Gecikme Sorunu

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by sibano, Nov 9, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. sibano

sibano Padavan

Selamün Aleyküm,
    Arkadaşlar bugün oyuna girdiğim de ms normal (her zamanki düzeyde) Fakat oyunda bariz gecikme söz konusu her şeye rahatca girebildiği halde oyunu oynamak nâmümkün bu problemi nasıl çözebilirim. Oyunu silip tekrar yükledim, Hâlen devam ediyor.

2. gameako3

gameako3 Advanced

Oyunla alakalı tamamen sanırım aşırı yükleme olunca misal herkesin yaptığı etkinlik gibi sunucu yetmiyor ondandır.

3. sibano

sibano Padavan

Sizde de var mı bu sorun ?

4. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba sibano,

Son günlerde özellikle Grimmag ve Heredur sunucularında bazı bölgelerde ms ve gecikme sorunu yaşandığına dair geri bildirimler almıştık. Genel itibari ile Polonya ve Macaristan bölgelerinden bu sorun bildirimleri gelmişti. Şuan için sorunun bölgesel mi yoksa lokal bir sorun mu olduğu araştırılmaktadır. Bu sunucularda ve bu bölgelerde oyunu oynuyorsanız lütfen bizleri bu konu üzerinden bilgilendiriniz.

Ayrıca bu süre zarfı içinde aşağıda belirtilen yönergeleri uygulayarak internet bağlantınızı, hızınızı kontrol edebilir ve olası diğer çözüm önerileri için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Teknik Destek SSS

İyi oyunlar dilerim.

5. sibano

sibano Padavan

Türkiye'den bağlanıyorum oyuna. Bulunduğum sunucu ise werian , Öğlen vakitleri oyun normal şekilde akarken bir süre sonra aynı ms'de oyunda lag cereyan etti. Biraz afk bıraktım hesabı hâlen devam ediyor. Bir kaç kişide daha bu sorunun olduğunu gördüm, Can sıkıcı kesinlikle sargon eventinin olduğu haritada eşya düşürmeye çalışacaktım bu şu anlık pek mümkün değil.

6. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba sibano,

Yaşadığınız sorunu merkeze ilettik. Eğer bir sorun tespit edilirse teknik ekip gerekli düzenlemeleri yapılacaktır. Bu aşamada size alternatif çözüm yollarını belirtmekten başka bir seçeneğimiz bulunmuyor. İlk yazımdaki konuları incelemediyseniz yada atladığınız konular var ise tekrar incelemenizi tavsiye ederiz.

İyi oyunlar dilerim.

Share This Page