karakter rehberi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by justfortheday, Dec 13, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. justfortheday

justfortheday Forum Apprentice

son lvl ulaşan savaşçı büyücü okçu ve cüce oynayan arkadaşlar sizden ricam karakter değerlerinizi kullandığınız zırhlar hangi zırha hangi cevherleri taktığınızı hangi rün ve mücevheri kullandığınızı modlardan gerekli bilgiler gelinceye kadar rehber olarak kullana bilmemiz için paylaşa bilirmisiniz lütfen

NofeArTR likes this.
  2. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Burada yine paylaşırım fakat bu paylaşımlardaki itemlerin aynısı ve benzerini düşürmen zor çünkü itemlerin sabit temel değerleri yok yani illa eldivende saldırı hızı temel değeri düşecek diye bir durum söz konusu değil her item her ttemel değerle gelebilir bu yüzden düşen itemelre göre kombin ve aktarım yapılması gerekiyor. ve çok sık değişebiliyor.. misal ben üstlükte 4 zırh, omuzluktta 2 kritik 2 direnç kafalıkta 2 direnç 2 zırh yapmıştım, tek el itemi kasarken mesala başka temel değerli omuzluk attı değiştirdim. bunun gibi.. Çok sağlıklı olmaz yani şuan için istediğin

justfortheday likes this.
  3. justfortheday

justfortheday Forum Apprentice

Sizi çok iyi anlıyorum paylaşım istememdeki sebep üç aşağı beş yukarı bir fikir edinmek içindir mesela eski sürümde kritik hasar 4 üzeri kritik darbemde %80 şu an için bu değerler yerle bir sizlerin bu değerleri yeniden nasıl toparladığınızı görmek veya hayat puanını ve zırh değerlerini nekadara kadar yükseltmek lazım olduğunu blok değerleri tüm karakter sınıflarına lazımmı gibi.Üç aşağı beş yukarı en azından önümüzde bir taslak olursa üzerini tamamlamak için izlenecek bir yol olur buda hiç bişey bilmeden uğraşmak yerine azda olsa bir bilgiyle yolu izlemek daha iyi ve kolay olur

4. gameako3

gameako3 Padavan

Dostum seni iyi anlıyorum. Ancak itenler de büyüleri şu anda tam birer çöp. Ayak hızı ve atak hızı hariç diyelim hadi ki onlar da çok önemli değil. Esas karakterinin Değerlerine etki eden şey bilgelik seviyesi ve sahip olduğum rünler Ki bunları yükseltmek de şu anda imkansız gerek bilgelik drobu gerekse tüm drobu çok düşük. Evet belki iyi bir silah bularak hasarını çok yükseltebilirsiniz ancak kritik değer yükselmediği sürece sahip olduğun hasarın çok da bir önemi yok maalesef bu durumda kritiği yükseltmek için Bir formülü maalesef yok. Belki tüm itemlerde temel değer plat kritik bulsan ve tüm slotlara kritik taşı bassan ki bence yine çare olmayacak ama denenebilir yine sonuç çok yüksek olmayacaktır. Tüm bunların üstüne yetenek bekleme süresi saçmalığı ayrı bir eziyet. Mesela ben bir büyücüyüm 250 K hasar var ancak skill olmadığı için sadece ateş topu vuruyorum o da yüzde 120 vuruyor yani yaratıkta görüdüğüm 250 K hasarla 80 K bunlar düzelmediği sürece oyun tam bir eziyet

5. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Çift el böyle...

tek el buf alınca böyle...

Blok hiç kullanmadım... itemlerini ayırdım sadece.. Aktarımlar taşlara ve itemlere göre değişiyor...
    genelde dengelediğim 3 kritik 2 hasar 2 hayat 1 zırh 1 direnç, 2 saldırı hızı, diğer itemler ise direç zırh direnç kritik şeklinde aktarıyorum.. genelde sağ taraftaki tüm itemlerde başlık,omuzluk,üstlük ve eldivende, temel değerlerinde kritik şartı ve tüm direnç şartı arıyorum...

Lakin söylediğim gibi set olmadan 10slot olmadan bunlar idareten aktarımlar daha fazlada uğraşmayacam... set ve bilgelik lazım

Saygılarımla

6. WİsdomSlayer

WİsdomSlayer Forum Apprentice

Konstrasyon yenilenmesini nasıl o kadar yüksek yaptınız acaba rünlerle mi sadece?

NofeArTR likes this.
  7. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Evet, 3 tane konsantrasyon yenileme rün'ü var mor renk,, Fakat konsantrasyon artınca yani daha fazla olunca yenilenmeside artıyor. saf hali 202 ile %39 küsür yenileme atak yapınca 218 ye çıkıyor %41 yenilenme

justfortheday and WİsdomSlayer like this.