Feedback İçerik Genişlemesi (Dark Legacy)

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. beratts61

beratts61 Forum Apprentice

Öncelikle bu bahsetceklerim hakında bir çok okçu aynı fikirdedir;

1-Kurtlar dışında hasar çıkartamıyoruz (ve de kırılganlar ölümcül modda zor daynıyolar 1,5m hpleri vr)

2-Konsantrasyon maliytleri çok fazla patlayıcı ok atıyoruz 80 knstrsyn istiyor geriye vurmaya knstrsyn kalmıyor

3-Gelişi güzel atış 40 küsürlerde kansatrasyon istiyor tek alan sklimiz ayrıca az vuruyor tecrübe ağacından 20 ye düşürüyoz bir şekilde ama yine de fazla istiyor

4-(Arı,Kurt,Yaşam ağacı) Biz okçumuyuz yoksa hayvan terbiyecisimi bunların dışında hasar çıakrtamıyoruz

5- Loncadaki (Büyücü,Cüce,Savaşçı) Arkadaşalrım aynı bossu ortalama 5dk dakikada keserken ben aynı bossa 15 dka uğraştım acayip bir denge farkı var Acı çektim resmen bossu keserken

6-Yetenek barı 8 olmuş 10 tanesi yetmezken 8 e düşürlemsi garip

7- 80 lvl grup seviyemiz nedne silindi ne alaka madem öle birşey var bilgelikde silinsin o zaman biz 80 lvl grup seviyesi için ne kadar farm yaptık bu emek hırsızlığıdır

8- Nebula,donmalar,bug lar yeni yamada daha da çok oldu

9- Ben bu oyunu 2012 den beri oynuyorum Okçuyla bu kdr zorlandığımı hatırlamıyorum patlayıcı ok gittiğinde üzlülmemiştim çünki dikenli yolun zehir patlaması vardı onuda kaldırmışlar resmen okçuyu Kolsuz bacaksız zavallı bir hale sokmuşlar yerine kurtlar arılar vuruyor :) Okçu oynayan arkadaşlarım arasında hepsinin fikri bu şekilde okçunun bu halde kalmamasını istiyoruz merkez ekibine iletebilrseniz seviniriz

Last edited: Dec 5, 2020
  2. adanali1940

adanali1940 Forum Apprentice

iksirlerin fiyatları uçmuş , ben hayatta iksire andermant vermem çünkü daha önce altın ile satılan bir şeydi bu.
    Küpler de artık hiçbir işe yaramıyor , deluxe'm bittiği zaman bir daha da deluxe/pre almayacağım çünkü hiçbir şeye yaramıyorlar, parasını hak etmiyor.
    En temel nesne olan iksiri andermant ile satıp neyi hedeflemekte bu merkez ekip?

cidden iksir/ilaç için andermant verip , daha sonraları da bunun için para yatıracağını mı düşünüyorlar oyuncuların?

Samimi söylüyorum ;merkez ekipte çalışıp , oyunun bu kilit noktalarına imza atan yapımcı arkadaşlara kariyerlerini gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum.
    Çünkü isteseler bu kadar başarısız bir ticari politika uygulayamazlar.

3. polgaraaa

polgaraaa Forum Greenhorn

görevde sargon kalesinde nerinayı bul diyor. ana görevlerde. bu görevi yapmak için gerçekten sargon etkinliğini mi beklicez? öyle değilse sargon kalesine nasıl gidicez?

gameako3 likes this.
  4. gameako3

gameako3 Padavan

Ben de daha tam yazacaktım benden önce yazmışsın bakalım yapanlar belki cevap verir

polgaraaa likes this.
  5. sibano

sibano Padavan

selamün aleyküm
    arkadaşlar eldivendeki saldırı hızı niye işlemiyor ?

NofeArTR likes this.
  6. masterjjack

masterjjack Forum Apprentice

2 görev hakkında sorum olacaktı.

1- İlkler 1/1 görevi
    Sargonun gölge kalesinde Nerina'yı bul

2-Gölge Ustası 1/1 görevi
    Jon Sunlair'e 999 ışık özü götür. Bu görev için 999 ışık özü kastım ama görev tamamlanmıyor.

