Feedback İçerik Genişlemesi (Dark Legacy)

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tholmania

Tholmania Forum Greenhorn

Evet bu arada test de ettim. Sadece zırh kıran patlayan okumuza puan verseniz de vermeseniz de %50 zırh kırıyor. Ben yazım hatası vardır sandım ama yokmuş. İki şekilde de tamamen aynı hasarı veriyor. Gel de ağzını açıp hayırlı bir şey söyle. Biz gerçekten fazlalılığız bu oyunda. Lütfen korucu sınıfını kaldırın biz de buglarla uğraşmayalım siz de düzeltmemekle uğraşmayın.

mark-kim-8888 and NofeArTR like this.
  2. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Bu benim büyücü karakterim, mail adrese gönderilen özel kod ile açtığım werian servarındaki, genelde sadece kod yazdığım karakter. İsimini vermeyeceğim ama şehirde dururken mesaj geldi dediler ammon döncez gelirmisin dedim bu karakter noob çok vurmaz önemli değil tekillik açsan yeter dediler ve tek el buff ile 190k hasar 205k kritik 70k yakın zırh ve direnç olan korucu karaktetrimle tek başına cehennem kesemezken, kalkıp bu krakterle hem party bulup hemde 2 saat boyunca ammon cehennem dönüp 10k ya yakın materi kastığım karkater bu mu ön yargı ? bu mu oyunun adalet anlayışı... Bennim kızdığım bu işte...

Wolfyank likes this.
  3. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

oyunun geneli pert olmuş siz halen onun zırhı bunun direnci öbürünün hpsi..

karakterlerin skillerinde değişiklikleri filan yt'da videoları izleyerek yapıyorlar... buradan yazılanlar umurlarında değil.. boşa gırtlak patlatıyorsunuz..

benim bir şey dikkatimi çekti onu paylaşmak istiyorum.. eski düzende silaha 4 platin büyü ekleyip yakut ekleyince hasar muazzam artıyordu.. şu an bu geçerli değil.. yapılan aktarım nesnenin temel hasarını baz alıyor, o nesneye konulan taşları pek umursamıyor (hiç umursamıyor demiyorum).. bunun için, saldırı hızı konusunda sıkıntı çeken var ise silaha(tek el-yan el buildi kullananlar için) hasar aktarımı değil saldırı hızı aktarımı verin derim.. hasar aktarımını da yan el nesnesine verin.. deneyin hasarınız belki biraz düşecek ama hız artışı sayesinde hasar buff alma olayında faydası oldugunu göreceksiniz..

4. megatronbaba1

megatronbaba1 Forum Greenhorn

agresif konuştum çünkü oyunu bıraktım daha ne olsun o yüzden sert konuştum doldum çünkü kolay gelsin kusura bakmayın iyi çalışmalar

5. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

oyunu dün silip yeniden yükledim. fakat fotodaki gibi yeni ekipman bilgilendirmesi kapatmayı oyun içi ayarlardan bir türlü bulamadım. ben de temp klasöründeki settingsden ayarlayabildim ancak. üstteki gibi normalde true yazıyo onu false ye çevirdim. ya ben göremiyorum ya da yok gerçekten işte aşağı bırakıyorum

justfortheday, NofeArTR and HuluHulu like this.
  6. Durgunvezir

Durgunvezir Forum Apprentice

Dark Legacy yaması düşüncelerim

NPC+BOSS vs yaratıkların hayat puanlaması OUT
    Tezgah taşlar ve rünler tozların kullanılması OUT
    Silahlar hasar ve bonusları OUT
    Setler ve bonusları OUT
    Haritalarda Malzeme düşürme oranları OUT
    Haritalarda NPC+BOSS vs HP düşme oranları OUT
    NPC+BOSS vs tek vurusta oyuncuların Ölme oranı OUT
    Yeni oyuncuların Gelişme oranı OUT
    Eventlerin Dark Legacy entekrasyonu OUT
    Tücarların maliyet birimleri OUT
    VIP+DELUX üyelikler Dark Legacy entekrasyon OUT
    Dark Legacy yeni taşlar ve rünler OUT
    Andermebt oranları Dark Legacy OUT
    Materi oranları Dark Legacy OUT
    Event Dark Legacy Malzeme oranları OUT
    Dark Legacy Yeteneklerin entekrasyonu OUT
    Dark Legacy Solo OUT
    Dark Legacy Gelecek olan EVENT ler OUT
    Dark Legacy group yenetenek entekrasyonu OUT
    Dark Legacy bilgelik sistemi OUT
    Dark Legacy envanterde gözükmeyen simgeler OUT
    Eritme isaret entekrasyonu OUT
    Küre parçası düşme oranı OUT
    Dark Legacy zorluk derecesi OUT
    Anket yapılmadan planlanan dev günceleme OUT
    Oyuncuların hasar skill efekleri OUT
    Ouyncuların atılan öz tüketimleri OUT
    AMMON haritaları cehennem modları OUT
    Eventler de ilerleme oranlarının düşürilmesi OUT
    Rün ve Mücevher takıları gerçekten OUT
    Cehennem haritalarına gelen ince ayar OUT

