Oyuna yeni başladım yardım edebilir misiniz ?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Gold_Break_, Jun 25, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Gold_Break_

  Gold_Break_ Forum Greenhorn

  Öncelikler Merhabalar.
  Oyuna yaklaşık 2 3 gün önce oynamaya başladım bir arkadaşım vasıtasıyla.Oyunla alakalı neredeyse hiçbir bilgim yok.40 Level bir büyücüm var şuan arkadaşımın hesabı ile Zindanda kasıyorum ama Tecrübe kitabı alsam bile yavaş exp geldiğini farkettim.Oyunun tam ana hatlarındada bilgim olmadığımdan sizlere sormak istedim.Genel anlamda nasıl kasabilirim tek başıma değil bu arada 100 level bir hesabı var arkadaşımın.Nasıl en kısa sürede 100 level olabilirim.Exp artırıcı ürünler neler var ? şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
   
 2. SandRiver

  SandRiver Forum Apprentice

  yavaş yavaş görevleri yaparak ilerleyebilirsin en mantıklısıda o çünki 100 seviye olduğunda moblarda kuvvetlenicek level sana extra güç katıcak ama daha sağlam itemlere ihtiyaç duyacaksın. o yüzden yavaş yavaş oyunu çöze çöze ilerlesen daha çok keyif alırsın. onun dışında ana görevleri takip et belli bir seviyeden sonra ara dünyalar açılıcak orda seni kasacak birilerini bulursan ara dünya maplarında daha rahat seviye atlarsın çok hızlı ve kolay bir şekilde.
   
 3. SewQuer

  SewQuer Forum Greenhorn

  Eğer Werian serverinde oynuyorsanız nickinizi buraya yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
   
  SandRiver and aBDuLHaMiTHaN like this.
 4. SandRiver

  SandRiver Forum Apprentice

  Bende yazmayı unutmuşum Grimmag da oynuyorsan nick ini yazarsan bende yardım ederim.
   
 5. Gold_Break_

  Gold_Break_ Forum Greenhorn

  Werian serverinda oynamaktayım.Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.Bu aralar çok giremiyicem ama oyunu ilk izlenimlerimde sevdim oynamak istiyorum ayrıntılarını öğrenmek istiyorum.(Nick:Fago)
   
 6. atom03

  atom03 Forum Greenhorn

  ben weriandayım bana yardım edebilir misin ?

  beraber oynayabiliriz istersen bende birilerini arıyorum :D
   
  Last edited by moderator: Oct 20, 2022
 7. SewQuer

  SewQuer Forum Greenhorn

  Tabii ki eğer Nickinizi buraya yazabilirseniz en kısa sürede size ulaşabilirim.
  Kendi Nickimi yazması biraz zor olsa da yine de buraya bırakıyorum. "Яцуа"
   
 8. abluka1

  abluka1 Forum Greenhorn

  Arkadaşlar oyuna yeni başlâdım acaba yapmam gerekenler hakkında bilgi verirmisiniz ayrıyetten oyunun durumu nasıl
   
 9. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba abluka1,

  Aramıza hoşgeldiniz. Öncelikle, yeni bir karakter açtıysanız olabildiğince çabuk bir şekilde seviye atlamalı ve karakterinizi 100. seviye kadar getirmelisiniz. Bunun için her seviyede karakteriniz için haritalardaki görevleri yapmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra 'Büyük Çöl' gibi haritalarda taş, altın, rün ve item kasarak karakterinizi geliştirebilirsiniz. Oyuna gelen etkinlikleri de kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

  İyi oyunlar dileriz.
   
 10. Newcas599

  Newcas599 Forum Greenhorn

  HEREDUR'DA oyunuyorum eskiden oynardım baya oldu oyun çok değişmiş lwl kasmaya yardım edebilecek var mı
   
 11. İrememre00

  İrememre00 Forum Greenhorn

  oyunu çok uzun zaman oynadım bazı özel sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. 0 dan bir karakter açıp tekrar başlamak istiyorum mage açmayı düşünüyorum. Oyunda bana rehber olucak kasmama yardım edicek bir arkadaş arıyorum magenin neye ihtiyacı olduğunu. özelden konuşmak isterim
   
 12. serverus1

  serverus1 Forum Greenhorn

  ben uzun zaman önce oyuna başlayıp tek başıma sıkılıp bırakmıştım tekrar başladım oyun ile ilgili bilgim yok beraber oynayabileceğim birilerini arıyorum werian sunucusunda 48 level çember büyücüsü hesabım var oynamak isteyen birilerini nerden bulacağım hakkında bilgim yok malesef.
   
 13. tengen01

  tengen01 Forum Greenhorn

  Ben de yeni başladım şuan 44 level korucum var. Heredur'da oynuyorum orda oyuncu çokmuş diye orda açtım. Oyunu en son 2013-2016 arası oynamıştım tekrar döneyim dedim çok değişmiş kafam allak bullak oldu benim kafa low level pvp yaptığımız zamanlarda kalmış. Yardımcı olmak isteyen varsa nickim : Tengen01
   

Share This Page