Lagovanie hry

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by MiliVanili, Dec 24, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MiliVanili

    MiliVanili Forum Greenhorn

    Laguje ešte niekomu strašne hra? Hlavne na Snežnom vrchu sa neviem ani pohnúť. Bude sa s tým niečo robiť? Hlavne že mám kúpené premium, a hra nehrateľná
    Server Grimmag
     
    MandragonLii likes this.
  2. .-Temnota-.

    .-Temnota-. Forum Greenhorn

    Mě to taky laguje už několik dní nejvíc na rostříštěný Cardhun
     
    MandragonLii likes this.
  3. M1nky

    M1nky Forum Greenhorn

    Jo je to naprosto nehratelné už několik dní. Už jsem to vzdal .
     
    MandragonLii likes this.
  4. Minata18

    Minata18 Forum Greenhorn

    Pár dní to nešlo, ale teď mi to už funguje :)
     
    MandragonLii likes this.
  5. Kra.l

    Kra.l Forum Greenhorn

    Jde děláš si prdel viď já stahuju hru už 7hodin když se porouchala úplně nemůžu ani stáhnout aktualizaci hry !!! Tohle není normální na rozdíl od tebe platí delux každý měsíc a to že daly premko obyč na 10 let a víc zadarmo nemůžu pochopit. Ta hra bez placení asi kam pujde. Možná, že ji opravdu chtějí schválně odrovnat !! A mimochodem pokud je hra přetížená měli by právě mít přednost lidi co platí za delux a to tady jaksi nikdy nešlo. Zaplatíš a pak si ani 14 dní nezahraješ když už je čas!! A ticket nemá cenu psát ty co tam sedí tam odpoví pokaždý stejně nezmůžou nic a ještě na trochu peprnou zprávu klidně vyhrožují banem. By mě zajímalo proč tam dělají co jim za to rozčilování stojí!
    Za 7 hodin mám 77MB / 1974MB Fakt smutný tohle.
     
  6. Minata18

    Minata18 Forum Greenhorn

    za prvé hra mi funguje
    za druhé nikdy jsem do hry nedal ani korunu a žiju a hraju normálně
    víc se o tom bavit nehodlám beztak to nemá cenu :D :D :D
     
  7. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Problém bol včerajším fixom odstránený.
     
    Minata18 and MandragonLii like this.
  8. Stouny

    Stouny Forum Greenhorn

    Tak nevim co jste odstranili ale ja se dnes nemuzu ani nahodou nalogovat do hry prej kod18 uz me to opravdu ..... vypada to na dalsi hru se kterou pro nehratelnost skoncim.