Envanter Genişletmeleri Hakkında

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by ahmetsonsuz1, Feb 27, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. ahmetsonsuz1

ahmetsonsuz1 Forum Apprentice

Merhaba
    Her envanter genişletmesi için 4000 andermant isteniyor. Ama önceden 10800 andermanta 3 envanter genişletmesini aynı anda alabiliyorduk. 33000 kadar andermant biriktirdim çok şükür. Ancak envanter genişletmesi için 3lü paket bulunmamakta. İleri bir zamanda gelmesi mümkün mü? Beklemeli miyim? Ve aynı şekilde kasa genişletmesi için de çoklu paket falan mevcut olabilir mi? Çünkü çok az bi slot için 2000 andermant ya da normal envanter genişletmesi için 4000 andermant değeri çokmuş gibi geliyor. Ve paket olarak daha ucuza geldiğinden hem soru olarak soruyorum gelebilir mi? Gelirse ne zaman gelebileceğini? Hem de bir öneri olarak sunuyorum paketlerin ilk fırsatta gelmesi ya da ücretlere indirim yapılmasını.
    Sevgili forum kullanıcılarına iyi oyunlar ve iyi geceler dilerim.

2. Hystericall

Hystericall Someday Author

İlk envanteri açmadıysan 1.600 andermant olan 10.800 andermantlık açılmaz.

3. Menekşe

Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @ahmetsonsuz1,

Sayın @Hystericall'un da belirttiği üzere ilk olarak envanterinizi normal ücretle genişletmeniz gerekmektedir. Ardından "T" tuşu ile açılan dükkandan 10800 Andermanta satılan envanter genişletmee paketi aktif olacaktır ve 21 slot birden açabileceksiniz.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

Beta likes this.
  4. ahmetsonsuz1

ahmetsonsuz1 Forum Apprentice

Merhaba @Hystericall ve sayın modum @Menekşe ,

İlk envanteri açtığımdan dolayı diğer genişletmelerin 4000 andermant olduğunu biliyorum ya :) . Şu an 3 envanter açık ve 4. yerden sadece ilk satır açık. Dediğim gibi envanter genişletmesi paketi alacaktım ki 4'ü tamamlayayım 5'i 6'yı açayım diye ancak "T" tuşu ile açtığım dükkanda paket bulunmamaktaydı.

Share This Page