Mücevherler Hakkında

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by #medusa, Jun 28, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. #medusa

  #medusa Forum Apprentice

  Oyundaki mücevherlerin nereden ve nasıl elde edildiği hakkında bilgi almak istiyorum.

  Bu konuda bilgi sınırlı ise sadece mana ve hp ikilisini sağlayan mücevherlerin hangi etkinlikten alındığını söyleseniz yeter.


   
  Beta likes this.
 2. Beta

  Beta Board Administrator Team Drakensang Online

  Merhaba @#medusa,

  Mücevherleri kentsel alanlarda bulunan tüccardan elde edebilirsiniz. Üzerinde mücevher işareti olucaktır. Ancak bahsettiğiniz rünler ise, Buradan tüm rünleri ve nereden elde edebileceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz. Mana kullanımınızı azaltan rünleri Yenilmezleri Yen etkinliğinden elde edebilirsiniz. Can rünleri için ise Gnob'u ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli etkinliklerin ilerleme barlarında da karşınıza çıkabilir. Kısa Günün Karında da denk gelebilmektedir.

  Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.
   
 3. #medusa

  #medusa Forum Apprentice

  Sayın @Beta ,


  bu videoda, 25. saniyede draganın botlarında görünen mücevherlerden bahsediyorum, öfke mücevheri gibi özel mücevherler sanırım bunlar.
   
  Beta likes this.
 4. kanlıhançerr

  kanlıhançerr Forum Apprentice

  Kış ortası etkinliğinden elde ediliyor, her yıl aralık ayında geliyor
   
  Beta and #medusa like this.
 5. enesx1234

  enesx1234 Junior Expert

  Bildiğim kadarıyla anlatayım, Kolyeye takılan mücevher yani buz hasarı yediğinizde %30 canınızı dolduran mücevher sanırım hayalet festivali eventinde, Paltoya takılan beraberlik (takım arkadaşlarına saniye başına %10 hp basan ) yada katkı mücevheri ( takım arkadaşlarına saniye başına %10 mana basan ) yenilmezler eventindeki C1-C2-C3 modunda açılan 3. ve 4. sandıktan çıkmakta. Kemere takılan ve hp küresi aldığınızda size 5sn hareket hızı ve %75 hasar kazandıran mücevherde kötü cüce baskınından, silah süsüne takılan saldırı hızı ve krit hasar veren öfke mücevheri geçen bahar festivalinde verilmişti bir daha hangi eventte verilir fikrim yok. Kafalığa takılan saniye başına hp üreten mücevherler ise dragan eventinden elde ediliyor. Ayakkabıya takılan ve tanesi 14 mana veren mücevherde kış eventinde veriliyor diye biliyorum.
  İyi forumlar.
   
  #medusa and Beta like this.
 6. #medusa

  #medusa Forum Apprentice

  İstediğim bilgi buydu , teşekkürler.
   
  enesx1234 likes this.

Share This Page