Feedback İçerik Genişlemesi (Dark Legacy)

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zamusta

zamusta Forum Greenhorn

Görev rehberi diye konu açılırsa iyi olur 55 geldiğinde açılmıştı kim neyi nasıl yaptıysa veya yapamdiysa o konu altında biriksin modlar yardımci olsun görev bilgilendirmede takıldığı yerde oyuncuların keza aynı şekil oyuncular olarakta bizde birbirimize yardımcı olabileceğimiz bir konu açılırsa güzel olur

2. otus_sanis

otus_sanis Forum Greenhorn

aynen bende öyle yaptım

3. Zoee_Game

Zoee_Game Forum Apprentice

Şimdi betadan beri oyunun içindeyim, bazı gelen güncellemeler çok sert tepkiler verip hesap silmişligim falanda oldu. O kadar emek boşa gidince hadi dostlar hatrina tekrar deyip başladım, bu sefer yeniden başlanacak gibi değil herhalde. Çocuğa versen şu oyunu daha iyi hale getirdi. Zamanında 40 levele geri dönme olayıni oylarken kim niye kabul etmedi onu anlamdım. 45 50 55 hepsine yine kabulüm bir şekilde düzelir zevk alinirdi. 45 level varken hem pvp hem pve oyuncu sayısı şuan ki ile aynı ki cidden sormak istiyorum. Bir veriyi yorumlamak çok mu zor?
    O kadar fazla skill ekleyip sonrasında skill slot sayısını düşürmek nasıl bir tezatlıktır.
    Ama şunu çok iyi biliyorum. Yine forumlar dolacak taşacak herkes yazacak kimileri tepki için hesap silecek ara verecek ama yine hiçbir şey değişmeyecek arkadaşlar buna da emin olun derim.
    Oyuna okçu ile başladım okçu ilerde devam ettim hep.
    Ağır darbe hangi mantığa göre süreli oldu gerçekten merak ediyorum.
    A7 seti kendileri getirdi övünerek, şimdi kendileri kaldırmış, belki ilerde ammonlardan tekrar kazanılır set bonusu olarak gelir bilinmez ama bu kadar az skille oynamak zevk vermez ona eminim
    Neyse çok şey yazasım varda burada sadece yazılmış olarak kalacağı için kendimi yormaya değmez. 10 senelik macera benide herhalde zamanında büyük güncellemer ile oyunu bırakan ekibe dahil edecek..
    Sağlıcakla kalın

Makyavelli and aBDuLHaMiTHaN like this.
  4. justfortheday

justfortheday Forum Apprentice

[​IMG]Bu nedir ya 0.001 hız hic koymasaydınız daha iyiydi. Şu taş değerini yazarken insan utanır dalga geçer gibi. Çok değil %1 değere ulaşmak için ne kadar toz lazım olur acaba?

Makyavelli likes this.
  5. PureAnarchy

PureAnarchy Forum Greenhorn

Oyun tek kelime ile BERBAT olmuş, skiller tüm karakterlerde saçma sapan olmuş, mevcut karakterlerin kritiik düzeyleri neredeyse sıfır, bekleme süreleri, kaynak maliyeti "Buhar, Mana, kansantrasyon, Öfke" skill basılamıyor kısaca.... Buhar teknisyenin kuleleri 2 adet açılabilirken 1 adet ile sınırlandırılmış. Büyücünün bekçisi düşmanları üzerine çekmiyor. Hp porları sadece Kingshill de ve %20 lik üstelik çok pahalı. Mevcut hp potlarının bekleme süreleri %lik bazda aşırı uzatılmış, %80 lik pot için 12 saniye bekleme süresi nedir? Umarım forum yetkilileri ve teknik ekip bu mesajları dikkate alır. Premium aldığıma pişman oldum resmen, oyundan soğutacak kadar kötü bir güncelleme bugüne kadar hiçbir oyunda görmedim. Lvl yükseltip yenilikler yapılabilir elbette ama bu oynanışı bozmamalı ve oyuncuları oyunu bıraktırmaya zorlamamalı... Mevcut karakterim 49 lvl Buhar teknisyeni, Hayat beşiğinde ki koruyuları kesene kadar birçok kez ölüyorum. Eski düzende zorlanmadan kesebiliyordum. Umarım ESKİ haline döner, gerekirse sadece lvl ve yeni haritalar eklensin, bunca oyuncunun emeğine, oyun keyfine, parasına yazık....

