Oyun sürekli donup kalıyor

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by gingka319, Apr 9, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. gingka319

  gingka319 Forum Apprentice

  Oyuna uzun bir aradan sonra dün tekrar başladım fakat özellikle zindanlara girince deli gibi donup kalıyor, oyunu hiçbir şekilde kapatamıyorum da mecburen bilgisayara reset atmak zorunda kalıyorum. Herhangi bir lag sorunum yok, oyunun yüklenmesini sonuna kadar bekledim o konuda da sorun yok. Bir de bu oyun neden sürekli C'ye yükleniyor, niye bana nereye kuracağımı seçme şansı tanımıyor onu da anlamadım?
   
 2. gingka319

  gingka319 Forum Apprentice

  Yardım edecek bir Allahın kulu yok mu şu koca forumda kardeşim, öğlenden beri sinir hastası oldum iyice bilgisayarı aç kapat aç kapat, bilgisayar bütün oyunları kaldıracak ama şöyle basit bir oyuna gelince mi donacak, yok mu bir yetkili arkadaş şu konuyla ilgilenebilecek? Ne ping var ne birşey, saçma salak yerlerde takılıp gidiyor oyun, az önce de FPS düşüyor hatası verdi. Ultra grafiklerde 144 FPS oyunlar oynuyorum birşey yok, drakensang'ta FPS hatası veriyor, komedi yemin ediyorum.
   
 3. ahmet0104

  ahmet0104 Forum Greenhorn

  Aynı sorun bende de var ekran kartı AMD mi
   
  gingka319 likes this.
 4. CaballoLoco

  CaballoLoco Active Author

  Merhaba, moderatörlere yardım etmek için iyi niyetle, bu ve diğer forumlarda alacağınız cevapları ilerletiyorum:
  Tüm dosyalarınızı silin.
  Tüm işletim sistemini biçimlendirin.
  İnterneti değiştirin.
  Ekibinizi Google tarafından kullanılanlar gibi bir modele güncelleyin.
  Sorunun nitelikli geliştiricilerimizden geldiğinden asla şüphelenmemelisiniz.
  Oyun iyi çalışmıyorsa, sisteminizde başarısız olacağından emin olabilirsiniz.
  "Üzerinde çalışıyoruz".

  Ve şimdi, eğlenin ........ (Çeviri Google)
   
  gingka319 likes this.
 5. Lucky

  Lucky Forum Apprentice

  Bendede aynı sorun var harita girişinde yüklemeyi geçtim girip harita üzerindede ara ara donma oluyor buda devamlı ölmeme yol açıyor buna bir çözüm bulunmicak gibi cevaplarda standart oluyor genelde cevap verirlerse adminler tarafından
   
 6. veysel06

  veysel06 Forum Greenhorn

  aynı sorun bendede vardı şunu yaptım duzeldi sizde de işe yarayablir masa üstü kısa yoldan dso ya sağ tuş özellikler dosya konumu nu ac ordan unistal de oyunu sil sonra indirilenlerden son indirdiggin dso bul yukle uplate yapmıyor hızlı yukleniyor sonra sorun çözülüyor bende işe yaradı sizde deneyin.
   
 7. gingka319

  gingka319 Forum Apprentice

  Aynen, AMD kullanıyorum. İşlemcide Ryzen 3600.