Mücevher ve envanter karışıklığı

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Alduin, Feb 10, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Alduin

Alduin Forum Greenhorn

Merhabalar, ben eski bir oyuncuyum. Şuanda askerlik vazifemi yerine getirmekteyim. Geri döndüğümde umuyorum ki tekrar başlayacağım. Ancak bir süredir takip ettiğim kadarıyla hâlâ envanterdeki mücevher karışıklığına bir çözüm bulunabilmiş değil. Elimde imkânım olsa idi bunu sizlere resimli bir şekilde örneklendirerek anlatmayı çok isterdim ancak kelimelerle ne kadar oluyorsa o kadarını anlatacağım. Envarterde birçok mücevher olması ve oldukça fazla yer kaplaması bu oyunun yıllardır tabiri caizse üstüne yapışmış bir lanettir, benim gözümde... Bu sorunun giderilmesi için şu şekilde bir önerim olacak. Envanter sekmesinin sol veya sağ inanın hiç fark etmez mücevher sekmesi eklenmeli ve tüm mücevherler orda ekstre bir şekilde toplanmalıdır (sınırsız bir şekilde). Bunu şu şekilde üst mercilerinde kâr sağlaması amacıyla premium yahut delux üyeliğine sahip kullanıcılar otomatik birleştirme ve bulunduğu yerde birleştirme imkanına sahip olmalıdır. Mücevherciye gitmeye gerek kalmadan. Bu imkanla birlikte hem oyuncular envanterdeki karmaşıklığı bir nebze azaltabilir. Oyuncu hem keyif alırken hemde oyundaki gereksiz afk süreçlerinden kurtulabilir.

Saygılarımla...

All0owedwt

2. cakmak1136

cakmak1136 Forum Apprentice

yanına baska ne alırsınız ??

3. Alduin

Alduin Forum Greenhorn

Bu şekilde gereksiz ve anlamsız bir yorum yaparken ne amaçladınız bilmiyorum. Keşke daha insanımsı bir cevap verebilecek kapasiteye sahip olabilseydiniz. Özellikle ülkemizde ki deprem zamanında insanların biraz daha alçakgönüllü olmasını birbirine karşı daha duyarlı olmasını beklerdim. Ancak görüyorum ki ne moderatörlerin bir etkisi kalmış ne de Türk oyuncuların bir samimiyeti...

4. cakmak1136

cakmak1136 Forum Apprentice

boş yapmayı bırakıp işinize bakın