Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 236

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Jun 24, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Chyba najlepszą i najtańszą metodą na zrobienie tego eventu jest zakup płaszcza za 20 zł. i bieganie po Arenie Wytrzymałości. Za całość wpada 350 postępu. 12 rundek i po evencie. Na wędkowanie szkoda czasu. 5 postępu z kociołka.


    [​IMG]
     
    BA_Bastet and Spide like this.
  2. Spide

    Spide Active Author

    Potwierdzam przedmówcę :D
    [​IMG]
     
    BA_Bastet and Akatriel like this.
  3. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Mam taki problem, ponieważ raz kliknąłem na złą skrzynię, w celu skatalogowania znaczków, ze znaczkiem przypominającym CU – specjalnie oczywiście, bo przewidywałem (na jakiej podstawie nie powiem) że będzie pusta i tak rzeczywiście było, ale teraz gdy wchodzę do podziemnej izby wszystkie znaczki są takie same C U właśnie, niekiedy są poobracane... Zmarnowałem już tak kilka wejściówek i nie wiem czy to nie jakiś bug... :(

    P.S.
    Jeśli się nie jest krasnalem z dmg 70k+, który ma lekko licząc pięć działek do dyspozycji to Goblińskiego łomotu nie da się zrobić, zwłaszcza tankiem :)
    P.P.S.
    Mogliby zrobić miejsce na proszek tak, jak na bilety zrobili i wędki
     
    Last edited: Jul 5, 2020
    MrBark likes this.
  4. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Najwyraźniej nikt z testerów się nie przykłada do testowania albo samo BP wymyśla wyzwania zapominając o mechanice gry poszczególnymi postaciami.
    Dystansowa klasą pewnie i da się to wyzwanie zrobić ale tankiem nie ma szans bez względu na siłę postaci czy prędkość poruszania się (szeroko pojętą). Najzwyczajniej w świecie zabraknie czasu na przemieszczenie się do poszczególnych goblinów (chyba, że tank może rzucać "laćkami" i w ten sposób ubijać moby dystansowo.... ;). Gratuluję BP znajomości własnego produktu....

    Ten zwrot nie oznacza niczego poza: " Jak masz taki gust i lubisz takie pierdółki w grze to kup sobie tego zwierzaka - będzie 257 w kolekcji " :D.
     
    Spide and WhiciaQ like this.
  5. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Macie jakieś porady jak wytrwać na tej arenie wytrzymałości? bo co bym nie zrobił, to padam coraz szybciej i to natychmiast, nie tracąc stopniowo HP, nawet nie wiem co mnie zabija ;)
     
  6. Spide

    Spide Active Author

    Starać się robić jak największe okrążenia z tymi mobami i przede wszystkim zakupić tonik i eliksir na życie, potwory biją normalnie ale musisz uważać na lasery, ogień i wirki bo one biją chyba procentowo bo zawsze na nich skacze mi hp jak głupie. Ot jedyna zasada przetrwania. Najlepiej weź sobie jeszcze peta albo pod życie albo pod speed biegu bo wtedy będzie Ci łatwiej biegać.
     
    Geraldinio likes this.
  7. -kiler5-

    -kiler5- Regular



    fajnie ,ale nie każdy inwestuje w grę jak ja ,dziwne że dali ten pasek tylko dla paymenów którzy płaszcz kupią ,pewnie odpiszesz 20zeta to grosze ,ale nie znajdziesz ich na drodze
     
    Akatriel likes this.
  8. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Nie ma sensu biegać dookoła areny. Najlepiej od razu pobiec na dół centralnie pod zasięg dolnego lasera i tam stać. Mobki, które Cię otoczą zablokują wirki, laser Cie nie dosięgnie, płomienie też nie. Jak masz klejnot z Halloween to mobki atakami zimna same Cię leczą. Jak nie masz to wystarczy używać miksturek leczących. Później nagram filmek jak to dokładnie wygląda. zawsze można kupić toniki do bloku. :)





    Zgadzam się z Tobą, że nie każdy wydaje pieniądze na grę, ale gdyby nie było takich osób to pozostali nie mogliby grać za darmo, bo ta gra by nie istniała. Projekt nie rozwija się za darmo, wszystko kosztuje. :)
     
    Last edited: Jul 5, 2020
    MrBark and Spide like this.
  9. michkow

    michkow Forum Apprentice

    jak się ma plansza ze skrzyniami do oficjalnego powodu usunięcia kuglarzy?
     