mark-kim-8888 and Wolfyank like this.
  7. AyyaşBey

AyyaşBey Someday Author

büyücülere bir sorum olucak bu demir irade itemleri sizdede hep 3 büyülümü düşüyor yaklasık 20-25 farklı item düşürdüm hep 3 büyülü ama ben bunların 4 büyülüsünü gördüm ama hic düşmedi nedense buda mı bug

8. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @AyyaşBey,

Bahsi geçen nesneler 3 büyü olarak düşmektedir ancak efsanevi nesnedeki 4 büyüyü aktarım olarak geçirebilirsiniz. Yani nesneyi 4 büyülü yapma imkanınız vardır.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

9. Tзсниоlogy

Tзсниоlogy Forum Apprentice

Dün de bi screenshot atmıştım 118k blok değeri veren bi tonikle alakalı, bugün de oyundan kaldırılmasına rağmen blok gücü toniği geldi. Bunu da notlara eklerseniz güzel olur.

Beta likes this.
  10. Mera

Mera Forum Apprentice

Peki bir insan pvpde kendi nasıl tek atabilir savascıya tek vuruş atıyorum ben ölüyorum sonra ki el ben daha elimi sürmeden bekcimin 2.000.000 (2milyon milyar milyon) hasar atması tek vurusta üstelik da

Pvpde bu kadar fazla hasar olması ve üstüne hasar yansıtma gibi bir sacmalık
    Sadece temel degerlerin isledigi sacma pvpde daha ne kadar kötü olabilir ki diyordum yine şaşırttı dso ekibi

Artık yama 300ü beklemek lazım herhalde

11. Tзсниоlogy

Tзсниоlogy Forum Apprentice

Bundan önce de 2 tane screenshot atmıştım ama bi geri dönüş gelmedi hala. (En azından ''Notlara eklendi'' vs.) Benim hesapla mı alakalı acaba bu aşırı güçlü tonikler ,ilaçlar vs. ? 3 gündür geliyor bu tarz şeyler bu kısa günü karına. Buradaki de eski özellikteki bi ilaç normalde %14 vermesi lazım. Evet oyunda birçok mevcut hata var bu ufak bi hata gibi gelebilir ama örneğin bu toniklern hatalı kritik, hasar versiyonları falan da varsa büyük dengesizlikle neden olabilir, çok da küçük bir sorun değil bence.İyi günler

12. Lager

Lager Forum Greenhorn

Yani cerdhun sokaklarında mıllet 7 24 kasılıyormuyduda ordakı yaratık sayısını 0 a ındırdınız ? mıllet orda 1 haftada farm yaparak lv atladı uçtu sımdı gerıden gelenlerı patates ettınız, bukadarda kepazelık olabılırmı ya mıllet kasılamıyor dıye ara verenler bıkanlar yıldım dıyenler var neden? adalet yokda bu oyunda ondan sonradan gelenlerı zırnıkkadar dusunuyorsa dso ınsan deyılım, ben hala bu sorunları mod arkadasların ıletıp ıletmedıgıne ınanasıl gelmıyor nasılsa cevrenız tam hemen kasıldınız her yere gırebılıyorsunuz gerı kalanı kım takar kım dusunur, 2020 dunya olarak deyıl dso olarakda sasırdıgımız bır yıl oldu bravo adamlar yalvarıyor mıllete pt lere alın bızı dıye lv atlayamıyor level level uzay dılındemı yazalım hıntce mı ıngılızcemı ruscamı hangı dıl yazalım level, bılge atmıyor adam 1 2 ayını oyunamı harcıyacak level kasmak ıcın ısı gucu olan ınsan neden bu oyunu oynasın bı sorarmısınız dso yonetıcılerıne mod arkadaslar ıyı oyunlar

13. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Bende oyunu dün silip tekrar yüklemiştim. Bu ekipman görünümünde varsayılan ve gelişmiş görünüm dikkatimi çekti. Sonunda bu itemlerdeki yeşil olayını anlamış olduk. İtemler de hiç taş olmasa bile temel değerinde kritik darbe varsa aktarıma 1 tane kritik darbe yaparsan taş olmadığı halde itemin temel değerindeki kritik darbe artıyor. Bir tane örnek item yaptım. Bu aktarım cidden bir önceki sürüme göre farklı baya.. Opal taşlar bence daha etkili geldi gözüme.