7. beratts61

beratts61 Forum Apprentice

Okçunun Kurtları Zırhı kırık rakiplere vurmuyor yani vurmuyordan kastım aynı vuruyolar kırık olup olmamamsı fark etmiyor bu bir bug mı yoksa bilerekmi yaplldı Misal bosa 42 k vuruyolar zırhını kırıyorum yine 42k atıyolar

NofeArTR likes this.
  8. buzmavi501

buzmavi501 Someday Author

Hele buga bakın buga, bir kurt salışa bu kadar kurt çıkıyor. Şu sözde merkez ekip böyle güzel bugları genele yaysın lütfen. Okçular hiçbir işe yaramaz olmuşlar, buradaki kadar kurdu tüm okçular salsınki bir işe yarasınlar :D Ayrıca sözde merkez ekip bu kadar alay konusu olmuşken hala bir şeyler yapmıyacaklar mı ? Oyunda bug, lag ve hata diz boyu. Bu güncellemenin adı belli "Büyük Rezillik Güncellemesi" :D Görebileceğiniz en hata dolu oyuna hazır olun, haydi oyuncular oyuna girin ve rezilliklerimize şahit olun :D

9. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Okçular sadece partyde destek karakter olmuş. normal mapi farmlıyor ama lider bos yada ana bosda vurmuyor. Kurtlar sadece hp vermekten başka bir işe yaramıyor temel hasarına göre hasar veriyor bosa ama dediğin gibi zırh kırma farketmiyor. Arı olayı tamamen boş ve saçma bir skil olmuş

En üsteki yazına istinaden, yama gelince verilen 1500 yaldızlı yoncaya konstanrasyon yenileme rünü al 3 tane mor renge dönüştür.
    Bilgelikten konssantrasyon full yap, daha fazla konstastrasyon rünü mor yap, özel yetenekte 2 her düşmana vurduğunda 2 her öldürdüğünde 10 konstansrasyon vermeyi full yap Bu çekilde mapteki yaratıkları güzel kesiyor ama boss için çözüm yok..

Square212 likes this.
  10. Nothanks!

Nothanks! Someday Author

Savasci ve okcu karakterim var 2014 den beri oynuyorum savaşçı akıyor okcu ise allahin cezasi tam silmelik olmuş hasar yukseltmesi okcuyu kesmez okcunun skilleri cooldown zamanlari falan baştan duzenlenmesi gerekiyor okcunun kurtlari diger party oyuncularinin maptan rahat gelmesini engelliyor ben olsam okcuyu ptme almam bu şartlarda o kadar vahim olmuş okcu tebrikler her yamada oyunu daha batiriyosunuz.

Square212 and buzmavi501 like this.
  11. Patiq53

Patiq53 Forum Greenhorn

1- Bilgelik nerden dusuyor eskıden delux pre alır kapalı odada falan kasardık veya col mapında gızlı tılkı servısınde, sımdı bırakın onları bu bılgeyı nerde kasıcağız bılen bırısı acılen solerse sevınırım daha doğrusu duşuyormu artık pek dusmuyor gıbı suan oyle gozukuyor,,

2-gızlı tılkı servısındekı--karşı casusluk ve gızlı bır mısyon gorevı harıtada gozukmuyor ve gorev olmuyor ılerlemıyor bunu ıletırsenız ıyı olur cozum bulsunlar şu buga

3- tezgah gorevlerı kısa deyısle yesıl soru ısaretı gorevlerı kınsılde ılk gorevı yaptıktan sonrakı yerlerde gorevler cıkmıyor dırenıscı kampı ve devamındakı harıtalarda mesela o gorevlere ne oldu? nezgahları ve tezgah taş uplatmalarını nasıl yapacağız?

bunaldık vallaha ya bıktık, yazıyoruzda essek gıbı hıssedıyoruz kendımızı nasılsa dso yonetımıne bunlar ıletılmıyor ıletılseydı oyuncuların ıstıyeceğı bır sıstem getırılırdı dso nun kafasına gore karar verdığı bır sıstem deyıl, ıcımızde kalıcağına burda yazıyoruz ıste neyse ıyı oyunlar

lead321 likes this.
  12. Zoee_Game

Zoee_Game Forum Apprentice

Altına imzamı atıyorum betadan beri okcularla alıp vermedikleri var anlayamadım 10 senelik emek çöp oldu resmen kuru hp basıyor karakter başka bisey yok

13. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Okçu değil arkadaşlar korucu. Şimdi tam ismine yakışır bir char olmuş. Kurttu, ağaçtı, kuştu, dikenler derken bir de arılar geldi artık tam oldu. Bal kovanları lazım arı çiftliği için. Eskiden korucuyu ptye almazlardı A7 set gelince en hızlı boss kesen sınıf oldu (cüceyle ölümüne kapışır) şimdi eskiye dönüş oldu herhalde yine en istenmeyen sınıf olmuş. Merkezin kafa gidip geliyor demekki

Square212 and buzmavi501 like this.
  14. sibano

sibano Padavan

:confused: önceki güncellemede olan hızımızdan oynayış zevkimizden eser kalmadığı bugdan geçilmediği için dso ya teşekkür ederim.