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  6. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

[​IMG] << abi iyi ki drakensang oynamıyor haaaa :cool:

buzmavi501 and aBDuLHaMiTHaN like this.
  7. Patiq53

Patiq53 Forum Greenhorn

Ne bekliyordunki? Heredurda görev bugu var adamlar hala duzeltmedı bakıma alıp ne beklıyorsun? foruma bakıyorlarmı sanıyorsun? sence oyuncuların ıstedıklerı sıstemımı getırdıler sanıyorsun ne beklıyorsun? artık foruma bıle yazan kalmadı bakmadıkları ıcın ben bıle 3 yılın ardından suan ılk yazıyorum ne beklıyorsun? iyi oyunlar herkese

8. buzmavi501

buzmavi501 Someday Author

Gözünü sevdiğiminin modları bişiler yazsanıza, bir geri dönüş yokmu hala merkezden. Görev yok bişi yok, boş bir şekilde aptal gibi çölde dönüp duruyoruz. Bu güncelleme 100 lv seviye sınırına çıkıp, oyuncular böyle boş boş ve aşırı ağır bir şekilde kasılsın diye mi geldi ? Bir sorun şu merkeze ve oyuncuları sakinleştirecek cevaplar verin, yoksa çok oyuncu kaybedilecek. Kimse çekmez bunu böyle, amaçsız bir oyun mevcut karşımızda

9. Nothanks!

Nothanks! Someday Author

Skin çok kötü envanterde kaybettigim bir itemi 5 dkkada buluyorum ayrica 5 skill slotu kanser sebebi yamadan once 7 slot yetmiyordu zaten?ayrıca takilan oz ve pot slotlari hp ve mana barda kötü , çok küçük tam sayilarini göremiyorum , hadi tasarimcisinin gozleri bozuk anladikta o ekipte 1 tane adamda cikip demez mi doktor bu ne sen ne yaptin?

10. sibano

sibano Padavan

Savaşaçı karakterinin skilleri öyle göz alıyorki başınızı ağrıtabilir bu kadar abartı olaya ne gerek vardı parlayıp duruyor arkadaş deli oldum yahu

11. sibano

sibano Padavan

materi olayı 99.999 olması gerçekten abartıdan başka birşey değil insanlar yeni bir güncelleme geliyor test etmek için nedir anlamak için görev yapıyor ve önüne böyle bir engel çıkıyor ne yapılabilir materisi olmayan hiç...

12. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

skilleri resetlemek için istenen altın miktarı..rünleri yükseltmek için istenen altın miktarı...şimdi dersiniz ki bu yama ile item satış fiyatları arttı. evet doğru lakin item düşmüyo ki satıp insanlar altın yapsın. ücretsiz yapın en azından 1 hafta

13. buzmavi501

buzmavi501 Someday Author

Yeniden Yakala (6/6) görevi sanırım hatalı, karanlık mardoll öldür diyor öyle bir yaratık yok lütfen merkeze bildiriniz mod arkadaşlar

14. iNeed2p

iNeed2p Forum Greenhorn

dun aksamdan beri, yenı map arıyorum bilen yokmu yardımm toprak bul dedı kapı yok ki nereden bulacam her yere baktım yok ortada...

15. AyyaşBey

AyyaşBey Someday Author

hangi görev oldugunu hatırlamıyorum ama sanırsam bu görevde biraz beklemen lazım görevi iptal et materi girdabını onundeki slotları temizle görevine geldiğinde temizledikten sonra orda bıraz gecikmeli olarak spwn oluyor

16. AyyaşBey

AyyaşBey Someday Author

söyle bir yol buldum ben kapalı oda normal gir cık yap iyi kasılıyor orda altın baya essiz alabiliyorsun üstüne bide mor hediye toplarsın

17. Nessa198

Nessa198 Forum Apprentice

silin oyunu ya adamlar bizi eşşek yerine koyuyor, yıllarca oynadın item yaptın gelen duruma bak :D bir de bugdan lagdan geçilmiyor.

18. justfortheday

justfortheday Forum Apprentice

Hız taşlarını taktığım rün takında bug sebibi ilemi bilemiyorum haritalar arasında geçiş yaptığımda sürekli olara hız rün taşlarımı oto sökülüp çantama atıyor bıktım artık sürekli taş tekrardan takmaya bunun bi çaresi varmı bilen bi akıl verebilirmi bana acaba

19. mossbert23

mossbert23 Forum Apprentice

Bu skill barini neden 5 e düşürdünüz arkadaş bide bekleme süresi gelmiş valla normal modda bile zor kesiyorum canavarları bu skill bari geri 7 falan oluyor mu bir yolu var mı bilmediğim?

beratts61 likes this.
  20. hazretiyasuo1

hazretiyasuo1 Forum Greenhorn

yeniden yakala 6/6 da mardoll u kes diyor ama ortalıkta mardoll falan yok

Thread Status:
Not open for further replies.