Hesabım için neler yapmam lazım

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Senaffetsen, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Senaffetsen

Senaffetsen Forum Greenhorn

2. sibano

sibano Padavan

Selamün Aleyküm bana kalırsa şunları yapsan karakterin biraz daha rahatlar
    yeni ay geldiğinde cadı omuzlugu, cadı zırhı düşürün. cadı kemeri event yokkende düşüyor fakat biraz denedim farklı karakterlerde düşmedi
    zorlaştırılmış gibime geliyor öncesinde rahatca düşürebiliyordum.
    yeni ayı bekleyene kadar a5 omuzlugu düşürüp takabilirsiniz o da hız veriyor.
    kritik darbeniz biraz az
    3 kritik darbe oranlı efso süs yapabilirsiniz 1 i hız olabilir kritik hasar olabilir
    veya 4 kritik darbe oranlı yapabilirsiniz.
    9-10 k civarı kritik darbe olur diye tahmin ediyorum.
    2.yüzüğünüz küp kademe 1 ve pre veya deluxunuz yok gözüküyor. Yüksek mod kesebilecek ptlere girip kritik darbeli bir efso yüzük yapın
    c3 c4 bile şuandaki küpden iyi verecektir diye tahmin ediyorum.
    palto görevinizi yapıp paltonuzu az bir miktarda çoğaltma harcıyarak yükseltebileceğiniz en yüksek sayıya çekiniz.
    2 kritik darbe 2 hasar bir kask yapabilirsiniz veya 4 hasar yapabilirsiniz.
    kritik darbe peti yapıp hasarınıza yakın şekilde tutup ölümcüle kadar kesebilirsiniz rahatca
    a7 seti yapmanızı veya kanlı oyma yapmanızı tavsiye ederim kanlı oyma hakkında pek bilgim yok
    a7 yaparsanız eldiveni çıkarıp a7 eldiveni takmanız gerekcek. bu da dragan setini bozuyor işinize nasıl rahat geliyorsa karakter dayanıyorsa öyle yapın.
    rün olarak bana kalırsa direnç ve sağlık rünü alın
    zırh yerine idarelik a1 zırhı takabilirsiniz o da magelerin işine yarıyordu diye biliyorum (taktığınızda aktarma yoksa).
    birde serverinizi söylerseniz aynı serverde isek yardımcı olmaya çalışırım.

Menekşe likes this.
  3. Senaffetsen

Söyledikleriniz için teşekkürler dediklerinizi yapacağım
    Heredur serverinde oynuyorum

Menekşe likes this.
  4. sibano

sibano Padavan

weriandayım burda olsaydınız yardımcı olabilirdim fakat orda yardımcı olacak karakterim yok mlsf soracağınız varsa yazarsınız

Menekşe likes this.
  5. Senaffetsen

Sıkıntı yok bulucam bir yolunu :D Teşekkürler

Menekşe likes this.
  6. yılmazcan47

yılmazcan47 Forum Greenhorn

beraber oynayabiliriz heredur da oynuyorum nick : DarkOrbitTR

7. Senaffetsen

serverler açılınca ekleyeceğim