Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 236

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Jun 24, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Chyba najlepszą i najtańszą metodą na zrobienie tego eventu jest zakup płaszcza za 20 zł. i bieganie po Arenie Wytrzymałości. Za całość wpada 350 postępu. 12 rundek i po evencie. Na wędkowanie szkoda czasu. 5 postępu z kociołka.


  [​IMG]
   
  BA_Bastet and Spide like this.
 2. Spide

  Spide Active Author

  Potwierdzam przedmówcę :D
  [​IMG]
   
  BA_Bastet and Akatriel like this.
 3. Dominico

  Dominico Forum Baron

  Mam taki problem, ponieważ raz kliknąłem na złą skrzynię, w celu skatalogowania znaczków, ze znaczkiem przypominającym CU – specjalnie oczywiście, bo przewidywałem (na jakiej podstawie nie powiem) że będzie pusta i tak rzeczywiście było, ale teraz gdy wchodzę do podziemnej izby wszystkie znaczki są takie same C U właśnie, niekiedy są poobracane... Zmarnowałem już tak kilka wejściówek i nie wiem czy to nie jakiś bug... :(

  P.S.
  Jeśli się nie jest krasnalem z dmg 70k+, który ma lekko licząc pięć działek do dyspozycji to Goblińskiego łomotu nie da się zrobić, zwłaszcza tankiem :)
  P.P.S.
  Mogliby zrobić miejsce na proszek tak, jak na bilety zrobili i wędki
   
  Last edited: Jul 5, 2020
  MrBark likes this.
 4. modrzejkuz

  modrzejkuz Active Author

  Najwyraźniej nikt z testerów się nie przykłada do testowania albo samo BP wymyśla wyzwania zapominając o mechanice gry poszczególnymi postaciami.
  Dystansowa klasą pewnie i da się to wyzwanie zrobić ale tankiem nie ma szans bez względu na siłę postaci czy prędkość poruszania się (szeroko pojętą). Najzwyczajniej w świecie zabraknie czasu na przemieszczenie się do poszczególnych goblinów (chyba, że tank może rzucać "laćkami" i w ten sposób ubijać moby dystansowo.... ;). Gratuluję BP znajomości własnego produktu....

  Ten zwrot nie oznacza niczego poza: " Jak masz taki gust i lubisz takie pierdółki w grze to kup sobie tego zwierzaka - będzie 257 w kolekcji " :D.
   
  Spide and WhiciaQ like this.
 5. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Macie jakieś porady jak wytrwać na tej arenie wytrzymałości? bo co bym nie zrobił, to padam coraz szybciej i to natychmiast, nie tracąc stopniowo HP, nawet nie wiem co mnie zabija ;)
   
 6. Spide

  Spide Active Author

  Starać się robić jak największe okrążenia z tymi mobami i przede wszystkim zakupić tonik i eliksir na życie, potwory biją normalnie ale musisz uważać na lasery, ogień i wirki bo one biją chyba procentowo bo zawsze na nich skacze mi hp jak głupie. Ot jedyna zasada przetrwania. Najlepiej weź sobie jeszcze peta albo pod życie albo pod speed biegu bo wtedy będzie Ci łatwiej biegać.
   
  Geraldinio likes this.
 7. -kiler5-

  -kiler5- Regular  fajnie ,ale nie każdy inwestuje w grę jak ja ,dziwne że dali ten pasek tylko dla paymenów którzy płaszcz kupią ,pewnie odpiszesz 20zeta to grosze ,ale nie znajdziesz ich na drodze
   
  Akatriel likes this.
 8. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Nie ma sensu biegać dookoła areny. Najlepiej od razu pobiec na dół centralnie pod zasięg dolnego lasera i tam stać. Mobki, które Cię otoczą zablokują wirki, laser Cie nie dosięgnie, płomienie też nie. Jak masz klejnot z Halloween to mobki atakami zimna same Cię leczą. Jak nie masz to wystarczy używać miksturek leczących. Później nagram filmek jak to dokładnie wygląda. zawsze można kupić toniki do bloku. :)

  Zgadzam się z Tobą, że nie każdy wydaje pieniądze na grę, ale gdyby nie było takich osób to pozostali nie mogliby grać za darmo, bo ta gra by nie istniała. Projekt nie rozwija się za darmo, wszystko kosztuje. :)
   
  Last edited: Jul 5, 2020
  MrBark and Spide like this.
 9. michkow

  michkow Forum Apprentice

  jak się ma plansza ze skrzyniami do oficjalnego powodu usunięcia kuglarzy?
   
