donmuş küre, alev topu, blok yemek ?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Nessa198, Dec 4, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nessa198

Nessa198 Forum Apprentice

Merhaba, donmuş kürenin bekleme süresi neden 4 saniye? her yeri kurcaladım ama düşürmeyi bulamadım, yani artık alev topu ile mi oynuyacaz? dso ya bizle dalga geçiyor yada kör olmamızı istiyor. Eskiden donmuş küre ile yüksek hasar çıkarırdık ama mana sorunu yaşardık yanlış hatırlamıyorsam 1 donmuş küre 20+manaydı. Mageye yapılan saçmalıklardan biride neden bekçi kışkırtma atmıyor? hem de 2 tane bekçi var ikisi de kışkırtma atmıyor. Magenin main skilli olan donmuş küreyi yok etmek ne demek? madem rahatsızsınız donmuş küreden nerf atın. cdr neden 4 saniye? şaka gibi ya madem 4 saniye yapacaksanız direk silin skili, yani sabahtan beri alev topu spamlamaktan gözlerim kanlandı ve diğer oyuncularda şikayetçidir eminim... Diğer classlara da gelen cdr ve kısıtlamayı mantıksız buluyorum. Yeni skill ve mekanıklerin gelmesi hoş ancak class main skillerin cdr artırmak oyunu bırakma sebebi. Okçu'da ayrı bi komedi. Okçu diye bir sınıf yapmışsınız ama ok atmıyor kurt ve arı çıkarıyor :D başka bir komedi de okçunun ve savaşçının çıkardığı pupetlar size blokluyor !!! bu düzenlemeyi türk moderatör arkadaşların yapmadığını biliyoruz istediğimiz bunu yapan süper zeka arkadaşlara oyuncuların memnun olmadığını bildirmek.

PLAKASIZ likes this.
  2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Aslında 5 sn. Rünlerle birlikte 4 sn e düşmüş. Mlsf sadece mageyi değil oyunu bitirdiler. Bekçi slot çekmiyor. Tekillik içinde kalsan da skil süresi azalmıyor yani çok tuhaf ve berbat hale geldi oyun

PLAKASIZ likes this.
  3. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

bence bunlar hata ve bakımda düzelteceklerdir.. dragan yüzügünde cıkan sovalye de aynı bekci gibi üstüne cekmiyor ve üstelik kenara cekilip iş makinası seyredenler gibi izliyor ölüşümüzü.. hersey tamam bir sekilde alışılırda ya ustam sen arabana yeni koltuk kılıfı (skill) alırda koltukları neden sökersin? yeni skill getirip skill barını düşürmek nedir.. inan belki 150k altın harcadım skill ayarını yapayım hangisi kullanılır diye.. tank oynuyorum ve yer kırıcısız bir skill düzeni yaptım.. tam komedi.. umarım oyuncuların isyanlarını kulak ardı etmezde bazı düzenlemeler getirirler..

bir de savascının ejderha hiddeti ile floodlaması, magenin ekran kartını yakacak ateş topu fırtınası, okcunun cıkardığı kurtlar ( yolunu kapatıyorlar gecemiyorsun bazen) tam bir görsel işkence.. bir tek cücelerde ateş püskürtme olayı hoş duruyor gibi geldi bana..

ha ne olur biz yine isyan ederiz ve oynamaya devam ederiz ama oyun sürelerimiz cok cok düşer.. kaybeden kim olur orası malum !!

aBDuLHaMiTHaN likes this.