Discussion DYSKUSJA EVENT: Zanieczyszczone kanały w Kingshill

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. tajo1

    tajo1 Forum Apprentice

    Mam pytanko, jak się już dropnie tego słynnego szczurokróla ( ci przed chwilą mnie się udało) to jak sie znajdzie te grudki błota, to do czego one służą?
     
  2. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    W żargonie graczy, grudki te są nazywane biedasześcianami. "Otwierasz" i dostajesz jakieś fanty, głównie przedmioty.
     
  3. tajo1

    tajo1 Forum Apprentice

    Dziękuję.
     
  4. leszekgo

    leszekgo Forum Apprentice

    Pytanie czy komuś dropnoł ten fantaszczur i pet z morgały bo na poprzednim evencie graniczyło to z cudem ponoć jest niby drop zwiekszony ale jak kogokolwiek sie pytam to nie słyszał aby dropnoł wiec nie wiem czy jest sens otwierania tych zaworow i i latania na morgałe bo raz ze sporo kluczy teraz morgała wymaga i eski tez trzeba wolałbym w to miejsce robaka odwiedzac czesciej ?
     
  5. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    hejka, czy można się dowiedzieć jaki buff otrzymujemy na koniec paska postepu na mini? widze dwie odznaki , czy to oznacza buff do srebrnych i do brązowych jednoczesnie i jaki duży ten buff, jesli ktpś może dać info to bardzo proszę:)
     
  6. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced

    Tak to jest buff do srebrnej i brązowej odznaki .
     
  7. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Myślałem że po ostatniej edycji bardziej się tego eventu spieprzyć nie da,ale twórcy wszystkich zaskoczyli i dali radę.6 godzin farmienia eski (a raczej samych kloacznych bo reszty składników to mam grubo ponad 2k a proszku prawie 12k) żeby iść na bosa 15-20 razy na INF 3,zrobić 4000 postępu i możne robale do eski farmić od nowa.Żeby zrobić królewski na głownego bosa INF 3 trzeba iść około 200 razy,co daje 60-80h samego farmienia eski.Oczywiście można sobie płaszczyk za PLNy kupić na co twórcy baaardzo liczą,ale tu pojawia się nowy problem w postaci kluczy.Żeby skończyć event na murgale w wersji light (czyli bieganie tylko po bolesnym) potrzeba ponad 2100 kluczy.Wersja mniej light-śmiertelny to już ponad 4200 kluczy.Wydropienie króla szczurów graniczy z cudem,zwłaszcza że po ostatnim evencie (gdzie na szukaniu króla szczurów spędziłem ponad 25h) obniżyli jego drop,peta z murgały - śmierćmruga czy jak oni go tam idiotycznie przetłumaczyli może i jest łatwiej zdobyć,ale co z tego skoro nikt ze zdrowym rozsądkiem nie będzie marnował kluczy na bieganie po opuszczonym kanale.Podsumowując - brakuje kluczy,eski,czasu (bo czas trwania eventu to jakaś komedia),król szczurów jak nie leciał poprzednio,tak teraz nie leci tym bardziej,murgały nikt nie biega,mini eventy i tak każdy robi do kamienia bo ten mega naszyjnik z eventu to można sobie o kant tyłka potłuc,a na horyzoncie widać już nowy event - wielkanocny o bliźniaczym mechaniźmie robienia,czyli eska,wejściówki i mozolne łupanie tych samych map po kilkaset razy.To nam miłościwie panujący BP umila ten wyjątkowo trudny czas że ho ho.
     
    Hejej, michalog, MrBark and 2 others like this.
  8. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Tak samo jak w poprzedniej edycji :) Najlepiej odpuscic sobie ten event bo szkoda czasu i nerwow. Nagrody sa zdecydowanie slabe jak na tak nudny i dlugi (zbieranie eski) event. Kanaly da sie zrobic nawet w 1 dzien oczywiscie za $$$ :)
     
    Last edited: Mar 28, 2020
  9. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Jeżeli można osiągnąć dno w robieniu eventów to szpece z BP przy pomocy tych robali dokopali się głębiej od Rowu Mariańskiego. Jak poprzednią edycję jakimś cudem udało mi się skończyć, tak teraz odpycha mnie przy każdym podejściu do tego wydarzenia. Widząc to co się dzieje na filmikach z testowego to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ta firma opali autodestrukcję po wprowadzeniu aktualizacji 231. Szkoda na to czasu.
     