 10. Adamus

  Adamus Forum Greenhorn

  masz rację ,tylko pamiętaj ,że ta gra jest darmowa ,a serwery czy jakiekolwiek eventy ,poprawki musi ktoś zrobić a to kosztuje ,to z czego BP miałoby te środki uzyskać ? niestety tak to działa , dobrze ,że w ogóle gracze płacą bo inaczej nie mielibyśmy już w co grać .
  pozdrawiam :)
   
 11. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  Ustaw się pod defa. Po wejściu na mapę idź w prawo i stań pod pierwszą paląca się pochodnią (nieco nad prawym rogiem mapy).Otoczy cię kilka goblinów i zablokuje pozostałe, a przede wszystkim wirki.Lasery i ogień tam nie sięgają. Jak spadnie życie to odpalasz potkę.

  Bieganie to najgłupsza rzecz jaką można zrobić.Przez pierwsze 30s jest fajnie, potem masz na mapie Bagdad i prędzej czy później wpadniesz na wirki, lasery lub ogień a one, w przeciwieństwie do goblinów czy czarownic zadają ogromne obrażenia.
   
  MrBark likes this.
 12. Geraldinio

  Geraldinio Advanced


  i tak właśnie robiłem, tyle, że zatrzymywałem się w lewym górnym rogu.
  Na początku miałem pecha bo sie akurat wirek urodził w miejscu gdzie stałem, ale z czasem można zapamiętać gdzie się pojawiają i tych miejsc unikać. na mobki wystarczy 3x klejnot odnowienia podniesiony na maxa, na wirki nie pomoże nic, jak ktoś wyżej napisał, zabierają chyba procentowo, 2s i dead, bez względu na HP i zbroję.
   
 13. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  Czarny Rycerz z pierścienia Dragana powoduje zbugowanie się Areny Wytrzymałości. Mimo że wytrzymuje do końca gra nalicza tylko skrzynie do momentu pojawienia sie rycerza. Bzdura totalna. Letni festiwal bugów, najpierw świnki, których nie udało się naprawić mimo dwóch hotfixów (czemu się czepiam świnek cały czas ? bo miały być jednym ze sposobów zdobywania znaczków letniego przesilenia,a że są zbugowane to liczba znaczków do zdobycia już nie wynosi 26 a 25. Ale spoko, zamiecie się pod dywan i nikt nie będzie wiedział, a następne odsłona eventu dopiero za rok, więc wywalone ), a teraz to. Ta gra to już dawno spadła na dno, a teraz jeszcze odwiert robi.
   
  MrBark likes this.
 14. ludwik10

  ludwik10 Forum Apprentice

  Gdzie dropi mapa do mini gier? Tylko za mm?
   
 15. michkow

  michkow Forum Apprentice

  domyślam się, że chodzi o wejsciówkę ;)
  nie tylko.
  można kupić za złoto i można złowić (polecam środkową "przerębel") ;)
   
 16. Valkirn

  Valkirn Forum Apprentice

  Dajcie kod do peleryny do letniego eventu przynajmniej na 1 godzinę. Pierwszą część postępu zrobiłem bez peleryny,drugiej ***** nie moge ruszyć. Co to ma być?
   
  Last edited by moderator: Jul 5, 2020
 17. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  b. dobrze piszesz bo taka jest prawda ,martwi mi ino 1x co ma 20zeta do tego co bp zarabiał kiedyś na pvp , wcześniej firma zarabiała i to duże $$$ ,a rzuca się na 20zeta ,nie rozumiem tego i ich polityki $ ,to bez sensu dla mnie
   
 18. krzy40

  krzy40 Someday Author

  najbardziej zryty event
   
 19. michkow

  michkow Forum Apprentice

  Chcesz to grasz - a jak nie to nie.
  Ja osobiście dobrze się bawię losując legendy T10.
  Mam ok 8 postaci 55 to koksami nie są i im się przyda.
  A poza tym nawet tymi mniejszymi można coś złowić...
   
 20. smiechunhs

  smiechunhs Someday Author

  czemu zryty ? jeden z lepszych nie trzeba sie męczyć a nagrody piękne i to sam sobie je wybierasz osobiscie 2 sws i premka na miesiac kupiłem jakies eski i jeszcze mam 700 monet jutro do zdobycia tylko jedynie zze pasek sie robi tak dziadosko ze kupic tylko mozna ale wprowadzenie i możliwość kupowania za te money oraz mini gry które są łatwe i przyjemnie do zrobienia ogólnie oprócz paska z samego eventu to git event