Oyuna Bağlanma Sorunu

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by gokhan45, Sep 9, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. gokhan45

gokhan45 Junior Expert

https://hizliresim.com/XiCuRD uzun zamandır girmeye vakit bulamıyordum şimdide boyle kalıyor tum baglantı denemelerı basarısız diyor lutfen yardım nasıl cozerız bunu

2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Connoisseur

Test Server mı?

gokhan45 likes this.
  3. gokhan45

gokhan45 Junior Expert

hayır normal olan ne weirana ne de diger serverlere girince böyle diyor supporta yazdım internet bağlantı kontrol et diyor modemi resetle felan dedi dediklerini yaptım fakat sorunum düzelmedi giremiyorum oyuna :(

4. aBDuLHaMiTHaN

Oyunu kaldır tekrar kur. Temp klasörünü de sil ama sonra yeniden indir kur bakalım

Beta likes this.
  5. gokhan45

gokhan45 Junior Expert

denedim hala olmuyor

6. KafKasKarTaLıı

KafKasKarTaLıı Forum Apprentice

@gokhan45 Eğer bilgisayar masaüstü değilse mobil internetini bağlanıp denermisin bakalim öyle giricekmi

7. aBDuLHaMiTHaN

Oyunu denetim masasından kaldır önce. Sonra temp in içindeki dsoclient klasörünü elle sil. Sonra oyunu indir temiz bir kurulum yap, olmaması için bir neden yok

Share This Page