DYSKUSJA: Aktualizacja 233

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, May 4, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    ja bym miała takie pytania:
    1. co to za loteria, o której mowa w ostatniej linijce opisu eventu?, czy może doszukuje sie czegoś niepotrzebnie
    2, czy do kolejnego eventu ' Pustynia Esencji " będą potrzebne odłamki?

    I jeszcze bym miała taka uwagę, że albo trzeba zwiększyć ilość piramid jakie można wstawić w sloty albo niech dadzą możliwość ich rozłożenia i dobrania kamieni do obecnych potrzeb, ja swoje robiłam kiedy nie było tyle kryta potrzrebne.
    wiadomo można zawsze nowe zrobić ale nafarmić kamieni na royala to nie tak jak pstryknąć palcami
     
  2. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    Oczywiście masz rację można kupić w IS. Ale to prosta matematyka, dziennie masz 84 wejścia od handlarzy w grze, 2 dni 168. Jeśli ktoś pisze (w ciągu 2 dnia trwania eventu), że koledzy byli grubo ponad 300 razy to znaczy że jakoś wyczarowali po 150 wejściówek (koszt z IS to grubo ponad 200k mm, no chyba że na płaszczach tak świetnie dropią, tego nie wiem). Po prostu ostrożnie z tym co ludzie gadają, wiadomo mamy taką naturę żeby wyolbrzymiać.
     
  3. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    1. Każdy kto zdobędzie chociaż jedną sztukę postępu bierze udział w loterii. Nagrody są wypisane, ale nie wiem na jakiej zasadzie będą szeregować wylosowanych.
    2. Tak.
     
  4. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    odpowiadam tobie bo czytam forum i twoje odp. są w miare realne i nie z kosmosu , więc odp tobie komu zależy na tym ,starzy gracze skupili się tylko na tym aby zdobyć wrózkę jak ja , resztę mamy w 4 literach - taka prawda nowi gracze tego nie rozumieją wydawaja mm strefy na to , ale po co ?? sam event i nagrody to tragedia ,nawet dla nowych
     
  5. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Nic mnie nie poniosło. Te osoby o ponad 300 wejściach na event w drugim dniu jego trwania to 2 znajomych, którzy nie skąpili mmów (nie wnikam czy uzbieranych czy kupionych za realną walutę). Proszę zatem nie negować czyichś wypowiedzi tylko dlatego, że nie mieści Wam się w głowie, że ktoś może "marnować" tyle mm-ów jedynie p oto by zrobić event lub wydropić wróżkę.

    Czytaj odpowiedź wyżej już udzieloną.
     
  6. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    Dzięki BP za kodzik , bo kluczy na dorpie nie widaćo_O
     
  7. rocmanigor

    rocmanigor Forum Apprentice

    W jaki sposob moge zdobyc nowego peta? Tylko z areny?
     
  8. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Witaj, jeśli chodzi o wróżkę, to może ona wylecieć z bossa lub z kosmicznej skrzyni.
     
  9. smiechunhs

    smiechunhs Someday Author

    no mi raz wydropił klucz a z kodów otworzyłem pierwszą skrzynkę i wróżka poleciała :)
     
  10. TreektKrzysztof

    TreektKrzysztof Forum Greenhorn

    Wogole nie robie tego eventu, bo szkoda mi sfer...Tylko jak daja kody na wejsciowki i eske. Wczoraj ulepszylem 2 pety, a dzis 5x na fatalu i wpadla jakims cudem u bossa, ze skrzynek nic. Tylko brak wzrostnikow :rolleyes:

    Ed. Czy ten pet to jest jeden z najlepszych w grze jesli chodzi o szkody itp?[​IMG]
     
    Last edited: May 21, 2020
  11. leszekgo

    leszekgo Forum Apprentice

    Witam w sumie to najlepszy pet pod dmg 26 % i spid w butach 10 % dlatego wszyscy raczej staraja sie go zdobyc co do dropu za 5 razem bicja bossa mi sie trafiła wrozka i sporo osob w bractwie ma ją juz inni z kolei bili juz naprawde bardzo duza ilosc razy i nic sam event robiłem tylko do konca 2 paska bo akurat nie miałem alpaki i kamyki sie przydadza choc wszystkie kamienie krolewskie mam moje zdanie co do eventu zrobic to co komu potrzebne i zapomniec ze taki event istnieje omijac szerokim łukiem podejrzewam ze gdyby nie pet to mało kto by go robił bo nagrody z paskow sa problematyczne do wydanych srodkow gold,sfery, mm i czasu pswieconego mu zycze miłej gry.
     
  12. eliveva

    eliveva Forum Greenhorn

    cóż mi niestety wróżka nie wypadła a byłam na bossach chyba ze 100 razy co najmniej na róznych poziomach, w ogóle moja postka ma tak jakby przykręcony wszelki drop(mechanikus). za to znajomy wszedl w konto i miał już wróżkę w sakwie :/ to była ta loteria?
     
  13. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Należy przede wsyzstkim rozróżnić wróżki, gdyż są dwie. Jedna to Wróżka - podnosząca prędkość poruszania w miastach o 25%, a druga to Złota wróżka - podnosząca szkody i prędkość poruszania. Ta pierwsza była kiedyś do zlepienia z elementów, które dostawało się przy logowaniu. Druga była do zdobycia z właśnie zakończonego eventu, ale wypadała z bossa i z kosmicznej skrzyni. Zgaduję, że znajomy po prostu pomylił wróżki, gdyż nagrody z loterii nie obejmują Złotej wróżki (o ile losowanie już się odbyło - w co wątpię).
     
  14. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    wiadomo cos na temat loterii, odbyła się czy jak? nie widzę żadnego info
     
  15. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Witaj, loteria się odbyła i wyniki były podane na streamie.
     
  16. eliveva

    eliveva Forum Greenhorn

    Potrafie jeszcze rozroznic wrozki, pisze caly czas o zlotej, tamta stara na predkosc w miescie mam od 2 lat w sakwie on rowniez chyba nawet dluzej- to jedna z silniejszych pstaci na grze.. pisal mi ze wszedl na postke i mial w sakwie jakims cudem. Nie wypadla mu z niczego, po prostu mial( wiem ze byla do zdobycia z eventu... latalam jak szalona za nia i mi nie wypadla) Nie wiem czy to jakis blad czy nie coz jego szczescie, choc jak z nim biegalam to wypadla mu 2 z bossa...... ech)
     
  17. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Na pewno nikt mu sam z siebie nie włożył złotej wróżki do sakwy. Nawet gdyby dostał ją jako nagrodę to nie byłaby ona bezpośrednio przypisana przez system do sakwy, tylko wisiałaby po lewo jak kody do odebrania czy dzienne skrzynki. Coś Cię oszukał, miał sen lub zapomniał, że zdobył i włożył do sakwy - pozdrawiam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.