)
     
    jackoneill1976 likes this.
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Chtělo by to krapet dopilovat prosím mody někam to pošlete.
    Teddy pokud tam to LF.gui atd nemá být.
    [​IMG]
     
  4. ciribaj

    ciribaj Forum Apprentice

    Co to zase je ? Údržba je stále aktivní zkus to později kod chyby 46 ?
     
    Elégedetlenkedő likes this.
  5. kralycz

    kralycz Forum Greenhorn

    taky mě to píše kod chyby 46
     
  6. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    nechci fnukat, ale hra se stava s tim nedropem potrebnych uniku velice nudna. otocit minimalne 20x drahouse na drop jednoho uniku se staty do 10%? Sorry, ale tohle uz je na me moc :) A magovu hul a ozdobu z kary se snazim dropnout uz rok :D
    Asi by to melo padat vice, at hrac ma z ceho vybirat.
     
  7. Cultiva

    Cultiva Forum Apprentice

    Napíšu to jinak proč když dosáhnou někteří hráči tě maximalni hodnoty tak ju zvyšují dal má to nějakej smysl nebo to prostě už nefunguje třeba u bloku ze by ublokovali víc??
     
  8. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Maximalní hodnotu máš pořád 80%, která se ti aplikuje do hry. Tahle hodnota platí od normální obtížnosti po fatal. Od pekelný obtížností je redukce a tyto hodnoty se už mění pro každou další vyšší obtížnost. Jako názorný příklad sem ti tu hodil tabulky ať si uděláš představu jak to funguje. Z toho důvodu pak dál navyšuješ pokud začneš chodit pekelné obtížnosti, abys znova dorovnal na 80%...hlavně platí pro kritické zásahy pokud chceš zachovat kritické DMG škody, obrana ti pak dává určitý herní komfort pro DK je to pak životní nutnost, pokud nechceš uskakovat z místa na místo jak opice. Jestli chodíš pouze po fatal tak to nemusíš řešit.
     
    -Costa- likes this.
  9. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    driv se to navysovalo kvuli arene ale plati to v podstate i na pve sice uz mas 80% a hodnota je 40 k treba zbroj a kdyz ju stale navysujes a mas treb 50k stale je to 80% ale situace se meni kdyz ti mini boss ci velky boss nalomy zbroj pak ti to snizi treba o 60% z dane hodnoty a co je pro tebe lepsi ? 60% ze 40k nebo z 50k nespadnes tolik a boss ti nedava takove rany
     
    Cultiva likes this.
  10. Cultiva

    Cultiva Forum Apprentice

    Děkuji zefyre konečně někdo kdo umí číst.oszatni nechapu co mi ti vysvětlovali dám si aj inf3 sám
     
  11. Cultiva

    Cultiva Forum Apprentice

    Takže v aréně neplatí těch 80%ale čím víc tím líp?
     
  12. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    Někdo kdo umí číst? Na tvůj dotaz jsme odpověděli víc než dostatečně, Zefyr to jen doplnil. První se zamysli na tím, jaký dotaz dáváš a jak ho podáváš. pak se zamysli rovnou ve hře jestli ten dotaz má vůbec cenu dávat, protože na tyhle témata je všude na internetu plno diskuzí a vysvětlení. Jen lidi jsou líní hledat tak se ptají znovu a znovu. Pak ti nemusíme vysvětlovat něco, co podle tvého dotazu je zřejmé, že nechápeš, ale ty to vlastně chápeš tak my jsme pak asi lidi co neumí číst nebo nevím. ;)
     
    blackassam likes this.
  13. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    @Cultiva, v aréně to zase funguje nyní trošku jinak. Platí v ní pouze základní staty (2-4 bílé staty u předmětů), takže postavit tam 80% odolnosti prakticky není možné. Ale kdybychom měli mluvit třeba o PvP například v divočině (pastviny), tak tam mohou vyšší odolnosti (zvláště po nalomení zbroje/odolností) pomoci.
     
  14. Cultiva

    Cultiva Forum Apprentice

    Takže už mám celou odpověď na otázku děkuji a z toho popisu sem pochopil zbytek
     
  15. Cultiva

    Cultiva Forum Apprentice

    A pro costu mám odpověď ať si ještě jednou přečte mojí otázku tak jak to udelal geredis a zefyre a nemusí se namahat ani s odpovedi
     
  16. blackassam

    blackassam Forum Expert

    @-Costa- některým lidem se hold prostě nezavděčíš - všeobecné otázky /všeobecné odpovědi - a dál je to zbytečné komentovat :D:rolleyes:...k odpovědi se nakonec prokousal tak jsou všichni šťastní :p:)

    @Cultiva ...kdybys rovnou napsal že se ti jedná o hodnoty převyšující úroveň P4 nebo o PVP, tak by to bylo mnohem víc srozumitelnější o co se ti vlastně jedná.;)
     
    Last edited: Mar 6, 2020
    -Costa- and Geredis like this.
  17. Twenkyes

    Twenkyes Junior Expert

    S takymto pristupom da nabuduce naozaj nebude nikto namáhat s odpovedou.
     
  18. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Zdá se mi to nebo je laser od Dragana za tři itemy opět silnější?
     
  19. ki84

    ki84 Advanced

    Prosím vás pekne. Neviete, či sa budú cez Premium day predávať aj TM? A ak áno, kedy? A je pri nakupovaní zase rozdiel v Premium a Deluxe?
     
  20. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    prodávat TM??? na to nepotrebujes premium day.. ..teda za TM nakupujes :D pekne nabijes ucet a rozfofrujes TM za blbosti :)

    jinak ano,je rozdil v cenach obyc prem/delux..