Feedback İçerik Genişlemesi (Dark Legacy)

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Thunderbolt_TR

Thunderbolt_TR Active Author

Söylediklerinizle fazlasıyla haklısınız. Şu an merkez ekipteki kadronun tek bir derdi var o da para kazanmak. Oyunun adı ücretsiz ve oyun içi satın alma var. Oyuna yeni oyuncu gelmesi için herkesi sıfırlamış oldular bu yama ile. Mesele bundan ibaret...

FırtınaSüvari344 and ]wanted[ like this.
  2. İrememre

İrememre Forum Greenhorn

Dostum gerçekten bırakıyor musun?

Last edited by moderator: Dec 15, 2020
  3. ]wanted[

]wanted[ Forum Apprentice

Satın almayı bir yere kadar kabul edebiliriz aslında. Sonuçta oyunun çarkının bir şekilde dönmesi gerekli. Ancak içerikleri berbat edip oynanamayacak bir hale getirmek hiç mantıklı değil. Örneğin bu güncellemeden önce Kingshill değişti tamamen, yeni Kingshill kime daha sıcak, daha yuva gibi geliyor yahu? Eski Kingshill'ın o dar sokakları, ana meydanın tam bir meydan gibi dolu dolu ve sıcacık olması. Yeni kingshill bomboş, bomboşşş. Sadece haritayı genişletmek için yapılmış inanılmaz saçma bir tasarım. Eski kingshill hikayelere, eventlara bile uyuyordu. Şimdiki ise içi boş bir harita. Çok yazık. Greg'i özlüyoruz gerçekten...

buzmavi501 likes this.
  4. FırtınaSüvari344

FırtınaSüvari344 Forum Apprentice

işin kötüsü ben tek başımayım her zaman arkadaşımda yok tek başıma a1 veya etkinlik bossu kasamıyorum yüksek seviye eşsiz itemleri arkadaş olmadan bulamıyorum item kasamıyorum o yüzden tek başıma oynayınca yapıcak hiç bir şeyim olmuyor etkinlik bossu bile kesemiyorum önceki yamada tek başıma kesebiliyordum etkinlik yapıyordum ama şimdi hiç bir şey yapamıyorum bosslar zorlaştığı için hiç kesemiyorum 100 veya 110 seviye o yüzden şimdi ya oyunu bırakacam yada ara vericem drop veya boss zorluğu ve a1 zorluğu düzelene kadar

artık yerden ruh taşı veya maymuncuk, küre parçası veya antik bilgi bile atmıyor şimdi ben ne yapıyım

yani her zaman arkadaşım yok ben grupla pek fazla gitmiyorum hep tek başıma gelişirim

en eski kingshill ve ejderha savaşçısının ana elle en eski kızgın vuruş skili güzeldi bu vuruşu ana ele geri getirsinler güzeldi o vuruş[​IMG]

Last edited by moderator: Dec 15, 2020
  5. ]wanted[

]wanted[ Forum Apprentice

Kesinlikle öyle, eski Kingshill zaten ayrı bir güzeldi. Yani evimiz gibiydi işte ya ne denebilir ki? Saatlerce kastığımız event sonrasında grup halinde arkadaşlarla Kingshill'a bırakırdık hesapları, arkada Kingshill'ın müziği, hafif at arabası sesleri, çıtırtılar, insan sesleri. Sadece ses değil, bıraktığımız yer genelde ya taht odası olurdu ya da ana meydan olurdu. O daracık hafif yokuş, demircinin o meydan inanılmaz bir hissiyat sağlıyordu. Ev hissiyatı resmen.

Saatlerce farm yapıp, dinlenmek için ana meydana giderdik. Tamir olduğu zamanlar arkadaşlar itemleri tamir ederdi, biz hesapları oraya bırakırdık bir süre afk kalır dinlenirdik. Evimiz gibiydi. Kara, düşman kaplı zorlu haritalardan çıkıp sapsarı temasıyla Kingshill'a giderdik sıcacık hissettirirdi eski Kingshill.

