Announcement Oficiálne oznámenie

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Divine, Jan 15, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Divine

  Divine Team Leader Team Drakensang Online

  Úprava cen v turecké platební sekci

  Ahoj! Hrdinovia

  Rádi bychom tě informovali o úpravě cen, ke které brzy dojde ve hře Drakensang

  Jak jistě víš, hra Drakensang online nabízí řadu platebních metod v mnoha různých zemích. Ceny v naší platební sekci se liší podle ekonomické situace v různých zemích. To může být způsobeno směnnými kurzy, protože každá země používá svou vlastní měnu. Při nákupu herních předmětů je tedy cena pomocí směnných kurzů převedena z původní měny vývojářů na měnu platnou v konkrétní zemi nákupu. A tento přepočet může vést k rozdílům v cenách.

  V různých zemích jsou samozřejmě různé životní náklady, což ovlivňuje, kolik si lidé mohou dovolit utrácet za nákupy ve hrách. Kromě toho se v jednotlivých zemích mohou lišit ekonomické podmínky, daňové povinnosti a předpisy. V důsledku toho jsou hráčům v různých zemích účtovány různé ceny a v některých případech byla možnost využití takových nízkých cen vážně zneužita.

  V posledních měsících se také v některých zemích výrazně změnila ekonomická situace. Proto musíme upravit naše ceny tak, aby všechny tyto faktory odrážely. Nyní se tedy snažíme vytvořit spravedlivější cenovou strukturu a herní prostředí pro všechny naše hráče.

  Co se mění?
  Abychom udrželi krok s probíhajícími ekonomickými změnami, rozhodli jsme se upravit ceny v naší turecké platební sekci. Naše rozhodnutí o stanovení nových cen vychází z toho, kolik hráči platí za zboží a služby, které nakupují či využívají. To zahrnuje ukazatele, jako je parita kupní síly a indexy spotřebitelských cen, které pomáhají porovnávat ceny a náklady v různých hospodářských odvětvích.

  Upravené ceny pro tureckou platební sekci vstoupí v platnost 15. 1. 2024.
  Prosíme tě v této záležitosti o pochopení. Snažíme se zajistit, aby se změny cen projevily ve zlepšení kvality herního zážitku.

  Děkujeme našim hráčům za jejich věrnost i zpětnou vazbu, nápady a náměty, které neustále sdílíme s herním týmem. Tyto příspěvky jsou pro úspěch celé hry naprosto zásadní a velmi si vážíme všech konstruktivních názor.

  Tým hry Drakensang online
   
  Nebula likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.