[GRIMMAG] Rekrutacja JednostkaGROM

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Domen, Dec 25, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Domen

    Domen Forum Greenhorn

    Cześć! Zapraszamy do nowego bractwa na serwerze Grimmag! Prawda, że jesteśmy świeżym bractwem natomiast jesteśmy starymi graczami z dużym doświadczeniem oraz końcowymi setami.

    Razem z moim przyjacielem przeskoczyliśmy najelepsze bractwa z serwera ale postanowiliśmy założyć coś swojego dla pomocy również nowym graczom.
    Z tego względu nie musicie posiadać bardzo dobrych statystyk i setów na PVE jak i PVP, pomożemy wam w tym i tym.

    Guild Name: JednostkaGROM
    Guild Master: D0menico
    Guild officer: Quecalcoatl

    Co oferujemy?
    - Pomoc w ogólnym rozwoju postaci - nie musicie posiadać maksymalnego poziomu doświadczenia.
    - Wyprawy na każdy możliwy event na maksymalnych poziomach trudności - w tym również pomoc w skompletowaniu setu Dragana oraz nowego setu z eventu Big Game Hunt(rings/cloak).
    - Wyprawy na każdą mapę w międzyświatach .
    - Blood chests, min.4 lub 5.
    - Arena PVP.

    Wymagania:
    - LEVEL 90.
    - Dojrzałość.
    - Kultura.
    - Discord
    - Aktywność na grze - w miarę możliwości

    Język: Głownie polski, angielski również.
    Kontakt na grze: D0menico
    Kontakt Discord: D0menico
     
    BA_Yahiko likes this.
  2. Serpeno00

    Serpeno00 Forum Apprentice

    Witam.
    Chętnie przystąpię do bractwa. Nie spełniam wymogu lvlu, na razie 44 lvl. Jednak jestem starym graczem z czasów 45-55 lvl w randze marszałka (grałem sporo około 2 lat). Teraz zacząłem na nowej postaci. Myślę, że lvl to kwestia niedługiego czasu.
    Discorda nie używam ale jestem aktywny na czacie.
    Nick: DaggerShadow. Klasa: Ranger.
    Pozdrawiam.