Karakter Gelişimi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Pandaros, Jan 1, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Pandaros

Pandaros Someday Author

Merhaba,
    Oyunu tam olarak 2 aydır oynuyorum. 50 lv de iken bırakmıştım. 2 ay önce 50 lv olarak tekrar kasmaya başladım. 2 ayda karakteri getirdiğim konumu aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Antik bilgiyi para ile yükselttim. İzlediğim videolarda pve için zırh direnç ve blok değerimin yeterli olduğunu gördüm. Fakat hasar ve kritik yükseltemiyorum. Görselde hareket hızı peti var maplerde kritik peti kullanıyorum ve kritiğim 43 oluyor ve henüz kış etkinliğinin verdiği mücevheri almadım onunla beraber yüzde 50 kritik seviyelerine geleceğimi düşünüyorum. Bundan sonrası için sizlerin tecrübelerine dayanarak nacinaze fikirlerinizi almak istiyorum. Kısa yoldan önce kritik sonra hasar yükseltmek için neler yapmam gerekiyor. Ayrıca saldırı hızı da benim için problem çünkü çift ele geçmek istiyorum ama Yırtıcı kullanmama rağmen anca 3,5 hız var çift elli kullansam hız kalmayacak. Yani özetle kısa yoldan full olmam için ipuçlarına ihtiyacım var. Son olarak şuan herhangi bir loncada değilim. Loncaya katılmak, grup kurarak beraber map dönmek dışında ekstra bir katkı veriyor mu ? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

https://www.hizliresim.com/pd92fp0