Bakın bunlar Grimford için de geçerli. Ben eski Grimford'u, o ilk yemyeşil zamanlarındaki halini hatırlıyorum da, alt seviyelerdeyken ana uğrak yerimizdi. Arada bir de ziyaret eder, dolu olan sunucuda Grimford'daki yeni oyuncuların arasında dolanırdık.

Oyunda ne kadar şehir, ne kadar harita olursa olsun, her zaman en dolusu Kingshill olurdu. Herkes orayı tercih ederdi, ev gibiydi. Geliştiriciler öyle kritik öyle riskli bir karar aldı ki, Kingshill'ı baştan sona değiştirdi. Sonuç? Bomboş, hiçbir estetiği olmayan, dümdüz bir harita.

Bana öyle geliyor ki haritanın yapımcıları gerçekten çok amatör. Bu kadar kötü bir düzen olamaz çünkü. Bi eski Kingshill'ın birbirini tamamlayan, dopdolu haritasında dolaşın, hissedin o şehri adeta. Bir de bu çölden bozma, hiç bir sıcaklık hissettirmeyen, oyunda boşluk hissi yaratan haritaya bakın.

Çok üzülerek takip ediyorum oyunun yıkılışını. Gönlüm ister ki, bütün herkes tekrardan başlasın oyuna, eski sistemler geri gelsin, keyif içinde oynayabilelim.
    Yılbaşı yaklaşıyor ve ilk defa, ilk defa bu sene, yılbaşına DSO'da girmeyeceğim. İlk defa bu yılbaşında hiç DSO'da açık olmayacağım. Çok acı.

Topluluğunu dinle DSO. Oyuncularını dinle.

Saygılar...

6. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

ilk başladığım sıralarda ( 2012 sonu yada 2013 başı) hiç unutmuyorum swerfield çayırında bir çamur bossu mu ne vardı onu keserek tp kasmaya çalışırken bir okçu geldi, tam hatırlamıyorum ama sanırım 45 leveldi, kurt cıkardı biz oyunu bırakıp bir daha çıkartsana şu kurtları filan demiştik. o kadar ilgi cekici geldi ki oyunda yeniyiz ve adamın biri geliyor kurt filan cıkarıyor çok şaşırmıştık..

şimdi mi? cardhun sokaklarına bir giriyoruz kurt çiftliği sokaklar kurt dolu.. 5 kişilik ptnin hepsi okçu oldugunu düşün :)

bu DSO bir harika yıllardır içerim şu kafayı yaşayamam ona yanıyorum..

7. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Kara Miras yaması ile ''Geçmişin Gölgeleri'' görevi yapmayan oyuncular yada daha önce özel kod ile yapanlar için tekrardan aktif edildi. ilk görev Kingshil'de başlıyor sarı ünlem olan npc'den görevi alıp yapabilirsiniz. 12 görevi bitirince portal açılıyor ve cardhun sokaklarina girebilirsiniz.

Saygılarımla

8. SusarinSonmez

SusarinSonmez Forum Apprentice

999 ışık özünü satın alabileceğim yada hızlı kasabileceğim yer var mı yardımcı olursanız sevinirim

9. Y0rGuN

Y0rGuN Forum Greenhorn

Telepolos a git mapın sağ tarafında hızlıca toplarsın çık gir yaparak

Beta likes this.
  10. şahpazlı59

şahpazlı59 Forum Apprentice

bu yüzden envanter çok doldu bi an önce şu şeyi kaldırmanız gerek çok sıkıntı yarattı bu direnç taşları ateş buz falan onlara ayrılmış direnç taşları envateri çok doldurdu bütün direnç değerleri olması gerek

11. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Yama 245
    Ara Bakım Çalışması #3

1. Kan Gölü:
    • Tüm canavarların hasarı ve sağlık puanları biraz arttırıldı.

ilginç bir gelişme hmm :rolleyes::rolleyes: yani ne diyeceğimi bilemedim. tabi şimdi çok kolay kesiliyolar ya de mi ama ondannn hee anladım :D

Wolfyank and NofeArTR like this.
  12. İrememre

İrememre Forum Greenhorn

55 level olduktan sonra cardhun sokağının açılması gerektiğini söylüyorlar 56 yım ama bu haritaya giremiyorum yardımcı olur musunuz?

