Görevlerde hata var mı ?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Atmacaselo, Jan 3, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Atmacaselo

Atmacaselo Someday Author

[​IMG]https://hizliresim.com/nsUIac
    Bu görevlerde hata olan hangisi..

Mesela Haritaya girdiğimde kılavuz bildiriminde bulunamadı tekrar girin diyor ilk defa girdiğim haritada görev verici veya görev nesnesi olmaması ilginç..
    *- Kinza Taht odasında Slade Thorn ..bu yaratığı kim kesecek ? 100 seviyedeki biri ile girdim yine de kesemedik..
    *- Koruma Flüt nerede ?
    *- Yeşil Cadı Şapkası ?
    *- Yılan Otu ?
    *- Kaygı parçası nerede düşüyor 20 tane bulunacak ki 5 er tane tezgahta birleşsin 20 x5 =100 oysa bende 1 tane var.
    *- Brigavik de iblis vasilerden 100 boynuz topla.(Brigavik haricinde her yerde düşüyor bir tek brigavik de yok ..neden görev yeri brigavik de topla deniyor?
    *- Tetaconetl de Valery in Yüzük arıyorum kapıdan girer girmez Bulunamadı diyor Haritaya yeniden gir diyor.
    *- Ander dünyasında ki iblislerden Leofric in 80 (sıradan) malını topla 20(gelişmiş) malını topla ..İblis yok ki ne toplayayım her girişimde haritada 2 tane çıkıyor o da atarsa şansıma 2 tane attı 20 gelişmiş nasıl toplanır ?

Gelelim beni banlatan soruya :(
    Günlük görevleri bu kadar zor yapmanız oyuna girmememiz için mi ?
    Ben tek takılan loncaya girmeyen grup dolaşmayan gıcık biriyim..Kan denizini bırkın zorlayıcı bile kesemiyorken nasıl günlük görevin zorlukları ile gelecek eşyalardan fayda bulayım.?
    Önceden Antik bilgi düşürmek için her gün heyecanla oyuna girerken DARK LEGACY olduktan sonra toplam 10 defa girmedim bile çünkü içimden gelmiyor ..Düzelir diye umut ederek bakıp çıkıyorum ..Çünkü bana hitap eden bir şey kalmadı oyunda..Oyun benim yokluğumu hissetmez ama 9-10 senedir oynadığımız oyunu bu hale getirmek harakiri yapmaktır..
    Hadi bunları yazdım diye mesajımı silip beni yine banlayın...

Saygı ve selamlarımla ..Oyunu ve forumu bırakıyorum..Tepe tepe kullanın..

2. sibano

sibano Padavan

Hayırlı olsun hergun birileri gidiyor oyundan emeğin karşılığı buysa oynamamak daha iyi tebrikler DSo tam gaz devam :)