  10. Adamus

    Adamus Forum Greenhorn

    masz rację ,tylko pamiętaj ,że ta gra jest darmowa ,a serwery czy jakiekolwiek eventy ,poprawki musi ktoś zrobić a to kosztuje ,to z czego BP miałoby te środki uzyskać ? niestety tak to działa , dobrze ,że w ogóle gracze płacą bo inaczej nie mielibyśmy już w co grać .
    pozdrawiam :)
     
  11. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Ustaw się pod defa. Po wejściu na mapę idź w prawo i stań pod pierwszą paląca się pochodnią (nieco nad prawym rogiem mapy).Otoczy cię kilka goblinów i zablokuje pozostałe, a przede wszystkim wirki.Lasery i ogień tam nie sięgają. Jak spadnie życie to odpalasz potkę.

    Bieganie to najgłupsza rzecz jaką można zrobić.Przez pierwsze 30s jest fajnie, potem masz na mapie Bagdad i prędzej czy później wpadniesz na wirki, lasery lub ogień a one, w przeciwieństwie do goblinów czy czarownic zadają ogromne obrażenia.
     
    MrBark likes this.
  12. Geraldinio

    Geraldinio Advanced


    i tak właśnie robiłem, tyle, że zatrzymywałem się w lewym górnym rogu.
    Na początku miałem pecha bo sie akurat wirek urodził w miejscu gdzie stałem, ale z czasem można zapamiętać gdzie się pojawiają i tych miejsc unikać. na mobki wystarczy 3x klejnot odnowienia podniesiony na maxa, na wirki nie pomoże nic, jak ktoś wyżej napisał, zabierają chyba procentowo, 2s i dead, bez względu na HP i zbroję.
     
  13. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Czarny Rycerz z pierścienia Dragana powoduje zbugowanie się Areny Wytrzymałości. Mimo że wytrzymuje do końca gra nalicza tylko skrzynie do momentu pojawienia sie rycerza. Bzdura totalna. Letni festiwal bugów, najpierw świnki, których nie udało się naprawić mimo dwóch hotfixów (czemu się czepiam świnek cały czas ? bo miały być jednym ze sposobów zdobywania znaczków letniego przesilenia,a że są zbugowane to liczba znaczków do zdobycia już nie wynosi 26 a 25. Ale spoko, zamiecie się pod dywan i nikt nie będzie wiedział, a następne odsłona eventu dopiero za rok, więc wywalone ), a teraz to. Ta gra to już dawno spadła na dno, a teraz jeszcze odwiert robi.
     
    MrBark likes this.
  14. ludwik10

    ludwik10 Forum Apprentice

    Gdzie dropi mapa do mini gier? Tylko za mm?
     
  15. michkow

    michkow Forum Apprentice

    domyślam się, że chodzi o wejsciówkę ;)
    nie tylko.
    można kupić za złoto i można złowić (polecam środkową "przerębel") ;)
     
  16. Valkirn

    Valkirn Forum Apprentice

    Dajcie kod do peleryny do letniego eventu przynajmniej na 1 godzinę. Pierwszą część postępu zrobiłem bez peleryny,drugiej ***** nie moge ruszyć. Co to ma być?
     
    Last edited by moderator: Jul 5, 2020
  17. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    b. dobrze piszesz bo taka jest prawda ,martwi mi ino 1x co ma 20zeta do tego co bp zarabiał kiedyś na pvp , wcześniej firma zarabiała i to duże $$$ ,a rzuca się na 20zeta ,nie rozumiem tego i ich polityki $ ,to bez sensu dla mnie
     
  18. krzy40

    krzy40 Someday Author

    najbardziej zryty event
     
  19. michkow

    michkow Forum Apprentice

    Chcesz to grasz - a jak nie to nie.
    Ja osobiście dobrze się bawię losując legendy T10.
    Mam ok 8 postaci 55 to koksami nie są i im się przyda.
    A poza tym nawet tymi mniejszymi można coś złowić...
     
  20. smiechunhs

    smiechunhs Someday Author

    czemu zryty ? jeden z lepszych nie trzeba sie męczyć a nagrody piękne i to sam sobie je wybierasz osobiscie 2 sws i premka na miesiac kupiłem jakies eski i jeszcze mam 700 monet jutro do zdobycia tylko jedynie zze pasek sie robi tak dziadosko ze kupic tylko mozna ale wprowadzenie i możliwość kupowania za te money oraz mini gry które są łatwe i przyjemnie do zrobienia ogólnie oprócz paska z samego eventu to git event