Discussion DYSKUSJA EVENT: Zanieczyszczone kanały w Kingshill

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Q: Czy farmiąc tę samą mapę eventową można zdobyć wszystkie składniki do wytworzenia esencji-odtrutki?
    A: Nie, niezbędne jest farmienie wszystkich trzech map.

    Ja tam z samych siwnek w krypcie wyciagne wiecej kloaczanych pasozytow niz pod portem :p Wiec raczej sie da zrobic eske na jednej mapce :D
     
  2. VanDosSantos

    VanDosSantos Forum Greenhorn

    Jak mam niby zebrać klucze do kanałów do pierwszego questa skoro potrzeba ich 18, a wchodząc dostaje od 4-8 więc tylko fartem można je zebrać... Mam je kupić za MM czy jak?
     
    tozagol likes this.
  3. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Klucze można zdobyć od godnych przeciwników (+/- 5lvl) biegając po całej Drakanii.
     
    Last edited by moderator: Mar 21, 2020
  4. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced

    Klucze zbierasz po całej grze we wszystkich mapach możesz je uzbierać ja polecam na Stonekeep lub Żelazowe Góry ale i nie tylko . Za jedno wejście zdobędziesz około 10 kluczy może i nawet zdarzyć się że troszkę więcej innego spoobu nie ma chyba że za Mroczne monety . Oprócz Międzyświata bo tam kluczy się nie zbiera .
     
    VanDosSantos likes this.
  5. LordGrzyb

    LordGrzyb Forum Greenhorn

    mam pytanie jak ubić tego robala w kanałach pod zamkiem ? zmarnowałem 3 wejścia i za każdym razem sobie życie odnawia i nie moge sobie z nim poradzić ... nawet na zwykłym poziomie a normalnie na dręczącym chodzę postać 43 lvl
     
    tozagol likes this.
  6. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced

    Ubijasz tylko tego głównego co jest na mapie na czerwono zaznaczony ale oczywiście możesz i jego pomagierów robaków ubijać bo będzie ci do questa potrzebne i oczywiście jak go chcesz ubić to musisz mieć odtrutke eske żółtą mam nadzieje że masz wystarczającą ilość .
     
  7. LordGrzyb

    LordGrzyb Forum Greenhorn

    no też biłem tylko tego głównego ale za każdym razem jak mu życie spadło to sie regenerował nawet myślałem żeby tych pomagierów bić ale nie dałem rady ile razy on sobie to życie regeneruje ? a co do eski to mam mało pierwszy raz robię to wydarzenie :/
     
    tozagol likes this.
  8. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    On sie "odnawia" a dokladniej wyglada to tak:
    1. Jak ubijesz ok 70% hp odnawia sie z hp ktore mu zostalo czyli tylko zmienia miejsce :)
    2. Pojawiaja sie trujace opary
    3. Znowu sie pojawia ale z full hp i znika dopiero jak ubijesz tez ok 70%
    4. Poraz kolejny sie odnawia z full hp ale znika dopiero jak bedzie mial ok 30% hp
    5. I teraz jest ten "prawdziwy" czyli znowu musisz go klepac z full hp ale juz nie ucieka ;)

    Troche trzeba sie z nim pomeczyc ale dobra grupa to polowa sukcesu :)
     
  9. Xorrth

    Xorrth Forum Apprentice

    W poprzedniej edycji o tym na której mapce może się pojawić szczurzy król świadczył mały szczurek w koronie przed wejściem. Od tamtego czasu mapa się zmieniła i przed kanałami pod kryptą króla nawet kraty nie ma. Czy nadal tego szczurka trzeba gdzieś wypatrywać czy jak to teraz wiadomo?
     
  10. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    Klucze do kanałów lecą w Międzyświecie. Ilość zależna od modu mapki na inf3 np. po 7 szt.
     
  11. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Obawiam się iż klucze można zdobyć TYLKO z map typu LOCHY (Duria), od przeciwników typu SZCZUR. Jest to doskonała okazja aby zbierać składniki do ulepszania kamieni. Wybór map należy do Was :) Powodzenia.
    Poradnik Geologa
     
  12. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    Proszę q3 fatal.
    [​IMG]

    Nie latałem wszystkich "q", pewnie jest tak na każdym. Byłem na 1,3 i 5. Wszędzie leciały klucze. Poleciałem parę razy fatal (po 4 szt.) i inf3 (po 7 szt.) . Miałem po 2-4 komplety z 1 przejścia. Dobra alternatywa dla tych co nie potrzebują już żadnych minerałów a robią np. rank, zbierają materię itp.
    Lecą po prostu ze wszystkich mobów, zwykłe, strażnicy, bossy.
     
  13. ElementoPl

    ElementoPl Forum Greenhorn

    Jak aktywować wejście do Mórgały, bo wiem, że muszę zrobić misje od Malissy tylko że nie mam jeszcze możliwości wzięcia misji od niej.
     
  14. Soulshade2

    Soulshade2 Someday Author

    Teraz tak dlaczego jest tak mało proszku mocy do zdobycia jak robićevent jak eski nie mogę zdobyć ? To samo co w zeszłym roky brk proszka mocy .
     
  15. gsokol

    gsokol Forum Apprentice

    Event zaczyna się 25.03
     
  16. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    W zeszlym roku nie bylo proszku??? Poprostu zminili nagrody w misji powtarzalnej. Mozna bylo zebrac nawet kilkadziesiat tys :) teraz nie wiem jak to sie zdobywa :)
     
  17. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Już w poprzedniej edycji klucze leciały w Międzyświecie i w tej też możemy tam je zdobyć. Im wyższy poziom trudności tym więcej kluczy z przeciwników.
     
  18. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Biorąc po uwagę nieregularność dropu kluczy zalecam jednak odwiedzanie lochów. Czasami 3 mapy bez klucza, czasami 3 klucze na mapie, zdecydowanie wolę biegać po lochach i szukać szczurów (skałki z minerałami też :)).

    Oczywiście gratuluję wszystkim którzy mogli wytknąć błąd, dla takich wzruszających chwil tu jestem.
     
    michalog and TL_Tyche like this.
  19. Totentamten

    Totentamten Junior Expert

    Pytanie o efektywność robienia mini eventów.
    Czy najlepszą opcją jest 5 osób ze świdrami, jak najszybszy znalezienie przez każdego po kopcu i otwieranie do póki nie trafi się robala? Czyli jeżeli trafi się w drugim kopcu, to już więcej nie ma sensu otwierać? Bieg z pominięciem pozostałych przeciwników, żeby nie przedłużać. Jest różnica w postępie między zagładą 1 a 3? Na 1 dostałem 25 postępu (czyli 60x do ukończenia mini).
     
  20. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Czy najlepszą to nie wiem, ale ogólnie w grupie się go lepiej robi, gdyż koszt w świdrach się rozkłada pomiędzy członków grupy. Na danej mapie może się trafić tylko jeden kopiec z robalem, więc nie ma potrzeby otwierania kolejnych, jeżeli już się robaka ubiło. Na inf3 jest 75 postępu z robaka (co daje tylko 20 ubić), na inf2 pewnie 50 (ale to tylko przypuszczenie).