KingArthasTeamPL GRIMMAG

Discussion in 'Sekcja Polska' started by archimondis, Feb 5, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. archimondis

    archimondis Forum Greenhorn

    KONTAKT: SIDU#1283

    Trochę o mnie :) Król jest fanatykiem dragon balla, gothica warcrafta i diablo :)
    12 lat grałem w Metina panujący nad serwerem Monastyr był "GURAL" hmm czy to mogłem być ja ? :D
    trochę później na privach pogrywałem aż trafiłem na DSO resztę już wiecie :))
    Witam wszystkich zagubionych, pogubionych w liście znajomych jak i w szoku że sporo ludzi odeszło, nie gra lub się nie chce.
    Interes jest taki że, po zwiedzeniu kilkunastu PL bractw w których na 20+ członków dziennie online były 3-4osoby.
    WielkiKrólArthas"U" założy własne bractwo, które zrzesza ludzi aktywnie grających(codziennie)


    Czyli w skrócie widzę to tak:
    -lvl 100
    -grasz codziennie jesteś samotnym wilkiem bo nie masz z kim pograć i dobierasz randomów.
    -grasz codziennie bo sb 2,3 czy dziesiątą postacią grasz ALE MASZ CHĘĆ
    -grasz codziennie bo chcesz bo lubisz to upadające dso hehe
    Wiek dla mnie nie ma znaczenia, wiadomo kultura osobista,
    mój team jest że tak powiem po 30-estce, więc nie chcemy żadnych głupich wybryków tylko po prtostu zebrać jak najwięcej osób które chcą pona*&%^dalać w stare DSO :)
    -discord będzie prawdopodobnie z zaprzyjaźnionym bractwem.
    Kontakt poproszę bezpośrednio do mnie, pw lub w grze nick"ArthasU" który zresztą będzie widoczny na załączonym poniżej zdjęciu mojej (jak na razie bardzo skromnej,lecz ELITARNEJ hehe ekipy)
    Postaram się aktualizować prezentacje w wolnym czasie.
    Zapraszam !

    WielkiKrólArthas[​IMG]
    https://zapodaj.net/plik-1RCeSFUOty
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
    Last edited: Feb 8, 2024