    Last edited: Mar 27, 2020
    MrBark, Darick_Surion and Kornelwsk like this.
  10. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert

    Dokładnie, potwierdzam mi też się ten event nie podoba, nie robię go wcale już 2 z kolei edycję, chyba jest to najgorszy niewypał Eventowy z Eventów, podobnie jak bliźniaczy event - wielkanocny (nom chyba że coś się zmieni tym razem w nim i nas miło zaskoczy, w co wątpię i nie trzeba będzie marnować kilkadziesiąt godzin zbierając postęp z jajeczek, biegając krocie po tej samej mapie). :)
     
    MrBark and Darick_Surion like this.
  11. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Zgadzam się z kolegami wyżej, pakujesz masę swojego czasu a zysk jest praktycznie zerowy, no z 1 paska jakiś mieszek kamieni leci więc idzie po to sięgnąć ale osobiści zrobiłem 2 postępy ( całe ) i więcej po prostu nie mam ochoty szarpać, co do produkcji eski ... cóż czuję się jak stępień z 13 posterunku - będę wmawiać że widzę i nie jestem ślepy ale wiadomo jak to wygląda ( po prosu śmiesznie )
     
    MrBark, Darick_Surion and vortex0811 like this.
  12. Totentamten

    Totentamten Junior Expert

    Zrobiłem Mórgałę całe 3x na śmiertelnym, postęp - 6x 9 + 20 z bossa = 74 postępu za 48 kluczy i powiedzmy 400 esencji.

    Jak wygląda postęp na innym modach? Bo to już nie jest kwestia szybkości robienia czy ilości razy tylko bardziej posiadanej ilości kluczy/esencji.
     
    MrBark and Darick_Surion like this.
  13. marys701

    marys701 Forum Greenhorn

    Moi drodzy nie wiem co sie tu dzieje ale co ewent ubywa mi po 10 znajomych,jak tak dalej pojdzie za 3 ewenty nie bede mial znajomych.Jezeli ewenty maja miec taka forme jak dotychczas to i ja bede musial pomyslec o sensie dalszej gry w ta gre.
     
  14. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Tym akcentem kończę z tym eventem, dziękuję.


     
    Last edited: Mar 29, 2020
    MrBark and mswaldas like this.
  15. Valkirn

    Valkirn Forum Apprentice

    Witam. Jaki progres dają amfory za 5 kluczy w Opuszczonym Kanale (tam gdzie jest 6 robali przed Mrógałą), do brązowych czy do srebrnych odznak hydraulika? Dodaje do ewentu zanieczyszczone kanały Kingshill czy do trujących oparów?
     
  16. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Amfora za 1 klucz daje tylko progres do Mini eventu (zazwyczaj). Amfora za 5 kluczy daje progres do obu eventów (zawsze). Ciężko mi mówić o precyzyjnych liczbach ale przejście tej mapy+Mórgała to około 170 postępu na inf1, a na śmiertelnych to około 145. Oczywiście otwierając wszystkie amfory.
    Pozdrawiam.
     
  17. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    generalnie z amfor najwiecej leci eski
    z amfor za 1 klucz jak i za 5 kluczy leca postepy do obu paskow
    na bolesnym(najbardziej oplacalnym jezeli chodzi o zwykle klucze) z mapy+morgala jest 52 postepu, razem z wszystkimi amforami za 1 klucz jest razem ok 90 postepu do mini eventu
     
  18. SeCho

    SeCho Forum Greenhorn

    Witam, pierwszy raz robię ten event i nie mogę znaleźć nigdzie informacji do czego służy głowica świdra. Ktoś wie? Słyszałem też o jakimś mini evencie, który się pojawia na krótki czas. Czy jest to stała pora i w jakich godzinach można się go spodziewać?
     
  19. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced

    Świdry są potrzebne właśnie do tych mini eventów są co 2-3 godziny jakoś tak i trwa 2 godziny na różnych mapach . Masz w grze o której jaki mini event się pojawi i dodam że te mini eventu robi się od zagłada 1 i w góre nie niżej .
     
  20. stinbla

    stinbla Forum Greenhorn

    Otworzyłem amforę i pojawił się Fantaszczur. Czy drop peta jest gwarantowany czy tylko ze szczurokróla ? bo nic nie poleciało.