Oyun Başa Sarıyor

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by AyyaşBey, Aug 11, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. AyyaşBey

AyyaşBey Forum Apprentice

bugun oyunda ilk defa basıma öyle birşey geldi oyuna girdim birşeyler yapıyorum her harita değiştirdiğimde oyun ilk actıgım ana dönüyor.kapatıp acıyorum yine aynı 15 dk yumurta actım envantere geliyor harita attıgımda yine gidiyor açacaklar geri geliyor başka yaşayan var mı bu şekilde.

2. xkeke34

xkeke34 Forum Apprentice

Bakıma girmesi gerekiyor tekrardan. Büyük ihtimal gün içinde olur düzelir.

ölüm741, sanane57 and illidanking like this.
  3. AyyaşBey

AyyaşBey Forum Apprentice

oyunu bakıma aldılar neyseki

4. xkeke34

xkeke34 Forum Apprentice

5. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @AyyaşBey,

Drakensang Online sunucularımız bakım çalışması sebebiyle bir süre kapalı olabilir.

Saygılarımızla, iyi günler dileriz.

Last edited: Aug 11, 2020
  6. ρøωεƦωølŦ

ρøωεƦωølŦ Junior Expert

Nebula3 hatasını düzelttilermi acaba

7. Menekşe

Merhaba,

Nebula3 hatası için sizlere önerdiğimiz çözüm önerilerine göz atabilirsiniz. Oyun güncellendikten sonra şahsen her hangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Belirttiğim konuya buradan ulaşabilirsiniz.

8. enesx1234

enesx1234 Active Author

Nebula hatasının genel nedeni pcnizdeki yazılımsal sıkıntılardır, nebula hatası alan oyunculara önerim pc formatlamak yönünde birçok nebula hatası alan arkadasıma bunu önerdim ve artık hatayı almıyorlar.

Last edited by moderator: Aug 13, 2020
  9. ρøωεƦωølŦ

ρøωεƦωølŦ Junior Expert

önerin için teşekkür ederim kardeşim

enesx1234 likes this.
  10. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba,

Destek birimimizden aldığınız cevapları burada yayınlamanız uygun değildir. Birimimizde görev alan kişiler şu an burada sizlere cevap veremez ve diğer kişiler durumu tek taraflı görmek durumunda kalır. Bu da tabii ki adil ve etik değildir.

Çoğu oyuncumuzun çıkarlarına uymadığı veya verilen önerileri eksik yaptığı, önemsemediği için yine yardımcı olmaya çalışan destek birimimize tepki göstermekte olduğunu bilmekteyiz. Bu sebeple bu tür iki taraflı konuların destek birimi ile birebir tartışılması daha uygun olacaktır.

İyi oyunlar, iyi forumlar dileriz.

11. enesx1234

enesx1234 Active Author

Bu cevabı vermek icin bizim cevabımızı silmenize gerek yoktu sayın modum ben ne destek birimine ne size itam edici birşey söylemedim sadece canımı sıkan bir konuyu dile getirdim, forumda cevabı cok basit konular bile desteğe iletilecek denerek geçiştiriliyor maalesef.

12. Arthemis TR

Merhaba @enesx1234,

Öneriniz için teşekkür ederiz. Lütfen forum moderatörlerimiz veya forumda yapılmasını istediğiniz şeyler ile ilgili bildirimlerinizi buradan yapınız.

İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.

13. SABATON56

SABATON56 Forum Apprentice

sizin yaptığınız çokmu etik unbeknown hemen bir eleştiri yapınca banlıyorsunuz kusurunuz yüzünüze vurulunca siz galiba forumu sadece kendinize ait görüyorsunuz enesx1234 arkadaşımızında dediği gibi kendi görüşünüze ayrı bir terslikte ya konuyu kapatıyorsunuz yada banlıyorsunuz sizin adalet anlayışınız bu mu artık forumda bir şeyleri eleştirmekte suç oldu forumlar birleştiğinden beri görevlerinizi pek umursamaz oldunuz konuyu açıyorlar 2 günde anca cevap veriyorsunuz afedersiniz ama sizin yaptığınız moderatörlüğü bende yaparım bonus kod paylaşımında biz paylaşıyoruz diye demediğinizi bırakmadınız şimdi ne olduda bonus kodları kendiniz paylaşır oldunuz acaba demekki bazı şeyleri şikayet edince moderatörlük yaptığınız aklınıza geliyor banlarsanızda banlayın zaten alışmışsınız insanları bastırmaya size kolay gelsin