Wolfyank likes this.
  15. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Merhaba;

aktardığınız item temel değeri ile uyumlu olursa daha fazla etki yaratıyor ve tabi kullandığınız taşlar. Örneğin; eldivende saniyede saldırı hızı yüksek olması lazım. resimdeki pelerin gibi. Yan taraftaki yeşil ibareler etki derecesini gösteriyor. her iki itemde aktarımlar eşit değerde olmasına rağmen pelerin daha fazla saldırı hızı veriyor. Eğer eldivende saniyede hızı yok ama aktarımınız saldırı hızı ise yeşil değer gözükmez ve istenilen etki yaratmaz.. Birde illa eldivene saldırı hızı aktarmak gibi bir durum yok. itemin temel değerine göre aktarım tercih ediniz.

Last edited: Dec 6, 2020
    Wolfyank, 4NormaL and Beta like this.
  16. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Kaç şuan hızın? Eski sisteme ulaşabilmek mümkün mü? Ben max hızda oynamaya alışınca bu çok zor geldi

NofeArTR likes this.
  17. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Saf hali 2,6 küsür, silah süsü ve 1 tane yüzük eksik.. silah süsünde hasar,saniye saldırı hızı,kriitk darbe veya hareket hızı saldırıhızı kritik darbe bulmam lazım. yüzükte benzer.. öyle olunca 2,9 za kadar çıkması lazım. taş slot eksik halde.
    şuan azim kemeri ve azim yüzüğü kullanıyorum. birde taşdan atak yapınca geliyor 3,2 buluyor yüzük ve silah süsü ile geçer muhtelemen 3,33.

Eski akatarma mantıkla olmuyor dostum. Yeşil + 'ları bilerek koymuşlar amaç temel değeri ve taşı düzgün kullanılması için. Mantık şu aktardığın itemde + yeşil yüksek olacak böylece etkisi daha fazla oluyor. Misal üstlüğe hasar artışı olsa bile etkisi çok az oluyor. Temel değerde hasar olsa bile. üslüğe temel değere göre zırh veya direnç aktarımı olacak. birde taş koyunca yeşil uçuyor.
    Edit:

Senin için eldiveni yüzüğe geçirdim daha fazla saldırı hızı oldu bak :)

Last edited: Dec 6, 2020
    4NormaL and aBDuLHaMiTHaN like this.
  18. sibano

sibano Padavan

oyundaysanız mesaj yollayabilirmisiniz birkaç şeyde danışacağım weriandayım Viobis

19. iyitarafındanbak

iyitarafındanbak Forum Apprentice

1-eşsiz nesnelerin çoğunda 3 büyü haznesi var. soru şu neden eşsizleri kullanalım?
    2-kritiği düzeltme yolu bulan var mı? hadi kritik sorun değil de kritik hasar yerlerde. heryere kritik taşı mı eklemeliyim.
    3-özellikler ekranda o kadr çok renk ve karmaşa oluşturuyor ki gözlerim pert olmadan düzeltmelerini iletirseniz sevinirim. grup arkadaşı skil grafiğinin görünmemesi gibi seçenekler yerinde olabilir.
    iyi birşeyler de eklyeyim çok karmsar bir form olmuş:D
    1-altın neredeyse hiç sorun değil haber vereyim yamayı tecrübe etmeye başlamayan varsa. beceri sıfırlamak da kazanılan paraya göre çok değil.
    2-pot almak da sorun değil. can yenilmesi sağlayan özellikler oldukça fazla.
    3-özelliklerin herşeyde çıkması kafa karıştırıcı olsa da özgür kalmamız bence bi hayli güzel. radikal bir build yapmak özgün tarzların ortaya çıkması gibi faydalar sağlayacak gibi.
    4-okçu karakteri sanıldığının aksine oldukça güçlü şuan. belki oynayış tarzı değiştiği için rahatsız olan arkadaşlar olabilir(haklılar) . anlık hasar çıkarma tanklama , can basma, zırh kırma bir çok özelliği kullanışlı. tek başına map dönebilecek tek krakter olabilir.

Beta likes this.
  20. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Konsanttrasyon yenilenmesini ve fazlasını dengelersen farm için dediğine katılırım ancak boslara zırh kırması aşırı pasif kırsa bile etkili skili yok bossun canını indiremiyor. Ama büyücü yada buhar teknisyeni hatta şimdi savaşı bossların canını resmen sömürüyor.

Misal ortalama değerlere sahip olmama rağmen etkinlik mapini kan gölü farmlıyorum. Ama en ufak köpek lider bosu kırmızı özle bile 10dakikadan fazla sürüyor. etrafına çıkardığı yaratıklar ölüyor ama bos ölmüyor. Ana bossu saymıyorum bile yatıramıyor seni ama kendisi de yatmıyor kırmızı özle tek başıma 38-40 dakika falan sürdü.

Square212 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.