Hranie po dlhšej dobe

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by AdrySK, Feb 4, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. AdrySK

    AdrySK Forum Greenhorn

    Ahojte, po dlhšej pauze sa chcem vrátiť ku hre a chcem sa spýtať či mi ostali moje postavy z roku 2015 alebo bolo nejaké premazávanie neaktívnych účtov (takže či budem musieť hrať odznova).
    Ďakujem vopred za odpoveď.
     
  2. Teropos

    Teropos Board Administrator Team Drakensang Online

    Ahoj, jelikož jsi takto dlouho nehrál, asi bych ti nehledě co doporučil začít novou postavu. Hra se hodně změnila, přišlo mnoho rozšíření a změn, tudíž by ti velice pomohl začátečnický tutoriál.
    Také pakliže máš takto starou postavu, mnoho věcí která máš/jsi měl již nebudou funkční.
    Doporučuji ti využívat náš herní discord, kde je mnoho aktivních hráčů, kteří ti rádi pomohou s radami. Také samozřejmě moderátoři.
     
  3. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    AdrySK
    Ahoj, áno v tom roku bolo premazanie neaktívnych postáv a zvyšok už doplnil kolega.
     
  4. warpavel

    warpavel Forum Greenhorn

    Taky jsem se vrátil do hry a udělal to tak , že jsem šel na q a udělal postavu na lv 100 a mezitím jsem musel hledat procenta do zbroje zabere ti to asi 4 dny neustálého farmení a měl jsem tedy výhodu , že jsem měl všechny q , už udělané .