Valla bende bir tane yan el kalkan düştü, hasardan vazgeçip hp ye yöneldim. Önceden hasar kullanıyordum yan elde.. Örneğinn;

PLAKASIZ and aBDuLHaMiTHaN like this.
  14. ByAlpago

ByAlpago Forum Greenhorn

Merhabalar değerli DSO oyuncuları ve içerik geliştirmecileri sizelere cehennem geçidi drobu probleminden bahsetmek isterim hesabım da hiç cehennem geçidi kalmadı ve acımasız map de farmlamaya başladım yaklaşık 2 gündür farm yapmama rağmen hala geçidim sıfır bunun nedeni nedir ?

15. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @ByAlpago,

Sorunun farkındayız ve gerekli yerlere iletildiğinden emin olabilirsiniz. En kısa sürede düzeleceğini umuyoruz.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

16. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

bu görünümü sevmedim detaylı daha iyi yani yüzdelerin görünmesi lazım :D ama benim derdim başka :) yerden mg si daha yüksek bir item alınca ' yeni donanım alındı' diye ekrana gelen yukarıda attığım pelerin fotosu gibi. yani oyun içinden eskiden kapatılıyordu diye hatırlıyorum. ama şuanda yok öyle bir ayar

sayın modlara: bu arada kış ortası rünleri artık tezgahta üretilemiyor mu? eğer üretilemiyorsa neden kış eventının ilerlemesine buz+krt+hp rünü koymuşlar?

Last edited: Dec 26, 2020
  17. AyyaşBey

AyyaşBey Someday Author

@aBDuLHaMiTHaN aslında üretiliyor tezgahın neresinde bilmiyorum ama etkinlik barından aldıgın esintiyi kullanman lazım tezgaha yerleştirince üretim seması cıkıyor tasları o sekilde ekleyebiliyorsun

18. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

dostum onun cözümü biraz karışık gibi ama olayı kavradınmıydı basit.. essiz bir item mi düstü? 3 büyü aktarımı varsa bu essiz iteme herhangi bir efsanevi itemi aktarırsan direk 4 büyü oluyor.. boş işe yaramaz bir efsaneviye 4 gereken büyüyü aktar sonrasında bunu essize gecir.. essizin 4 büyülü ve istediğin büyülere sahip olacaktır..

o da bir secenek.. kritik hp hasar saldırı hızı ne istersen verilebiliyor..
    benim demek istediğim saldırı hızım düşük diyen oyuncular görüyorum.. onlar için silaha saldırı hızı vermek çözüm olabilir.. +0.300 saldırı hızı olan silaha 4 hız büyüsü yapılıp bir kaç zirkon desteğiyle 4.00 ı gecebiliyor saldırı hızın.. yoksa o kadar çok şey deniyorum ki kafalar bir milyon item-aktarım konusunda :D

Last edited: Dec 26, 2020
    AyyaşBey likes this.
  19. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

buldum eyvallah. rünlerin en düşük seviye olması gerekiyo. bilmeyenler için bu bilgiyi vermiş olalım. lakin kış esintisi denen nesnenin sadece bu etkinlikten alınabildiğini varsayarsak 5/5 konsantre rün elde edebilmek için 5 sene gerekli bu durumda merkez ekibin kafa yapısını anlatan günün fotosunu bırakıyorum :D

Beta and Wolfyank like this.
  20. tuncy4141

tuncy4141 Forum Apprentice

lvl atlayınca ...bazı itemlere aktarma falan yapınca oyun manyaklaşıo ... konsantrasyon yarıya düşüo .. hayat puanı düşüo .... arkadaş aktarmasız item deniyorum hasar ve kritiik artıo sonra iteme aktarma yapıp kullanıom hasar ve kritik düşüo ... aktarmasız halde artı verirken daha güçlü aktarma yapınca eksi hasr ve kritik verio .....

Beta likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.