Geçmişin Gölgeleri (11/12) Bug

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by OrmanMuhafızı, Sep 3, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. OrmanMuhafızı

OrmanMuhafızı Forum Greenhorn

Ben de 11/12 görevinde kaldım portalı görmemişim haritayı değiştirdim portal yok oldu.Görev hala portala gir diyor ortada portal yok ve görev silinmiyor bu arada.

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba OrmanMuhafızı,

Konu başlığı yeni başlık altına taşınmıştır.

Lütfen görevin bir ekran görüntüsünü bizimle paylaşır mısınız ? Tam olarak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz daha fazla detay verir misiniz ?

İyi oyunlar dilerim.

3. Nothanks!

Nothanks! Someday Author

Görevi iptal et sonra tekrar al sorun düzelir.

4. Beta

Merhaba,

Önemli Uyarı : Geçmişin Gölgeleri görev serisinin 10. görevi şuan hatalı olduğu merkez ekip tarafından da tespit edilmiştir. Dolasıyla, görev serisinin bir sonraki görevlerinde portalın açılmaması gibi sorunlar yaşanabiliyor. Aynı sorunu yaşayan oyuncularımız destek ekibimize bilet atabilirler.

İyi oyunlar dilerim.

5. HoffnungNacht

HoffnungNacht Forum Greenhorn

Kingshill'in ihtişamlı geçmişi görevinin 11/12 ( gölge portalından geç ) görevi buga girdi harita kapısı açılmıyor. yardımcı olur musunuz.

6. Beta

Merhaba HoffnungNacht,

Konu ile alakalı bu başlıkta gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Lütfen inceleyiniz.

İyi oyunlar dilerim.

7. fehruan

fehruan Forum Greenhorn

Geçmişin gölgeleri görevinin 11.sinde gölge portalından geç diyor fakat ben portal bulamıyorum çok kişide olan bir şeymiş bunun bir çözümü yok mu ? Oyunda takılı kaldım gelişemiyorum artık.

Heredur serverinde oynuyorum.Geçmişin Gölgeleri 11/12 de bir bug oldu ve ben portaldan giremedim. Ve portal kapandı ve geri gelmiyor oyunda takılı kaldım gelişme sarfedemiyorum lütfen yardımcı olun.(Görev iptal edilmiyor).

Last edited by moderator: Oct 5, 2021
  8. Beta

Merhaba fehruan,

Forumda konu açmadan önce lütfen arama yapınız. Gerekli bilgi bu başlıkta verilmiştir.

İyi oyunlar dilerim.

9. gs3000tr

gs3000tr Forum Greenhorn

benimde ayn görevde portal açılmıyor geçmişin gölgeleri 11/12

acil halledebilirseniz sevinirim

Last edited by moderator: Oct 5, 2021
  10. Berk

Berk Forum Greenhorn

Last edited by moderator: Oct 12, 2021
  11. Beta

Merhaba Berk,

Konu açmadan önce lütfen arama yapınız. Başlık taşınmıştır.

Gerekli açıklamaları bu başlık altında bulabilirsiniz. Lütfen support ile iletişime geçiniz.

Ayrıca bakınız. Geçmişin Gölgeleri Support Hakkında Bilgilendirme

İyi oyunlar dilerim.

12. aksoykaren

aksoykaren Forum Greenhorn

merhaba, Buhar çekirdeğiniği nereden alabiliğrim. Yardımcı olursanız memnun olurum.
    Geçmişin gölgeleri hakkında bende sorun yaşıyordum ve tiket attım desteğe ve andrakasta bir portal açıldı orayada girebilmek için
    Bhar çekirdeği istiyor. Lütfen yardım...

13. Beta

Merhaba,

Portala giriş için istenen buhar çekirdeğini ne yazık ki ne bizler ne de support ekibi size verebilir. Bu nesneyi etkinliklerden temin edebilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz.

14. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

SHADOWCORES kodun süresi geçti mi bilmiyorum bi dene

15. furqn1

furqn1 Forum Greenhorn

Sa buhar çekirdeğini kullandım sonra haritadan çıktım haritaya giremiyorum hangi etkinlikler veriyor başka bir yolu yok mu

Share This Page