Harita Değişimlerinde Oyunun Takılması

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by PawN, Dec 20, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. PawN

PawN Forum Apprentice

Oyunda 1 haftadır başlayan bir sıkıntım var daha önceden yoktu internetimde sıkıntı yok oynarken gecikme vs. herhangi bir sorun yaşamıyorum ama harita değiştirirken 30 40 saniye civarı bekletiyor harita yükleniyor ama girmiyor bi türlü 1v1 giriyorum oyun yüklenene kadar 1 tur yenilmiş oluyorum eşya satarken sattıktan 3 saniye sonra satılıyor ancak oyunda bunlar dışında herhangi bir gecikme yok sadece saydıklarımda oluyor ne yaptıysam çözemedim yardımcı olabilecek var mı

CalmDark likes this.
  2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @PawN,

Oyun dosyalarını tamamen yüklemediğinizde ve sunucu çok yoğun olduğunda genelde bu tarz sorunlarla karşılaşmaktayız ancak tamamen yüklediğiniz halde yaşıyorsanız; ekran kartınızın güncel olup olmadığını, oyun dosyalarını tamamen silip yeniden yüklemeyi ve sorunun donanımsal olduğunu varsayarak ekipman efektlerini sadece kendim olarak güncellemeyi deneyiniz. Sorunun devamı halinde tekrardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

3. PawN

PawN Forum Apprentice

Oyun dosyalarını tamamen indirdim emin olmak için bir kaç kez silip baştan temiz kurulum yaptım ekran kartım güncel ancak hala sorunum çözülmedi.

4. Beta

Merhaba @PawN,

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. Sisteminizden kaynaklı bir sorun olmadığına göre online saatleriniz, sunucunun kalabalık olduğu saatlere denk gelmiş olabilir. Bu sorun üzerinde merkez ekibimizin çalışmaları devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

5. PawN

PawN Forum Apprentice

Ancak benim sorunum online saatler dışında da devam ediyor sabah 5 te de aynı öğlende aynı akşamda aynı 7/24 devam ediyor bu sorun. Bu sorun dışında haritada fazla canavar olduğunda ms olmadığı halde vuruşlarımı 5-10 saniye sonra sayıyor pot basıyorum 5 saniye sonra can geliyor ölüyor dirilmeye basıyorum 20 saniye sonra diriliyor nedir yani bu nasıl cozulcek

6. Crashking96

Crashking96 Forum Greenhorn

Merhaba arkadaşlara oyuna girdikten bir süre sonra sanırım internet kopuyor oyunda tepkisiz oluyor karakter canavarlara saldıramıyorum herşey sabit kalıyor bunun sebebi nedir? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Şuanda nebula 3 hatası aldım yeni

Last edited by moderator: Nov 15, 2022
    CHAS3R likes this.
  7. Beta

Merhaba Crashking96,

Öncelikle, sorun internet bağlantınızdan kaynaklanıyorsa bağlantının düzgün yapıldığından ve internet hızınızın stabil olduğundan emin olmalısınız. Anlık kopmaları da oyun içinde 'MS Gecikme' ayarını açarak da kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Wi-Fi gibi bir bağlantı kullanıyorsanız sinyali engelleyen herhangi bir şeyin olmaması oldukça önemlidir.

Ayrıca, yaşadığınız sorunların çözümünü ve daha fazlasını aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek SSS

İyi oyunlar dilerim.

8. Crashking96

Crashking96 Forum Greenhorn

MS GECİKMEYİ nasıl açıcam bazen arada ufak donmalar oluyor onun için önerin nedir?