Nasıl Materi Elde Edebilirim

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Mavii, Dec 20, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Mavii

Mavii Forum Greenhorn

iyi günler iyi oyunlar arkadaşlar 2 sene önce oyuna ara vermiştim ve yeni yama geldiğini öğrendim oyuna başlama kararı aldım .
    Lakin görevleri yapmaya çalışırken benden 1500 civarında materi istemektedir. ama karakterimde materi mevcut değil ve görevlerde takılıp kalıyorum . Amon maplarına girip çıkarmaya deneyim dedim faica oldu baya lvl leri artmış mob ların.
    Sorun şudur ki materi için ne yapmam gerekir .Bilgilendirmeleriniz çok tşkler şimdiden Kolay gelsin.

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @Mavii,

Şansınıza son paylaşılan kod "GLAMMON" 2500 materi parçası vermektedir. Ancak materi elde etmek için ara dünya haritalarında dolanmanız gerekmektedir. Bir grup bularak ara dünya haritalarında materi elde edebilirsiniz.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

3. Mavii

Mavii Forum Greenhorn

Evet Şanmıza güze bir kod verildi lakin bir sonraki görev daha çok materi istedi sağlık olsun artık bir şeyler yapmaya çalışacaz yada bırakacaz tekrardan .
    ilgilendiğiniz için tşk ederim.

4. AyyaşBey

AyyaşBey Someday Author

c1 ammon kes kasarsın öle öle yapacak bişi yok :D