14. Menekşe

Merhaba @SABATON56,

Öncelikle değerli görüşleriniz için teşekkürler. Belirttiğiniz cümlelerde beni "Menekşe" ilgilendiren bir kaç cümleye değinmek istiyorum. Son açılan konulara göz atacak olursanız konulara 2 günde değil daha kısa sürede cevap verildiğini göreceksiniz. Ben ve ekip arkadaşlarım kendi hayatlarını idame ettirmeye çalışan insanlarız. Kendi hayatlarımızın yanı sıra Drakensang Online topluluğuna ve siz değerli oyuncularımızın konularına çözüm getirmeye çalışıyoruz. Her hangi bir sorun, öneri ve eleştrilerinizde bizlere ulaştığınızı görmekten mutluluk duymaktayım.

15. Arthemis TR

Merhaba @SABATON56,

Şahsıma ve bulunduğum takıma yapılan eleştirilere gayet açığım, yukarıdaki belirttiğiniz konudan haddi aşmayacak şekilde tüm eleştirilerinizi yapabilirsiniz. Lâkin oyunun yapımcılarına, geliştirici ekibine, destek birimi çalışanlarına ve Bigpoint'e herhangi bir eleştiri yapmanız burada mümkün değildir.

Bizler takım içerisindeki görevlerimizde mesai usulü çalışan kişiler değiliz, ifa ettiğimiz görevlerde gönüllülük bilinci ile çalışmaktayız. Sizin gördüğünüzün dışında takımımız içerisinde daha farklı görevlerimiz de mevcut. Hepimizin ayrı işleri, uğraşları var. Elbette hatamız veya eksiğimiz olabilir, bunları da işbirliği içinde beraber kapatabiliriz. Açıkçası bu şekilde sizlere yardımcı olmaya çalışan kişilere -evde, okulda, işte, oyunda her kim olursa olsun- bu şekilde misali davranılmasının da haksızlık olduğu kanaatindeyim.

Kapattığımız konuların, sildiğimiz mesajların hepsinin içeriği belirlidir. Forumda genelde sizler ile ilgilenen değerli takım arkadaşlarım @Beta ve @Menekşe konuların cevaplanma süresi konusunda daha dikkatli olacaklardır. Bonus Kod paylaşımında ise yine kendimiz yardımcı olmaya çalıştık fakat gördük ki bizden daha kalabalık olan oyuncu topluluğumuz doğal olarak daha hızlı. Bu sebeple ortak bir çözüme giderek bunları bizim konumuza aktarıp sonradan düzenlemeyi seçtik. Bu gibi bir fikir üzerinden de birinin laf söyleyebileceğini düşünmemiştim doğrusu.

16. enesx1234

enesx1234 Active Author

Çalışanları eleştirmek derken biz forumdaki bir sorunu dile getirdik sayın modum kimseyi yerden yere vurmak gibi bir amacımız yoktu, ayrıca konulara bakarsanız eğer göreceksiniz ki cevabı cok basit konular bile merkez ekibimize danışacağız diyerek geçiştirilmiş. Aslında oyuncuların istedigi cok basit cevaplar bunu istiyoruz cok bişey degil.

17. Arthemis TR

Merhaba @enesx1234,

Bir üstteki mesajımın ilk paragrafı bu kuralları ihlal ederek ceza alan ve bir de bu cezalara itiraz eden kişiler içindir. :) Anlayışlı olduğunu bildiğimiz kullanıcılarımız da bulunuyor, onların alınmasına gerek yoktur.

Kullanıcılarımıza verilen cevapların takım içerisinde tartışılıp detaylı cevap verilmesi konusunda gerekli adımları atacağız, şüpheniz olmasın.

enesx1234 likes this.
  18. SABATON56

SABATON56 Forum Apprentice

şimdi forumdaki yöneticileri ben şikayet ettim ondan sonra cevap vermeye başladınız ben böyle bir şey yapmasam sizin bunu yapacağınız yoktu bırak kardeşim moderatörler hazır cevap vermeye alışmış bundan sonra değiştiremezsin biz haklı olsakta haksız duruma düşeceğiz bu sistem değişmezse böyle gidecek

Share This Page