Nesne Dropları Hakkında

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by xedar27, Jan 2, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. xedar27

xedar27 Forum Greenhorn

Merhabalar, oyunda yeni güncelleme ile droplarmı düşürüldü? o kadar boss kesiyorum canavar kesiyorum ne eşsiz ne efsanevi ne sıra dışı donanım atmıyor atarsada çok zor atıyor hal böyleyken yeni set veya item düzemiyorum neden böyle oldu bir düzeltilme gelicek midir acaba ?

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @xedar27,

Dark Legacy güncellemesi ile birlikte oyunumuzda çok büyük değişiklikler meydana gelmiştir. Artık sizlerin de dikkat ettiği üzere bossları kestiğimizde eskisi gibi çok fazla nesne düşmemektedir. Nesne elde etmek için daha alternatif çözümler bulunmaktadır. Örneğin çoğu oyuncumuz Kütüphanede Kangölü zorluğunda nesne elde etmektedir. Bunun gibi yöntemleri deneyebilirsiniz.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

3. Sheariel

Sheariel Forum Greenhorn

aynen admin kangölünde 1-2 vuruşta bizi kesen yaratıklar varken grup bulmak zorken hadi onu geçtim cehennem geçidi bile kasılmıyorken çok güzel item kasarız hatta yeni başlayanlar falan full dizerler hesapları

buzmavi501 likes this.
  4. buzmavi501

buzmavi501 Someday Author

Gece gece güldürdün valla, aslında önerdikleri yöntemlerle modlar güldürüyor:D

sibano likes this.
  5. sibano

sibano Padavan

Oyun bitiriyor kendini 5tane yeni oyuncu pt kurup kangolunu kesebilir mi eski oyuncular bı nebze tutundu (aşırı az kimse)
    Yeni oyuncuya afedersiniz nah cehennem den baslicaksin kesmeye kangolu kütüphane keseceksin dersen böyle yarın birgün soru soracak kimse de kalmaz.
    Eski oyuncularin çoğu loncasiyla takılıyor bazılarına denk gelirseniz aliyolar yoksa kimse eşya mesya duzemiyor bu arada drop çöp 20el a2 kesip bırakmıştım 0essizle bir kaç ay oynamayın düzelsin duzelmedi tamamen bırakın gitsin

buzmavi501 likes this.
  6. xedar27

xedar27 Forum Greenhorn

İyi diyorsunuz güzel diyorsunuzda ben 40 levelim ve daha gorga ve sigrismarr bossunu bile normal modda çok zor keserken bu dediklerinizi nasıl yapacağım ? herkes 100 level ve her şeyi güçlenmiş değil ve oyun 100 levelden başlamıyor.

7. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Levelini belirtseydin ona göre tavsiye alırdın. Kim nerden bilecek senin kaç lvl olduğunu?

8. xedar27

xedar27 Forum Greenhorn

Levelimi belirtsem ne diyebilicekki?

9. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

kan gölü girişi olmayan nasıl kasacak? onu da açıklayabilebülecek biri var midur?

10. buzmavi501

buzmavi501 Someday Author

Ben söyliyim artık dso çözümü şu şekilde"Yapmadan devam edin" :D yada farklı saçma sapan yollar gösterilir

11. Zoee_Game

Zoee_Game Forum Apprentice

ya modum :DDDDD sen bari yapma ya , c7 dönüyordum ben okçu olarak tek başıma şuan pt de bile zorlanıyorum birşeyi keserken büyücü olacak yoksa ilerlemiyor :DD yine emekler çöp oldu

12. sibano

sibano Padavan

az eşya düşmekdense çok düşse ve insanlar hep daha iyi eşya için uğraşsa yada normal düzeyde düşseydi eşyalar ne olurdu sanki ?
    insanlar yine oynamayacakmıydı saçma şekilde skillerin süresiyle mekaniğiyle oynadılar sonuç hüsran şuanda oyunu savunan varsa bir çıkarı vardır zannedersem adam yeni oyuncuyum diyor kangölü kesmeyi öneriyolar. grup üzerine oynamaya çalıştırıyolar o zaman solo maplara da girilmesin. ha birde kangölü kestirip adam çok güçlenecek sanki. yeni oyuncu kangölü girişini nasıl kasacak,hiçbir gelişme yok oyunda yama geldiğinden beri

13. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

önyargılı olma cok reca ederim vardır belki bir yolu nerden bilisen?? açıklarlar belki de azcık sabır yahu.. adamlar cirıstmıs tatilinde.. dönsünler çözecekler tüm sorunları ben inanıyrem.. yes i beliiv dey. dey ken evritinks bıroo :cool: