Genişletme Paketi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by KafKasKarTaLıı, Oct 7, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. vssz

vssz Forum Apprentice

Drop konusunda da bir güncelleme olsa ne güzel olur
    Yahu onlarca kez kesiyorsun bir bossu atacağı eşyaları en kotu oranda bile birkez dahi olsun atmıyor gelişmek istiyorum karakter yerinde sayıyor birtane silah için kaç gündür saçma şekilde uğraşıyorum. bakalım 60level gelince halim ne olacak insanlar 55levelde bile gruplara zar zor alırken 60da direk kurdukları gibi gizlerler oyunun evet saçma sapan boş beleş drobu yüzünden bir çok insan sabahdan akşama kadar aynı bosu kesiyor ve hiçbir şey elde edemiyor kimileri 3 5 elde düşürürken eşyaları kimine onlarca el dusmuyor
    Bazen diyorum da acaba deluxe premium alsak dusermi oyun para yatırana öncelik tanıyormu ee bu kadar düşmeyince insanın aklına böyle oyunun drobu kadar sacma şeyler geliyor
    Werianda oynuyorum oyuncu yok denecek kadar az görünen o ki gün geçtikçe dahada azalacak yeniye değer yok bu oyunda