Kış rünü sorunu

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Kymclr, Jan 30, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Kymclr

Kymclr Forum Apprentice

Kış rünlerimden birini sihirliden, sıradışına çektim fakat değerlerde herhangi bi değişiklik olmadı. Lütfen yardım

2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Kritik taşların düşükse, yüzdesel olarak çok az bir miktar yükselmiştir onu farketmen zor

3. Kymclr

Kymclr Forum Apprentice

Full trapez kritik taslarim,Yeterli olmadı mı acaba.. HP de de herhangi bi değişiklik olmadı

4. Doktorbey

Doktorbey Forum Greenhorn

Belki bir bug meydana gelmiş olabilir resim atabilirsen iyi olur oyunda şuanda baya bug olduğu için olabilecek bir şey

5. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Kış rününün 1 tanesini sök ve karakter değerlerine bak. Bir de geri tak öyle kontrol et arada fark ne kadar

6. Kymclr

Kymclr Forum Apprentice

Onu yaptım, yaklaşık %2 farkediyor kritik

7. Kymclr

Kymclr Forum Apprentice

Rünü takarken o sırada kritik toniği basiliydi acaba bug meydana gelmiş olabilir mi dediğin gibi

8. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

beklentin ne kadar bilmiyorum ama %2 iyi değer.

9. Kymclr

Kymclr Forum Apprentice

Anlaşamadık :) şöyle ki benim kritigim, rünü işlemeden önce %60 dı, işledim yine aynı kaldı. bende %2 artış bekliyordum, dediğini denedim rünü söktüm %58 oldu yeniden taktım 60 oldu. Yani rünü yukseltmemin hiç bir farkı olmadı

10. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Anladım. Şimdi %60 diyelim ki 250k kritiğe tekamül etsin. %61 olması içinse 260k istiyor diyelim. O rünü 1 tık yükseltmek o aradaki 10k kritiğe denk gelmiyor demek ki. Yani yüzde olarak yükselmemiş görünse de atıyorum 259k da kalmıştır ;)

11. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Sayın @aBDuLHaMiTHaN yanıtınız için teşekkür ederiz. Bu tarz ufak değişiklikler için yüzdelik değerden ziyade sayısal olarak verilen değeri göz önünde bulundurmalısınız. Ancak bir sorun olabilme durumuna karşılık merkez ekibimizle konu ile alakalı iletişime geçeçeceğiz.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  12. Kymclr

Kymclr Forum Apprentice

Abi keşke kritikle kalsa iş,hp de de artış olmadı. Ben anlamadım acaba yanlış bişey mi yaptım, yanlış mı gördüm ama yok. Eşsiz rünü üstümden sokunce %2 azalıyor ona bakarak %2 dedim. Ben anlayamadım bu işi

aBDuLHaMiTHaN likes this.