13. sibano

sibano Padavan

Lanetli dilek gorevini bitirmek gerekli diye biliyorum hirajadaki

14. sibano

sibano Padavan

Görüldüğü gibi oyunun hiçbir şekilde oyuncuya verecek önemi saygisi kalmamış oyuna günlüğü bile almak için girmenizi tavsiye etmem.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  15. buzmavi501

buzmavi501 Someday Author

Benim buna itirazım var, bence olağan üstü bir biçimde canları ve hasarları arttırılmalı. Çok kolay kesiliyor yaratıklar zevk alamıyoruz:cool:

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  16. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Yama notu paylaşıldığında ve okuduğumda 15 dakika süre geçmişti, oyundaydım sonra dedim kendi kendime biz ne yaparsak yapalım, tartışalım, konuşalım olmadı discord sunucuna girelim yazalım vs hepsi nafile. Çok önce yazdığım ve anladığım oyun geliştiriciler yazılanlara göre değil Youtube kanalında hastag drakensang online yazıp çıkan videolara göre hareket ediyorlar ve her gün kontrol ediyorlar. Baktılar sürekli kan gölü videoları paylaşıyor x5 hızlandırılmış şekilde buna el atalım dediler... Birileri söylemesi yada hatırlatması gerek videolarda her zaman en az 1 büyücü ve çoğunlukla 2 büyücü var, zihin kontrolünün rakipde kalma süresi uzun ve tekillik skili %90 zırh %70 direnç kırıyor...

Geçtiğimiz gün heredur'da oyun yöneticilerinin oyuna girip canlı yayında bir kişinin partisine katıldılar ve yeni ay etktinliğini zorlayıcı döndüler şimdi onlar zorlayıcı dönerken milletin youtube kanalına kan gölü videoları atması tabi olmaz :) Neyse..... Oyun youtube'deki videolardan ibaret değil ama fıkra bu kadar..

buzmavi501 and aBDuLHaMiTHaN like this.
  17. SusarinSonmez

SusarinSonmez Forum Apprentice

yani ben ne olursa olsun görev yapamayacak mıyım

PLAKASIZ likes this.
  18. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

oyun, oyuncusuna deger veriyor işte bak ne güzel.. diyor ki; cok saygıdeger oyuncu gardaşım duydum ki sen kangölü kesiyor ve hiç zorlanmıyormussun.. senin oyunda hiç zorlanmadan oynaman senin oyun zevkini düşürüyor diye tahmin ediyorum ve sırf sen zevk al diye zorlaştırıyorum..
    çok düşünceli bu adamlar..

ne yapıyorsunnnnn ustaaaa denir mi hiç ''zihin kontrolünün rakipde kalma süresi uzun ve tekillik skili %90 zırh %70 direnç kırıyor...'' diye? şiimdi ona da nerf :D:D:D:cool:

şaka bir yana her şeyi gectim de şu bilgi drobunu arttırın be kardeşim.. el insaf beee

Last edited: Dec 17, 2020
  19. AyyaşBey

AyyaşBey Someday Author

kan gölü kesiyormussunuz kestirmeeem :D bu arada tekilliğide kaybettik sanırım yada bug olmuş olabilir kıs eventi bosunda ve bazı bosslarda işe yaramıyor :D kullansanda kullanmasanda aynı vvuruyor meret

20. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Aynen mod arkadaşlar rapora ekleyiverin. Tekillik içinde olsun olmasın aynı hasar veriliyor kranparusa

Thread Status:
Not open for further replies.